GPS-i VGRAJENI V TELEFONIH...

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
v garminu na telefonu mislim, da se da nastavit ali sledi cesti ali pa premika puščico glede na položaj, torej ponekod tudi mimo ceste.
Nastaviš avto al pešca in evo ti ga na, enkrat visi na cesti, drugič pa ne. Fičr, ki ga imajo vse navigacije (take, o kerih tu govorimo).
 

WhiteCell

Fizikalc
18. avg 2007
1.930
1
38
42
Kranj
Obišči stran
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Hja pa mi ne drži veš, najbolj me razpi** ko ga šibaš čez kako veliko križišče in kot da bi hoto na križišču za sekundo zaštekat in potem z lepega kar skoči zopet naprej, kao da ne bi mogo več sledit in kar preskoči določen del ceste. Pa lepše bi blo da tista puščica ne bi "skakala" ampak da bi lepo lezla enakomerno pospešeno..

Igo 8 lepo premika pučico brez skakanja.

Upam da bo tud Garmin naredil kaj v tej smeri
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Hja pa mi ne drži veš, najbolj me razpi** ko ga šibaš čez kako veliko križišče in kot da bi hoto na križišču za sekundo zaštekat in potem z lepega kar skoči zopet naprej, kao da ne bi mogo več sledit in kar preskoči določen del ceste. Pa lepše bi blo da tista puščica ne bi "skakala" ampak da bi lepo lezla enakomerno pospešeno..

Glej, zaradi tega ne boš nič manj natančno prišel na cilj, ne boš zgrešil poti in se izgubil, torej so vse stvari, zaradi katerih imamo navigacijo, zadovoljene. Estetika je pa druga pesem. Eni to počno bolje, drugi slabše. Moja navigacija v avtu (vgrajena) celo skozi še tako dolg tunel kaže kje sem, pač upošteva, da v tunelu ne morem ne levo ne desno, hitrost... in kljub temu, da ne vidi satelitov, kaže kje sem pa zaradi tega ni nič boljša od tvoje, ki malo poskoči. Pripelje me na cilj, amen.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
VEM jaz to da ni zaradi tega nič manj natančna, pač povedal sem da mi ni grafično všeč da skače kot kak dirkalni konj...
 

mihasimon

Zelenc'
29. jul 2009
3
0
1
Pozdravljeni!

Nabavil sem nokio e71 pri simobilu in me zanima kateri strežnik moram vpisat pri strežniško podprtem določanju položaja.


Hvala za informacije!

Lep pozdrav
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.335
2.378
113
Mater smo bli med vikendom na rabu in je kolega mel na iPhonu 3GS gori tega iGoja, smo se kar po morju vozli vzporedno s cesto
smile-1.gif
Slabo slabo! Garmin je lepo delal na E71!