Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz tudi nimam vinjete za Avstrijo in se do Graza peljem po stari.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ne, ok je, tezave imajo uporabniki, ki imajo za isto območje tudi po 3 karte naenkrat vklopljene.
Pri normalni rabi težav ni.

Pazi malo na jezik, ker bodo drugače počitnice (brisani prispevek o AR glede Hrvatov).

Težave mamo tud uporabniki ki smo kupil CN2008 pa adriaroute že prednaloženo v kompletu brez kod! Big bang stayl
wink-1.gif
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja meni zadeva zamrzne in se pol izklopi ko hocem shranit trenutno pozicijo. FW2.5, karte CN EU 2009 (brez SLO) in AR2.1.

LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kaj pa če uporabljaš samo AR ali pa samo CN?...

Ja samo z uporabo CN je shranilo. Ce pa sta bili obe karti vkljuceni pa ne. Ceprav se ne prekrivajo.

LP
 

DragoG

Zelenc'
20. nov 2008
5
0
1
Lep pozdrav.Imam nuvija 760 in problem z FM oddajnikom.Zdaj se mi je že dvakrat zgodilo,da lahko nastavljam samo lihe(neparne) številke za decimalno vejico(se pravi 88,1-88,3-88,5....Pozna kdo ta problem?
 

Neyko

Zelenc'
12. sep 2008
20
0
1
Sicer sem že uporabljal iskanje, vendar nisem našel nobenega primernega odgovora. Zanima pa me sledeče. Na nuvija 760 sem inštalčiral AR2,1 in TOPO na SD kartico. Sedaj pa bi iz same naprave rad odstranil AR in jo instaliral na drugo SD prav tako pa bi na isto kasrtivo rad dal tudi topota, pa ne najdem načina in poti, kako iz naprave odstraniti posamezno karto.
 

jaka333

Zelenc'
2. jul 2008
11
0
1
Jado omenja FW 4.40, na uradni strani pa je zadnji 4.20??? Kako je s 'tem?
Pa tudi drugače me zanimajo vaše izkušnje z novejšimi FW. Sam še vedno vztrajam na 2.50. Je pa res, da lahko imam naenkrat vklopljeno samo CN ali pa samo AR. Ali je pri novejši FW kaj drugače?
 

sandiv

Pripravnik
4. sep 2007
268
1
18
Maribor
Citat:
Uporabnik Neyko pravi:
Sicer sem že uporabljal iskanje, vendar nisem našel nobenega primernega odgovora. Zanima pa me sledeče. Na nuvija 760 sem inštalčiral AR2,1 in TOPO na SD kartico. Sedaj pa bi iz same naprave rad odstranil AR in jo instaliral na drugo SD prav tako pa bi na isto kasrtivo rad dal tudi topota, pa ne najdem načina in poti, kako iz naprave odstraniti posamezno karto.
Ko boš priključil nuvija na PC z raziskovalcem odpri notranjo memorijo nuvija, ki se v bistvu pokaže kot zunanji disk. Tu boš našel več map, ki imajo na Garmin napravah končnico img.
Našel boš:
-gmapbmap.img-to je osnovna mapa sveta, DATOTEKO NE BRIŠI!!!
-gmapprom.img-to je prednaložena karta cele Evrope-TE DATOTEKE NIKAKOR NE BRIŠI!!!
-gmapsupp.img- v to datoteko se je naložil tvoj AR-to datoteko lahko brez strahu izbrišeš in kasneje kombinacijo poljubnih kart naložiš na SD kartico.
Odgovarjam malce pozno, a sem hotel 100% preveriti na svojem Nuviju kakšna so imena datotek.
cool-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
Citat:
Uporabnik jaka333 pravi:
Jado omenja FW 4.40, na uradni strani pa je zadnji 4.20??? Kako je s 'tem?
Pa tudi drugače me zanimajo vaše izkušnje z novejšimi FW. Sam še vedno vztrajam na 2.50. Je pa res, da lahko imam naenkrat vklopljeno samo CN ali pa samo AR. Ali je pri novejši FW kaj drugače?


Jado ma nuvi 200......za nuvi 760 je tazadn FW 4.20! Moj nasvet ostan na FW 2,50...na mojmu nuviju 760 je biu to tazaden FW s katerim je delu brez problema....z uključenima obema kartama in POI točkami! Je pa dost odvisn baje od serije nuvija....kar je povezano z serijo procesorja....enim dela ql z 2,90...enim sploh ne dela nobenih blemov......je pa tko da od FW 4.0 nemorš it več na nižji FW...samo še navzgor.......kar je pa za mojo serijo nuvija pogubno...zmrzuje z obema kartama.....satelite išče 3minute....tko da ti kr ostan na FW 2,50 pa nč ne posodabli FWja....men je zlo žau da sm to počeu...ker je prej delal zdei pa ne dela tko kt bi mogl!
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
FW 2.50 ne upgredaj. Tudi meni je 2,50 delal brez problema z vklopljenimi vsemi kartami zdaj pa je katastrofa.
 

gaber

Pripravnik
13. maj 2008
84
0
6
A mi lahko kdo po kmečko pove, kako se naredi vmesna točka. Npr. hočeš v Muenchen, pa bi rad skozi xxxx.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.543
4.477
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik gaber pravi:
A mi lahko kdo po kmečko pove, kako se naredi vmesna točka. Npr. hočeš v Muenchen, pa bi rad skozi xxxx.

1.Narediš ruto na PCju in jo preneseš na Nuvija
2. Vpišeš končno točko, da ti zračuna pot. Greš nazaj v osnovni meni in izbereš KAM. Vpišeš naslov in rečeš POJDI.
Nuvi te vpraša ali je to končna pot ali pa želiš skozi točko do cilja.

That's all folks...
smile-1.gif
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.941
5.627
113
In? Nuvi dela z njim? Al ti ga napadejo s5 kaki hrošči in ti ga pojejo v prah?
smile-1.gif
 

legenda

Pripravnik
10. feb 2008
152
0
16
Dela, vendar z vklopljenima AR in CN še vedno zmrzne. Ne zna si določit kot v FW 2.50 katera karta je prioriteta, pač Garmin.