Formula 1 sezona 2021

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Nope.

Dali so jim sicer neke divje cene za predvajanje sportklubov, a ni nihče podpisal.
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
V Avstriji prenašata dva, Servus TV in ORF, vsak po 12 dirk razen domače dirke, ki jo pokrivata oba.


Z zvezdico so označeni prenosi na ORF.
 

Mladinec

Fizikalc
11. jun 2009
316
26
28
Ptuj
SJTV1 a misliš, da ne bi predvajali, ker se jim ne bo izplačalo (kljub kupljenim pravicam), ali da bi komu drugemu (pro)dali da predvaja (če je to sploh možno)?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Sploh ni nujno, da bo SK prenašal. Pravice so kupili, nimajo pa obveze, da tudi predvajajo ...

Zakaj pa ne bi? Ni pametnega komentatorja? Studio in ostalo že imajo...

Vprašanje je sicer, koliko časa jih bo Liberty gledal, če bodo imeli tako slab doseg, a po moje prenosi vseeno bodo. Saj so tudi reklame že delali.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
BTW, tale podcast se mi zdi kar na nivoju, sploh za slovenijo:

 
I

Izbrisan uporabnik 474

Mislim, da zatemnijo na zahtevo hiše, ki ima prenos, v tem primeru ORF1 oz. ServusTV
 
  • Wow
Reactions: darjan

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.416
9.163
113
v bistvu kar bizarno.... po eni strani strmijo pri liberty da bi čim več ljudi spremljajo ta šport, verjamem da je taka ideja, po drugi strani pa se na mikro ravni zatemnuje, omejuje, in dejansko onemogoča spremljanje. Da je bizarnost še večja, f1 TV ne dela direktno na pametnih TVjih, tako da bi moral čarat z računalniki in mobilnimi napravami, kar je no go... Tako da stream, če bo že želja, če ne pa se naj jebejo.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
357
115
43
v bistvu kar bizarno.... po eni strani strmijo pri liberty da bi čim več ljudi spremljajo ta šport, verjamem da je taka ideja, po drugi strani pa se na mikro ravni zatemnuje, omejuje, in dejansko onemogoča spremljanje. Da je bizarnost še večja, f1 TV ne dela direktno na pametnih TVjih, tako da bi moral čarat z računalniki in mobilnimi napravami, kar je no go... Tako da stream, če bo že želja, če ne pa se naj jebejo.
ne vem, če si kej na štir čenu ampak majo v f1 generalih ponavad svoj stream al pa vsaj HD linke drugih
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Meni F1TV app sicer dela na smart boxu (z androidom). App je sicer telefonski (v portrait načinu), ko daš pa video je pa ok, tudi slika je dobra. Jaz sem plačal tistih 48 eur, da bom imel mir (te strimi so tako-tako, včasih dela včasih pa ne).