gibanje cen stanovanj v prihodnosti

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.670
6.227
113
Trgovino ima vsaka vas. Krožkov in treningov ima blokarjev neprimerno več, preprosto, ker si nimajo v lajfu kaj za počet. Odvisno spet od športa. Nogometni klub ima recimo vsaka vas.
Jaz sem bil rojen v bloku, zdaj živim v bajti. Bogami ne vrnem se več v beton...
Sam to ali bi ti sel v beton ali ne s cenami nepremicnin nima veliko skupnega :)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.900
4.955
113
S tem samo sebe tolaži ker se je preselil v vukojebino v kateri otroci nimajo možnost druge obšolske dejavnosti kot verouk in gasilci.
Tolažite se ravno vi, sploh taki ki pol miljona vržejo za betonsko luknjo z pogledom na sosednjo betonsko luknjo.

Če te pa že zanima imam od doma do Maribora ravno toliko kot ljubljančan od Viča do Črnuč. V občini imamo večino krožkov in treningov kot v Ljubljani. Če kateri fali pa je v sosednji občini. 200m od mene je športni park, kjer trenira sicer le druga liga. Šolska telovadnica je stara manj kot 10 let. Vrtec tudi, šolo pa pridno širijo in obnavljajo. V taisti občini je v gradnji nov dom za ostarele. Hofer, Lidel oddaljen 1 km. Bauhaus cca 5km.

Pa če me že vlečeš za jezik, pa če si iz Ljubljane, pa se kar tolaži kako fino življenje imaš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Lej, vukojebina je vukojebina pa se lahko tolažiš kolikor hočeš. Saj z vukojebino ni nič narobe, sam ne nas prepričvat da je vse bolje kot v urbanih krajih če pa ni.
 
  • Haha
Reactions: B81

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Kaj ima vukojebina veze z lepoto kraja? Jaz nisem nič o lepoti krajev govoril.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Saj si se ti začel hvalisat, pa razlagat kako blokovci nimajo kaj v živlenju za počet.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.063
788
113
BojanP je verjetno doma v polmiljonskem stanovanju, kjer so imeli 3 sončne dni v decembru, pa mu gremo na živce vukojebinci z veroukom in gasilci, haha, kaj mi je to dobra, super.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
BojanP ima prav, če imaš živjenje kot on in ali ti bolj sede življenje v mestu. Ni vsak za v mesto in ni vsak za seljeka. Žal s tem mestnimi ljudmi so po večini kr težave po vaseh.
Recimo kmeta ne briga koliko je ura, če more krmo pospravit al pa kaj drugega pred dežjem. Če ima staroselc ene 2 trktorja s malo več km in da taki stroji okol mestne srajce cel dan letajo se temu le zaserje tak lajf. Da ne imenjam laježa psov, petelina, osla....
Ima mestna srajca več težav s prilagajanjem na selo kot seljak na mesto.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

tomi

Guru
1. sep 2007
17.954
9.095
113
39
MB
spet pa tu predstavljate 2 skrajnosti, kot da blokovski folk ne upa iz asfalta stopit, pa da vse kaj ni v mestu je pa kmetija. :valjamse:
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Lej, vukojebina je vukojebina pa se lahko tolažiš kolikor hočeš. Saj z vukojebino ni nič narobe, sam ne nas prepričvat da je vse bolje kot v urbanih krajih če pa ni.
Sorry sam prestolnica je tako majhna da tujci mislijo če jih peljes proti Maribiru da je to vse mesto....
Ljubljančani imate komplekse ker se štejete med velika mesta evrope v resnici ste pa tuga i žalost...
Sorry tako pač je...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.879
3.004
113
Ja moj sodelavec se je jezil ker se v Ljubljani že 4 leta kregajo v ulici da jih optiko napeljejo pa nič, potem pa pride na vas in vidi da ima 300 let stara podtija ki je bila nekoč hlev napeljajo inštalacijo za optiko, mu je čisto pokrov dvignilo :valjamse:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.670
6.227
113
Sorry sam prestolnica je tako majhna da tujci mislijo če jih peljes proti Maribiru da je to vse mesto....
Ljubljančani imate komplekse ker se štejete med velika mesta evrope v resnici ste pa tuga i žalost...
Sorry tako pač je...
Ker so vsi tujci iz velemest in tako majhnih krajev sploh ne poznajo.

kdo ima komplekse je jasno (sicer ne vem zakaj) in tega niti ne skrivate.