GPS sledilnik za WP in PC

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Mene zanima, če je kakšna aplikacija, ki se bi namestila na telefon, da lahko nekdo spremlja točno lokacijo kje se trenutno nahajaš preko telefona, racunalnika oz. spleta. Nekaj podobnega, kot ima kolesarska navigacija edge 1000. Ene vrste sledilnik, s tem, da jo lahko vklopiš in izklopiš kadar želiš.
 

007James

Pripravnik
21. jul 2008
136
3
18
Naj priznam, da jaz to aplikacijo nisem nikoli uporablja samostojno, ampak kot del Navigon navigacije, ki jo imam nameščeno na telefonu. Je delala bp s pošiljanjem na SI GSM. Sem si zdaj naložil na telefon/android bom malo testiral čez vikend.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Citat:
Uporabnik 007James pravi:
Naj priznam, da jaz to aplikacijo nisem nikoli uporablja samostojno, ampak kot del Navigon navigacije, ki jo imam nameščeno na telefonu. Je delala bp s pošiljanjem na SI GSM. Sem si zdaj naložil na telefon/android bom malo testiral čez vikend.
Danes mo 11.12. Rezultati so kakšni?
Če prav razumem, na Android tel naložiš tole aplikacijo. S programom na PC ali Androidu potem spremlaš TA TELEFON kje in kako?
Kako do obeh aplikacij? Potem enemeu na skrivaj naložiš to aplikacijo in ga "zasleduješ" dokler mi ne kapne, kaj ma na telefonu?
 

Podobne teme

I
Odgovori
124
Ogledi
38.240