Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Mb je imel zadnjic cudezno 30kmh visjo hitrost na ravninah brez drs, visjo kot ostali z drs! Nikomur nic jasno. Ovinkov pa ham pac ne zna tako hitro peljati kot max. Saj se trudi. Ampak po ac ste tudi vsi hitri.

Tud v kriziscu znamo, brez skrbi, eni pa jokajo :)

Ja, nova masina je cuda nardila zadnjic. Isto k RB vceraj, skoda da ni do konca spelal, res je bil dober krog.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Meni je smesno, ko se lastnik elektricnega vozila oglasa v temah o f1. Kot bi mi debeluh delal treninge na fitnessu in boksu ali lokalni pijancek svetoval o vlaganju denarja. Odprita s sjtv1 svojo temo
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Meni je smesno, ko se lastnik elektricnega vozila oglasa v temah o f1. Kot bi mi debeluh delal treninge na fitnessu in boksu ali lokalni pijancek svetoval o vlaganju denarja. Odprita s sjtv1 svojo temo

Meni je smesno ko tebe berem. Zna bit, da se nisi bil rojen, ko sem bil na prvi F1 dirki :)

Pa ce samo dopolnim, ne vem od kje ti ideja, da vozim EV ampak hvala, nekoc v prihodnosti bo tudi to. Trenutno mi popolnoma zadosca Toyota RAV4 2.5 Hybrid. Torej bencinar z baterijo, katerega tankam sam - zenska nima nic zraven :)

V tem pogledu (elektrika) je Darjan jaci, vozi PHEV-a, a on te tudi moti? Saj si konsistenten ali pac?
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Vse tri dirke F2 so ble nore. SC-jev tok da jih preštet nisem mogu. Kdorkoli lahko F1 race zmaga če bojo štale. No way da bo cela dirka brez SC-ja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in darjan

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Naj boljsi letos zmaga pa konc debate. Pa ce je mozno, naj bo drug teden odlocilna dirka, da bom mel kej gledat na smucanju, taroka mam polahko ze vrh glave :)
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.744
6.913
113
Prehitevat tudi zgleda ne bo slo ravno na izi…skoda za maxa, da bi oba undercutal hje nemogoce
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.565
1.018
113
Men je tud mal prehitro... Botas pa ... Naj jim dajo kazen, ce mutijo. Ocitno luknja v pravilih.

Ahh... Session stoped. Dolga bo tale.