Garmin Nuvi 760 kratek pregled

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
749
3
18
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
To se je tudi meni dogajalo po Italiji. Cesta je bila narisana na levo, meni je gospa pa rekla naj zavijem desno

Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Taljani so itaq razred zase. Nimajo točnih niti tiskanih kart, kaj šele, da bi spremembe ažurno javljali.
stupid-1.gif

Mogoče pa so spremembe javili samo gospej, onim, ki karte rišejo pa pozabili!
bonk.gif
 

SiMN

Zelenc'
20. jul 2008
17
0
1
ok imam en problem, no u bistvu sta kar 2:( ko kliknem na KJE SEM? mi noče pokazati Policijskih postaj.
in drugi problem ko kliknem na KAM > KRIŽIŠČA mi ne izpiše najbližjih križišč ampak se mi pokaže isti meni kot če kliknem na KAM > NASLOV:(
sem mogoče spremenil kakšne nastavitve za to mogoče ?
 

matej84

Zelenc'
5. avg 2008
1
0
1
LP zanimam me, če je to normalno, da se mi garmin po kakšnih 2 tednih samodejno izprazni? Nazadnje se mi je izpraznil, ko sem ga imel v avtu kakšne 2 dni, bilo je pa kar vroče.
Kolikor je meni znano se to nebi smelo dogajat, ker izto sem imel tam mobilni telefon pa ni baterije nič zjebalo.
 

him

Pripravnik
5. maj 2008
130
0
16
Citat:
Uporabnik matej84 pravi:
LP zanimam me, če je to normalno, da se mi garmin po kakšnih 2 tednih samodejno izprazni? Nazadnje se mi je izpraznil, ko sem ga imel v avtu kakšne 2 dni, bilo je pa kar vroče.
Kolikor je meni znano se to nebi smelo dogajat, ker izto sem imel tam mobilni telefon pa ni baterije nič zjebalo.

Hja logično je, da se baterija sprazne, saj se na vsaki stvari po določenem času baterija izprazne in jo potem pač daš ponovno polnit. Drugače pa itak lahko ko imaš garmina v avtu, vsaj jst ga prklopem in ko sem v avtu mi ga istočasno polni do cilja, pa še vkloplena je direktno na avtomobilski vtič 12V in ne žre direktno baterije, pač se polni iz akomulatorja. Meni drugače zdrži 2 dni če delam kaj po njemu al pa če poslušam glasbo samo nekaj ur. Tak da si lahko zadovolen da ti zdrži 2 tedna
grims-1.gif


To z moje strani, če sem ti kaj pomagal, ali si mislil kaj druzga pa se nismo razumela.

LP
 

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Kolega ima tegale nüvija 760.
Nanj imava namen nalagat karte (AR, CNNT2008, SCG). Zanima me, kakšna je situacija s karto, ki je na njem že naložena. Jo moram pustiti pri miru ali jo lahko izbrišem. Zakaj bi jo rad brisal? Ker bi rad naložil le del CNNT2008 in tisti del ki ga nebi naložil pokril z AR in SCG.
V primeru, da izbrišem osnovno mapo, kako je potem s poimenovanjem na novo naloženih.

Hvala...
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Jaz sem naredil takole:
najprej sem naložil City 2008 na Garmina in datoteko gmapsupp.img potem ročno preimenoval v gmapprom.img. Nisem naložil Madžarske, Slovenije, Hrvaške, Srbije, Črne Gore in Makedonije. Potem sem naložil še specialke - Madžarske, ARoute 2.1, AdriaTopo 2.11, SCG in to je to (gmapsupp.img). Vse dela kot mora!
l.p.
 

Citam

Pripravnik
5. jun 2008
105
0
16
Hvala za informacije. Imam namen naredit BackUp vseh datotek, ki bodo na napravi.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Zdaj imam pa jaz problem. Ko odpren Nuvija, se mi noce in noce povezat u sateliti. Sem ga nadgradil FW na verzijo 3.1 zdaj pa samo pise "DOLOCAM POLOZAJ SATELITOV"

Kaj bi lahko bilo narobe? Kaj lčahko poizkusim naredit? Sem odstranil SD kartico in je isto.

PS.:
Se 1x nalozil FW3.1 in "ujame" samo satelit st. 2 in 12.
confused-1.gif


LP
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Si je pa vzel čas
smile-1.gif
Zgleda da je FW naredil hard reset naprave.
 

xyz1962

Zelenc'
26. avg 2008
8
0
1
Pozdrav
Imam težavo. Kupipil sem garmina 760,ki ima Evropo že naloženo a mi nikakor z mapsourcem ne uspe naložiti na SD kartico adria route 2.10 in adriatopo 2.11. Karte niso originalne in so odklenjene ter delujejo vsaka posebej. Ko poskušam naložiti drugo, ta prvo povozi. Ko grem potem pod orodja, nastavitve, zemljevid, o zemljevidih, mi potem kaže samo city navigator evrope, ki je na napravi in kot drugo karto pa tisto , ki sem jo na kartico naložil zadnjo.
Želel bi na kartici imeti obe, da jih potem lahko poljubno vklapljam in izklapljam. Enkrat mi je zmrznil, zato imam sedaj city navigator izključen.
Naložil sem software 2.50 kot priporočate pa bi sedaj želel probati ali bodo sedaj vse karte delovale brez zmrzovanja.
Hvala
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
Citat:
Uporabnik xyz1962 pravi:
... nikakor z mapsourcem ne uspe naložiti na SD kartico adria route 2.10 in adriatopo 2.11. Karte niso originalne in so odklenjene ter delujejo vsaka posebej. Ko poskušam naložiti drugo, ta prvo povozi. Ko grem potem pod orodja, nastavitve, zemljevid, o zemljevidih, mi potem kaže samo city navigator evrope, ki je na napravi in kot drugo karto pa tisto , ki sem jo na kartico naložil zadnjo.
Želel bi na kartici imeti obe, da jih potem lahko poljubno vklapljam in izklapljam

Tu je tema o tem
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
Samo povem, da na Garmin 760 dela bp Lexar 4GB SDHC kartica, medtem ko TakeMS obična SD 4GB, ne dela!

lp
 

terminator

Pripravnik
24. okt 2007
33
0
6
Od kar sem naložil sw verzijo 4.0, na mojo 760-ko se, mi ta zelo počasi zaganja v primerjavi s 3.0.
Ima še kdo takšno težavo?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik terminator pravi:
Od kar sem naložil sw verzijo 4.0, na mojo 760-ko se, mi ta zelo počasi zaganja v primerjavi s 3.0.
Ima še kdo takšno težavo?

Prvič in drugič po instalaciji se je pognala zelo počasi, sadaj se pa normalno
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.942
5.627
113
Glede na to da je v tej temi že bilo govora o firmware-ih in zmrzovanju nuvija 760 nebom odprl nove teme!
Imam sledeč problem: naredil sem kot ste tudi na forumu svetovali in nadgradil svojega nuvija nazai na fw 2,50 s katerim je blo use uredu.....prejšni tedn opazil da je prišel novi fw 4.0 s katerim pa mi nuvi useeno zmrzuje, vendar pa je problem ker se mi nuvi noče nadgraditi nazai na noben "slabši" fw od 4.0!
FW-je si vlečem dol z strani: http://gpsinformation.org/perry/nuvi/