Formula 1 sezona 2021

tomi

Guru
1. sep 2007
17.983
9.100
113
39
MB
Pogledal. Bil je človek samo za priklonit se. Morda je zdaj njegova poteza z Villnuevom nekoliko bolj jasna (a še vedno ne opravičljiva). Za trk z Hillom pa nisem nikoli bil 100% prepričan, da je bilo namerno... Ne vem... Škoda, da je končal na tak način. Corrini se vidi, da jo je pošteno uničilo. Med vrsticami se pa da razbrati, da je rastlinica. Pri zavesti, a se ne more premikat, govorit... Vsaj tako sem jaz razumel skozi "namige" skohi zadnja leta...

mene je zmotilo da so cel dokunentarec govorili o njem v pretekliku kao … tak da verjetno res ni nic od njega.

sem bil pa presenecen da so dokaj realno predstavili resnici na ljubo precej nesportnih potez, skozi njegovo kariero.

bi rekel da glih zato ker je bil v ferariju ki je najvecja ekipa se je marsikaj pac poglihalo, tak ali drugace.

zanimivo pa videt, neverjetno podobnost z ostalimi vrhunskimi sportniki … to so res posebnezi.

ne cutim pa vibe-a tega njegovega pri nobenem od teh ki danes vozijo, so pa to cist druge generacije tak da tezko primerjat
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Malo tega, vzporednic lahko potegnes pri maxu kjer ga je fotr s precej trdo roko vodil skozi gokart leta. Mislim, da bi letos v spaju 2021 postavil en mejnik. Pa so mu malo onemogocili.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
To je res ja, ampak sorry, dovolj že ima dosežkov lujz in zdaj je v prvotnem planu, da se ga skegla, battle pa naj bo drugo leto, med nekom drugim :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
Pa kaj te vem, pomoje je to malo tudi show, mogoče tudi da Blmja malo pomirijo? Ali pa sponzorje.

Ker če merc ne bi računal na russla kot prihodnjo zvezdo, zakaj bi ga vzeli v moštvo? Če bi rabli oprodo, bi vzeli koga drugega, oz ne bi odslovili bottasa.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pač Toto je rekel, da ne bodo dopustili novega "Rosberga", da se zaveda, da sta oba hitra, oba željna naslovov itd. Ampak da je BLM le 7x svetovni prvak... Pač, tako med vrsticami.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
Pomeni: russel, pridi k nam, ampak počakaj ša nekaj let, da blm dobi še nekaj naslovov, potem pa boš ti zvezda, ko gre on v pokoj?
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Max ta vikend iz zadnjega mesta. Mislim da je prava odločitev, ker sodeč po treningu so neverjetno hitri tut na tej stezi. Max se je edin pritoževal, da se ne da prehitevat, ampak mislm da v nedeljo ne bo mel teh težav.
Zanimiv da se pr mecki niso odločil da lojz tut penalty vzame. Če na keri progi, pol bi mogl kle. Drugje nebojo mel za burek proti rbr.

Znajo pa qualy v nedeljo speljat, ker nej bi jutr nenormalno scal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
Rekel je da ma prenizki top speed, kar bodo verjetno skorogirali.
A qualy mora max vozit al zdaj ne rabi? 107% vseeno velja? Ker ce bo wet se raje naj ne izpostavlja
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.856
350
83
Jap.

Jst tut mislm da 107 ne bo problem, top speed bojo pa poštimal tko kt si reku. Top 5 mu ne uide. Se mi pa zdi da bi mecka mogla isto nardit, lojz bi vsaj pred Maxom štartu k ma Max še grid penalty.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.354
6.545
113
Pa se lerk bo pred maxom.

verjetno merc vztraja do konca, ali pa rabi blm tudi en clean vikend da se malo pobere pa pridobi samozavest
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Masino pa menjalnik, lojzetu pa menjalnik oz premisljujejo, ce bi mu motor tudi. Mal bedno. Vcasih so v12 zamenjali iz sobote na nedeljo pa ni noben kazni dobil. A so toliko bolj vzdrzljive kosilnice v novih formulah?