FORMULA 1 BRAZILIAN GRAND PRIX 2012

I

Izbrisan uporabnik #488

Vettel pa ni imel nobene smole a ne? a ni samo 2x odletel alternator in 50 pik.

Nobenih čudežev ni delal Alonso, dober avto je imel in veliko sreče ko so bile razmere kaotične.

Lepo ga je mulec našolal, povsem zasluženo.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.335
1.074
113
vse ok.... oba sta imela srečo in nesrečo skozi celo leto, mogoče vettel malo več sreče zdaj na koncu.
Ni pa mi jasno zakaj so kaznovali Hulknberga... pa jebemu
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik WHITESNAKE pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bravo Vettel! Povsem zasluženo.

Alonso je letos imel veliko sreče, danes pa bo lepo videt njegov španski kisli ksiht in preplačano nezadostno delo pri rdečih.

Vettel se je vrhunsko zbral danes in odvozil kljub idiotu Senni, ki ga je hotel sneti.

Alonso je to leto skozi imel smolo, dvakrat so ga skegljali s steze, imele je občutno podhranjen avto je pa zato delal čudeže iz te "kante"

Bil je najbolj konstanten in na koncu mu je enostavno zmankalo sreče. Prstka je pa skozi spremljala ista in se popolnoma strinjam z izjavami da je to zmaga Adrian Newey-ja in ne dirkača. Enostavno je biti mojster v dobrem avtu, si pa velemojster če si skozi v ospredju s slabim avtom.

Ti si pač tak videl, jaz sem pa videl, da je na zadnjih tekmah Massa lepo cariral.

Čudno da Webber ni zmagal...
 

WHITESNAKE

Pripravnik
10. okt 2007
139
0
16
LJ
Tudi Vettel je imel smolo v prvi polovici sezone, je pa skozi imel dominanten avto. Ni govora o tem da je prstek odličen voznik, le izkušnje mu manjkajo in ne funkcionira pod pritiskom.

Alonso je pa miren, taktičen voznik ki je po mojem mnenju najboljsi pilot karavane. Vedno izvleče maximum iz avta.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Ne vem če ni Alonso večja, sej je celo sezono nekej jokal po radijski zvezi.... Še večji pusi je pa klovn Massa, ki se je cmeral kot otrok.
 

WHITESNAKE

Pripravnik
10. okt 2007
139
0
16
LJ
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik WHITESNAKE pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Bravo Vettel! Povsem zasluženo.

Alonso je letos imel veliko sreče, danes pa bo lepo videt njegov španski kisli ksiht in preplačano nezadostno delo pri rdečih.

Vettel se je vrhunsko zbral danes in odvozil kljub idiotu Senni, ki ga je hotel sneti.

Alonso je to leto skozi imel smolo, dvakrat so ga skegljali s steze, imele je občutno podhranjen avto je pa zato delal čudeže iz te "kante"

Bil je najbolj konstanten in na koncu mu je enostavno zmankalo sreče. Prstka je pa skozi spremljala ista in se popolnoma strinjam z izjavami da je to zmaga Adrian Newey-ja in ne dirkača. Enostavno je biti mojster v dobrem avtu, si pa velemojster če si skozi v ospredju s slabim avtom.

Ti si pač tak videl, jaz sem pa videl, da je na zadnjih tekmah Massa lepo cariral.

Čudno da Webber ni zmagal...

jaz sem tudi videl dominantnega Webb
grims-1.gif
era v zadnjem delu sezone
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.012
2.733
113
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
hysterical-1.gif

Res se je slabo slišalo tam, ampak jaz sem razumel, da je razlagal o razbitinah na stezi ali nekaj podobnega, potem je pa Mirsad rekel, da jamra čez Alonsa...
confused-1.gif
Kdo ima prav, jaz ali veliki vsevedi Mirsad?
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Vettel pa ni imel nobene smole a ne? a ni samo 2x odletel alternator in 50 pik.
.

To ti enačiš z odstopi, ko te nabije nekdo drug?
 

frisk

Pripravnik
25. sep 2007
735
18
18
Domžale
Če nekoga na cedilu pusti avto (Vettla 2x), to ni zgolj smola, ampak v veliki meri človeška krivda (torej moštva). Nasprotno pa, če te Grosjean 2x torpedira od zadaj (Alonso in Hamilton), to res ni krivda moštva oz. dirkača.

Moja ocena:
Red Bull + Vettel = izjemen avto, 3. najboljši dirkač, povprečna športna sreča;
Mclaren + Hamilton = dober avto, Top 2 dirkač, nenormalna športna smola (5 odstopov!);
Ferrari + Alonso = (pod)povprečen avto, Top 2 dirkač, povprečna športna sreča.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sezona je končana in rezultat jasen.

Alonsek pa tolko da ni solzic potočil, ko je prišel Piquet, da ga potolaži.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Se strinjam z razporeditvijo, manj z oznakami - Ferrari ni podpvprečen; še vedno je dober

In pozabil si Kimija: avto boljši od Ferrarija, na določenih stezah enakopraven RB-ju
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jap, Kimi je imel precej povprečen avto pa je naredil čudeže, celo 3. v skupnem, kar je v bistvu za kapo dol.

Problem te formule so lahovske gume, ki krojijo celo sezono.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.048
1.126
113
www.adriamedia.si
Gledano čez celo sezono si je Vettel naslov sicer zaslužil, gledano današnjo dirko pa ne. Moral bi dobiti kazensko vožnjo skozi bokse, ker je Kobajašija ven porinil.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.792
1.466
113
42
Ti bi bil pa vesel če bi ti do naslova zmanjkale 4 pike? Kake buče valite nič jasno. Zame sta v tej sezoni zmagovalca Alonso in Kimi ki sta iz svojega avta izsilila maksimum. Kot sme rekel. Če bi se to dogajalo v sezonah pred DRSom bi bilVettel krepko zadaj. Kimi in Alonso sta najbolj zanesljiva voznika v karavani.