FORMULA 1 GRAN PREMIO SANTANDER D'ITALIA 2010

hgard

Guru
22. jul 2007
4.047
510
113
shocked-1.gif


 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
Jaz sem gledal na POP-u.
Futbol tejk mi meni plejsis hot plejsis cold plejsis........pa pizd.a a ne more tega kekca nekdo malo angleščine naučit??????
Še BMW se mi je zasral ker so tega smrada dali za volan.

AMEN. Kaj tega buzota ne morem prebavit pa njegove "plejsis"...
bonk.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
Jaz sem gledal na POP-u.
Futbol tejk mi meni plejsis hot plejsis cold plejsis........pa pizd.a a ne more tega kekca nekdo malo angleščine naučit??????
Še BMW se mi je zasral ker so tega smrada dali za volan.

pa še potem tisti čefurski "castroL edge"
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Kako vezo ma sploh CR z motornimi olji? Edin če si lase maže s Castrolom?
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Če ga rukne malo mu gre angleščina bolj tekoče z jezika
grims-1.gif

Sicer pa, če gledam naše BMW driverje s tako frizuro imajo tud oni težave z jezikom.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
42
In kaj naj rečemo o tem?

Da so zanalašč spustili Webbra naprej, medtem ko sta še vedno oba kandidata za skupno zmago?
O verjetnosti te Žvabove teorije zarote pa priča zadnji krog.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.939
9.626
113
ja probal so, nato pa vidli da bo vettel precej pridobil s njegovo taktiko. Sej mene ne moti, če se zmenijo kdo bo šel naprej...zato pa je moštvo.
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.601
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
sej se ne odloča o tem Vettel sam, ekipa dela strategijo o obeh skupaj ...

sej je možno, je prišla kakšna smet na hladilnik, mašini pade moč, tista smet po spletu okoliščin odpade, se odstrani ali premakne na manj kritično mesto, mašina spet "oživi" ...
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Vettel je zame en papak.Ne vem zakaj raje ne forsirajo Webra, ker se mi zdi,da ima malo več v glavi kot Fetl.
To kako se je zapoičil med prehitevanjem
bonk.gif
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
Vettel je zame en papak.Ne vem zakaj raje ne forsirajo Webra, ker se mi zdi,da ima malo več v glavi kot Fetl.
To kako se je zapoičil med prehitevanjem
bonk.gif

Ekonomska racunica ? Vettel je med njima edini nemsko-govoreci voznik (Red Bull = Unterschwaben) in je precej mlajsi, torej bo vozil precej dlje v F1, kot Webber.

Meni osebno je Webber (za razliko od Vettla) cisto normalen in simpaticen clovek, kar je redko za voznike pri vrhu razpredelnice skupnih uvrstitev, ampak vecno pa ne bo vztrajal ob takih delovnih pogojih in svoji starosti. Ce bo prvak, bo to dobro istrzil, morda sel h kaksni drugi ekipi za mastne denarce in to bo to. Za Vettla pa verjamem, da ga bo RB se dolgo imel pri sebi.