Formula 1 sezona 2021

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Po pravici povedano se mi zdita obe kazni pretirani. Itak bo ham do konca dirke najmanj na drugem mestu, ce maxa ne bo nihce torpediral. Max dela zelo malo napak.

A se še komu zdijo formule zadnjih dveh let precej agresivne za vodenje. Ker ce gledas onboard posnetke 1995 do 2010 potrebujejo dirkaci precej manj inputa kot danes tale brazilija se posebej brutalna. Skoda, ker ze dolgo let ni vec kyalamija na sporedu. Juzna afrika. Top proga.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Lej navijam za mad maxa pa se ne strinjam z razpletom. Ze tako bo ham startal 5 mest zadaj zaradi nove masine. Naj se dajeta na noz do konca. Prihodnje leto bodo dirkalniki se hitrejsi, baje najbolj v zgodovini, in bodo starejsi dirkaci odpadli prej ali slej.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.332
1.070
113
A zdaj se naj dajeta na nož.... Ko je pa blm prejšnja leta zmagoval s trikratnikom prednosti v tockah glede na druge.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.008
6.703
113
Ce se je posdomaterno samo dotaknil, krsenje je seveda misljeno da se be posega v konfig ne pa fakin dotik.
Al je mel plutonij na prstu pa zjebal krilo?
mislim bolj papeski od papeza….

Zdaj pa resno vprasanje. Je mozno da je bil lujz tako hiter ravno zaradi tega nelegalnega krila?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Tud dotik je prepovedan, kaj tu ni jasno? Si lahko enkrat fer? Ce bi blo kontra bi bil tako 'papeski' kot si zdaj? Daj ne bluzi no. Lewis je dobil kazen, sprejmi ze koncno da je tud tvoj butec zahebal. Koje sprenevedanje. Kaj ma za prjemat, za to so drugi. Saj ne da me moti, ker je pokazal da je butl, samo ne mi ga opravicvat. Bodi fer, ocitno ne znas.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.008
6.703
113
Fak to lahko jutri blm še dobi…ni mi jasno zakaj sta rbr na rumenih zacela? Da varcujeta za jutri gume?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ata solzica (Toto) je rekel solznemu "Fuck them all", ker so mu drznili dati grid penalty zaradi nelegalnega dirkalnika. Solzni pa v stilu Rambota "It's not over yet"... Se mi zdi, da je ob tem malo hlipal...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Ne, nov motor ima. Da je pa hiter je pa jasno :) Sicer pa brez skrbi oz. ne jokat, Max je prvak letos. Ce se grem pa Darjana pa lahko spekuliram, da RB sandbaga, da izpade, kaksno prednost ima mecka zarad 3h mm+. Ah, vesoljske teorije so prikladne, ama vse lahko razlozis brez imalo muke.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.897
380
83
Ja nov engine kr nardi svoje. Se pozna proti ostalim k nimajo frišn engine. Mislm da pa zmagat ne more jutr. Še zmeram mislm da bo Max jutr zmagu.

Glede DRSa pa pomojm ni blo namerno (ne vem kok mm je bil wing prevelk) dvomim da bi riskiral qualy za neki k te z lahkoto dobijo pa ne pridobiš tok.
Max kazen pa ja. Jebiga ni vedu da se ga ne smeš dotikat, zlomu/spremenu zihr ni nč, ampak če je v pravilih da ne smeš pipat, pol nej bo kazen. Zdej kok strogo kazen so mu dal se ne strinjam ker bi za dirko in prvenstvo blo boljš če bi oba dsq .
Upam da brazilija še mal z dežjem postreže med dirko.