Fotoreportaža

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Hotel sem objaviti potopis, seveda s slikami, pa mi napiše, da je v enem prispevku možno prilepiti samo 10 slik??? Zdaj, a sem jaz budala al kako naj naredim potopis s samo nekaj slikami. Naj me nekdo razsvetli!
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Pa za 100 slik odpreš 10 postov (10 nadaljevanj)... 10 slik po postu s komentarjem max 1 odstavek med njimi (min eno vrstico) ... Pa original slike nekam na Web-u naloži in pod manjšo sliko (max 1000x800/16bit-normal size) npr. pripeto na forum daj samo link do max.velikosti (zraven napiši kolk MB je!) ... npr. Shrani.si baje ima več možnosti velikosti prikaza ... pol pa imaš tu nekje eno temo: https://alter.si/forum/fotopotep/ ... pa odpreš nov topic, bo šlo :sprasujemse:
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
... Slike zadnjega potpisa - Po ZDA - so izginile ...
heh, tudi meni je moj sajt na SiOL-u zginil (že drugič v desetletju, mam bekap) ... Zgleda, da bi bilo najbolje postavit svoj blog nekam, kjer naj bi ziher ostal (in imet bekap na sigurnem) za vsak slučaj, pa sem nekam v kako temo tu samo link postavit do njega, pa slike najbolje da so samo 800x600 direkt na njem (s povezavami do max resolution) ... se je treba pač malo znajdet in pregledat opcije ...
 

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Avtodomarji so na drugem forumu. Tam so te informacije cenjene, tukaj grejo 95 posto v prazno. Nekomu podajat informacije, katere ga ne zanimajo je povsem brezveze. Sliko bo najbrž kdo pogledal, velika večina pa tvojih problemov s hladilnikom niti ne bo brala.
Isto, kot bi na kakšen kuharski forum pribremzal s temo, kako si avto popravljal.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Dej ga srat!? Kokr vem, Alter ni namenski forum ampak združuje popolnoma vsa področja. Sicer je bil namen opisovanje poti, doživetij in ne toliko informacij o sami poti, čeprav vsebujej tudi te.
Ampak tebi to razlagati.... :bonk: Verjamem, da je marsikdo vesel in bo z veseljem prebral dogodivščine, ti pač preskoči, če ti ni ok.
Mislim, kakšni mate eni!? :mad:
 
  • Všeč mi je
Reactions: steni