Formula 1 sezona 2021

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
ne jokat

so lepo povedali "to je dirkanje"
Kdo joka in zakaj? Sezona ful zanimiva, pomdolgem casu super za gledat. Ni kaj za jokat.

In super je bilo, da je Massi vendarle enkrat odrezal nazaj te jikice, ki mu stalno cvilijo po radiu.

Na drugi strank pa: pravil se mora drzat tudi (in predvsem) FIA. Tukaj se jih, kot je videti, niso, kar bi lahko prineslo razplet za zeleno mizo. To pa nikoli ni OK in bi pokvarilo super sezoni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Kdo joka in zakaj? Sezona ful zanimiva, pomdolgem casu super za gledat. Ni kaj za jokat.

Na drugi strank pa: pravil se mora drzat tudi (in predvsem) FIA. Tukaj se jih, kot je videti, niso, kar bi lahko prineslo razplet za zeleno mizo. To pa nikoli ni OK in bi pokvarilo super sezoni.
Kakšna pravila, pomiri se

2x so mu danes povedali "hard racing", "thats racing"

Nehaj gledat pa idi v gledališče, tam po notah špilajo
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Kakšna pravila, pomiri se

2x so mu danes povedali "hard racing", "thats racing"

Nehaj gledat pa idi v gledališče, tam po notah špilajo
Lej, ce se sama FIA ne drzi pravil, ki se nanasajo nanjo(pustimo ob strani dogajanje med dirkaci, piesm le o prvilih, ki urejajo delovanje funkcionarjev FIA) , potem zakaj sploh pravila? Potem pa hard racing pa je …
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
mi gledamo f1, za gledalce, šov...
ne razumeš

racing, dirkanje
Ja, in vse to je bilo to sezono super, kot ze dolgo ne. Ni dvoma. Po dolgem casu sem F1 celomsezono kot gledalec gledal z uzitkom. Kot gledam F2, Indy, Nascar, Supercars ..
In skoda bi bilo, da zdaj zo zaj… na koncu seznoen in nam porinejo nek razplet, ki ni bil na stezi, med dirkanjem, pred gledalci.
In ravno to se zaradi Massija lahko zgodi. Ker se ni drzal pravil. Ker je Merc ze vlozil 2 protesta (ni se jasno kaksna, ampak ugibam da enega zato, ker niso vsi lapped prehiteli in ker se je potem SC prehitro umaknil, ker omenjajo 48.12, eden pa mi disi po tem, da je morda Max za hip prehitel Lewisa ko me t szabiral in pospeseval, ker omenjajo 48.8).
In evo, namesto da bu uzivali po dirkasko zanimivi sezoni in lahko Maxa 100% slavili kot prvaka, je tu en velik vprasaj in se lahko zgodi tudi tisto, cesar nihce noce - razplet 2 meseca kasneje v neki pisarni v Parizu …
 
Nazadnje urejeno:

kemb

Majstr
7. okt 2018
790
809
93
Takšen zaključek si pa se Hitchcock ne bi spomnil.
Max vrhunsko odpeljal na novih gumah....
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
Za*ebali so že ob prvem "kontaktu", če je LH tam "vrnil" pridobljeno prednost potem sem tudi jaz F1 dirkač. O tejle "farsi" na koncu pa niti nima smisla razglabljat, tole je bilo čisto nekaj "po svoje".
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Masi bi mogu odletet letos. Tok enih nejasnosti in traparij v celi sezoni, da kr res ni. Že po saudski arabiji sm reku, da bi mogu letet, po današnji mislm da je pa no brainer. V eni minuti se je model dvakrat premislu. Dizs krajst. Tko k je SJTV povedu, al se gremo po pravilih al pa nej bo texas in demolition derby pa Fu***c**k it in gremo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69 in RoMeX

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Eh zdej je brezveze. Sam še slabš bo, če nekak lojz zdej rata prvak. Noben noče tega. Farso so nardil in to je to. Naučit se neki iz tega (Masija odpustit) pa gremo dalje v novo sezono.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.052
4.972
113
Nuku`Alofa
Ja, in vse to je bilo to sezono super, kot ze dolgo ne. Ni dvoma. Po dolgem casu sem F1 celomsezono kot gledalec gledal z uzitkom. Kot gledam F2, Indy, Nascar, Supercars ..
In skoda bi bilo, da zdaj zo zaj… na koncu seznoen in nam porinejo nek razplet, ki ni bil na stezi, med dirkanjem, pred gledalci.
In ravno to se zaradi Massija lahko zgodi. Ker se ni drzal pravil. Ker je Merc ze vlozil 2 protesta (ni se jasno kaksna, ampak ugibam da enega zato, ker niso vsi lapped prehiteli in ker se je potem SC prehitro umaknil, ker omenjajo 48.12, eden pa mi disi po tem, da je morda Max za hip prehitel Lewisa ko me t szabiral in pospeseval, ker omenjajo 48.8).
In evo, namesto da bu uzivali po dirkasko zanimivi sezoni in lahko Maxa 100% slavili kot prvaka, je tu en velik vprasaj in se lahko zgodi tudi tisto, cesar nihce noce - razplet 2 meseca kasneje v neki pisarni v Parizu …

Je bilo v sezoni precej čudnih odločitev FIE...