GEN-I

22. jul 2007
12.793
1.312
113
123
Zajeta slika.PNG
 

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Malo laicno vprasanje. Kaj pa tisti dobicki iz preteklosti, ki so se izplacevali kot dividende, namesto, da bi sle v omrezje?

Ali je bil to lazen vir? Trenutno ga ne najdem...
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
828
497
63
Ravnokar sem v mailu Gen-i v katerem so mi poslali položnico 10. maja, opazil tale tekst spodaj.... in mi ni jasno kaj zdaj, ali bo Gen-i kar začel spet obračunavat trošarine, ali pa je bil to lapsus na njihovi strani? Ker kakor vem je Janša še zadnji trenutek podaljšal ukrep za dodatne tri mesece.

ŠE TA MESEC ZNIŽANE POSTAVKE NA RAČUNIH
Končnim odjemalcem, na katere se nanašajo začasni ukrepi Zakona o nujnih ukrepih za omilitev posledic zaradi vpliva visokih cen energentov, smo na računu za dobavo električne energije v aprilu še tretjič upoštevali začasno oprostitev prispevka SPTE in OVE ter znižanje tarifne postavke elektrooperaterjev za obračunsko moč in prevzeto delovno energijo na nič.

Na vašem računu za mesec maj, ki ga boste prejeli v juniju, bodo omenjene postavke ponovno zaračunane kot običajno.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
Ravnokar sem v mailu Gen-i v katerem so mi poslali položnico 10. maja, opazil tale tekst spodaj.... in mi ni jasno kaj zdaj, ali bo Gen-i kar začel spet obračunavat trošarine, ali pa je bil to lapsus na njihovi strani? Ker kakor vem je Janša še zadnji trenutek podaljšal ukrep za dodatne tri mesece.
Nope.
IJJ, trošarine, dodatne 3 mesece se nanaša izključno na pogonska goriva (ne pa na električno energijo)

Tako, da bo tekst kar pravi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: semnov in Hanzi

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Ravnokar sem v mailu Gen-i v katerem so mi poslali položnico 10. maja, opazil tale tekst spodaj.... in mi ni jasno kaj zdaj, ali bo Gen-i kar začel spet obračunavat trošarine, ali pa je bil to lapsus na njihovi strani? Ker kakor vem je Janša še zadnji trenutek podaljšal ukrep za dodatne tri mesece.
ti nič nena veš
bo kr držalo kar pravijo
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.385
9.119
113
Ravnokar sem v mailu Gen-i v katerem so mi poslali položnico 10. maja, opazil tale tekst spodaj.... in mi ni jasno kaj zdaj, ali bo Gen-i kar začel spet obračunavat trošarine, ali pa je bil to lapsus na njihovi strani? Ker kakor vem je Janša še zadnji trenutek podaljšal ukrep za dodatne tri mesece.
konec zabave.