Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
Moj Nuvi 760 mi je naenkrat utihnil. Glasnost je še vedno na 80%, glasu pa od nikoder. Drugače pa deluje? A se komu kaj sanja glede tega?
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.542
4.476
113
49
Na sončni strani ALP
Lahko da je okvara na zvočniku.
crazy1.gif

Če imaš še garancijo, ga pošli na servis in boš dobil novega.
zmaga.gif
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Če je prišlo do reseta naprave v nastavitvah za govorno vodenje ni izbran noben jezik. Nastavi ponovno Slovenščina in zadeva bo OK.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Lahko je to kar pravi sandiv, to je bila neka anomalija, da je občasno izginil "jezik", no meni je crknil tudi zvočnik pa so mi potem poslali kar novo napravo.
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Citat:
Uporabnik gaber pravi:
Moj Nuvi 760 mi je naenkrat utihnil. Glasnost je še vedno na 80%, glasu pa od nikoder. Drugače pa deluje? A se komu kaj sanja glede tega?

Pozdravljen!
Sicer nisi napisal, ali se ti je to zgodilo po nadgradnji.?
Tudi moja 760-ka je izgubila glasovno vodenja po nadgradnji.
sprasujem se.gif
je lepo objasnjeno) .
Res hvala vsem, ki se razumejo in nam nesebično pomagajo reševat probleme. (imam še premalo postov, da bi nekomu dodal kakšnega "zelenca"
wink-1.gif
)
Da iskoristim priliko in povem, da jaz drugih težav (razen izgube glas. vodenja) po nadgradnji nisem imel. Je pa res, da vedno uporabljam SAMO ENO karto NAENKRAT!!

LP Rado
 

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:

Jaz imam kar na 88.1 ...

Ali obstajajo v Sloveniji proste radijske frekvence. Ko prenašam glasbo iz nuvija na avtoradio, vedno padem v območje, kjer se moja nastavljena frekvenca pokrije s kakšno radijsko in imam motnje v prenosu. Na frekvenci, ki jo predlaga Snecer v Zasavju oddaja radijska postaja, tako da mi ta frekvenca ne ustreza.
confused-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Bod srečen da nisi italjan...tm bi ble šele motnje
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

marc

Fizikalc
26. apr 2008
1.205
26
48
Citat:
Uporabnik him pravi:
Zunaj je update 4.60

Dolgo že ni bilo govora o FW. Kakšne so vaše izkušnje o nadgradnjah. Sam sem ostal pri 2.90 in me zanima, če bom kaj pridobil z 4.60 ali naj ostanem tam kjer sem.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik marc pravi:
Citat:
Uporabnik him pravi:
Zunaj je update 4.60

Dolgo že ni bilo govora o FW. Kakšne so vaše izkušnje o nadgradnjah. Sam sem ostal pri 2.90 in me zanima, če bom kaj pridobil z 4.60 ali naj ostanem tam kjer sem.

MAH JST SEM ZADOVOLJEN Z 4.60 IN OD TAKRAT ŠE NOBENIH PROBLEMOV
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
od 4.0 naprej zmrzuje če maš ukloplene obe karti CN plus adria....drugač pa kar se mene tiče nobene pridobitve...tko da ne nadgrajuj če ti dela!
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
Zdravo!
Imam problem z nosilcem Garmina.
Vsake toliko časa (cca 1x na mesec, ali pa na dva ) se mi "odlepi" od stekla. Postavljenega imam tako, da se praktično naslanja na zgornjo površino armaturke.
 
Nazadnje urejeno:

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Treba je dobro očistiti površino kjer bo nosilec prilepljen in navlažiti gumico na nosilcu, nato pa nosilec močno poriniti k steklu in dokončno pritrditi z ročico na nosilcu. Drugače se je pa tudi meni v vročini že zgodilo da je nosilec bilo potrebno na novo prilepiti zaradi nazaj.

LP
 

Rado

Pripravnik
12. nov 2008
98
0
6
Maribor
@frko, - Hvala za idejo. Bom probal !
@zgaga, - Mislim, oziroma upam, da ni to. Saj ni nosilec = Garmin star niti dve leti . Je to že staro ????

Hvala obema za pomoč!
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
a niso ble neke serijske napake z temi nosilci pa so ti jih na geosetu zamenjal.....vsaj tko sem nekog prebral v eni temi!

Sicer pa.......poslinš pa usaj men se še ni odlepu od šipe takrat...prej obratno sonce zapeče maš še problem dol potegnt
smile-1.gif
 

Wilson

Zelenc'
18. dec 2008
10
0
1
A kdo ve zakaj mi stalno javlja, da oprema ni podprta, mi gre že močno na k...c, ko vsakih nekaj minut ta napis prekriva ekran.
Pa zvok za navigacijo mi včasih izklaplja.
Ali bi s posodobitvijo kaj pridobil, nebi rad imel še večjega sranja.
Ajd