Garmin Viago - aplikacija za Android in iPhone

ALESI

Zelenc'
7. apr 2013
22
0
1
Jaz sem kupil app in zemlevide.Kako je pa z tem če zamenjam telefon ?Bo treba še enkrat sečt v denarnico ??Pa še to dol sem cuknil evropo in neke dodatne file kot je pisalo_Ostalo pa nisem obkljukal.A je možno to naredit še kasneje ?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
A mi lahko nekdo lepo prosim pove, kako prepričati Viago, da bo deloval z offline zemljevidi?
Po nakupu in prenosu zemljevida Evrope, sem poskusil kako to zdaj gre offline.
Kljub skoraj 4GB prenešenih podatkov mi program javi, da hoče povezavo v internet, da bi zemljevidi in iskanje destinacij delovalo.
Če zadeva ne deluje brez povezave v internet, je zame in verjetno še marsikoga praktično neuporabna.
Poskusil sem z restartom aplikacije, restartom telefona, ponovno instalacijo aplikacije, zdaj pa ne vem več, kaj naj.
Hvala.
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Citat:
Uporabnik ALESI pravi:
Jaz sem kupil app in zemlevide.Kako je pa z tem če zamenjam telefon ?Bo treba še enkrat sečt v denarnico ??Pa še to dol sem cuknil evropo in neke dodatne file kot je pisalo_Ostalo pa nisem obkljukal.A je možno to naredit še kasneje ?

Če se boš na novem telefonu logiral z enakim gmail računom (preko katerega si kupil app), ti ne bo treba ponovno plačati.
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.768
117
63
Citat:
Uporabnik pep pravi:
A mi lahko nekdo lepo prosim pove, kako prepričati Viago, da bo deloval z offline zemljevidi
Po nakupu in prenosu zemljevida Evrope, sem poskusil kako to zdaj gre offline.
Kljub skoraj 4GB prenešenih podatkov mi program javi, da hoče povezavo v internet, da bi zemljevidi in iskanje destinacij delovalo.
Če zadeva ne deluje brez povezave v internet, je zame in verjetno še marsikoga praktično neuporabna.
Poskusil sem z restartom aplikacije, restartom telefona, ponovno instalacijo aplikacije, zdaj pa ne vem več, kaj naj.
Hvala.
Si prenesel opcijo: dodatne datoteke?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Seveda mi je preneslo.

Evropa
Andora, Albanija....
Velikost datoteke: 3.3GB

Dodatne datoteke
Velikost datoteke:327MB

photoReal Junction View
Evropa
Velikost datoteka: 371.9MB
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Predvidevam da si to preizkusil tako, da si izklopil prenos podatkov in izklopil WI-FI povezavo...
Meni namreč čisto OK dela dokler imam WI-FI ali mobilno podatkovno povezavo. Ko pa izklopim oboje, pa je konec heca in mi karto izriše kolikor je pač ima v bufferju (pa še to traaaaja), ko pa hočem karkoli iskat, mi pa napiše:

Omrežna povezava ni na voljo.
Poskusite znova kasneje.Če
težave ne morete odpraviti, se
obrnite na ponudnika storitev.

In lahko kliknem le "V redu" in smo zaključili.
Skratka kot kaže je tale Viago eno navadno na pol izdelano sranje.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.655
29
48
58
Horjul
A veš da je res. Prej sem imel pač stalno vklopljeno Wifi in prenos podatkov. Sem pa sedaj probal prez obeh povezav in ne moreš navigirati, lahko samo opazuješ svoje premikanje
stupid-1.gif
.
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Hmm reskiral sem še za Sound & Buildings in Safety kit, zadevo je potegnilo dol videti pri navigaciji pa ni ničesar ?!
 

Matic78

Pripravnik
19. jun 2011
231
1
18
Meni navigacija deluje normalno brez internetne povezave. Se pravi v avtu, kjer nimam wi-fija in pa izklopljen prenos podatkov. Je pa res da imam wi-fi omogočen vedno in se mi avtomatsko poveže doma ali v službi.ampak navigacija lepo dela brez internetne povezave.
Sem pa opazil eno stvar. Na poti v službo me pelje na enem koncu okoli riti v žep. se da to kej nastavit oz. prijavit napako?
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.575
694
113
KSZ
Delujejo brezplačni zemljevidi, ali originali na uSD karticah?
 

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Aleluja!

Zadeva začela delovati tudi brez povezave v internet!
...po tem ko sem deinstaliral program, pobrisal kompleten direktorij, v katerega shranjuje svojo kramo in nato ponovno instaliral program in zahteval ponoven download komplet zemljevida (dodatne datoteke se avtomatsko začnejo nalagat).
cheer.gif

Zdaj bom pa mirno spal!
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Matko pravi:
KSZ
Delujejo brezplačni zemljevidi, ali originali na uSD karticah?

OSM mapa deluje all in.

Datoteko preimenuješ v D3322110A.img in jo skopiraš v napravo ali na sd kartico v ustrezno mapo, kjer je viago...