Fenix 6

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.728
2.340
113
Pomurje
malo osvežitve stanja 6x

Ura je na ver. 11.10.
WHR je porazen. V hoji, tennis itd so odčitki katastrofa. Na F3 WHR je delalo kot mora.

Pri kolesarstvu so odčitki malo boljši.

Zdaj več uporabljam pas tudi pri teku, hoji in tenisu.

Vdihi pri hoji so vedno isti čeprav utrip niha med 80 in 120.

Pri kolesarjenju dela ok.

GPS bezla sem in tja. Tudi če sedim v oštariji mi vklaplja in izklaplja auto start/stop neprestano. Sinov fr235 je na miru dokler ne gremo naprej na kolo.
Hcerin 45S v gozdu natančneje in dlje časa vlece gps signal.

Baterija ok, edino tennis jo zelo žre. Baje avtor že dela popravek.

Višinomer pri tenisu kaže +- 40 višincev? Pa ne igramo tenisa na hribu

Garmin pay že dela z MC?
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Jupi. A wifi bo tudi, da ima človek kaj počet ko v vrsti čaka, da plačate vse položnice, sprejmete pakete, vpišete loto listke, stehtate sadje, moško striženje, žensko pedikuro in knauf, postrežete sendvič, proteine.si, zavarovanje in pranje in hura že smo na vrsti tisti, ki smo prišli na petrol tankat. Saj se spomnite, petrol, naftna družba se vam je včasih reklo.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
Jupi. A wifi bo tudi, da ima človek kaj počet ko v vrsti čaka, da plačate vse položnice, sprejmete pakete, vpišete loto listke, stehtate sadje, moško striženje, žensko pedikuro in knauf, postrežete sendvič, proteine.si, zavarovanje in pranje in hura že smo na vrsti tisti, ki smo prišli na petrol tankat. Saj se spomnite, petrol, naftna družba se vam je včasih reklo.
Ena boljših v zadnjem času :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse: :valjamse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.209
4.690
113
Kolikor mi je znano, za plačilo goriva ni nujno vstopiti v bencinski servis. Obstajajo drugi načini.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.052
390
83
44
dolenska
Jupi. A wifi bo tudi, da ima človek kaj počet ko v vrsti čaka, da plačate vse položnice, sprejmete pakete, vpišete loto listke, stehtate sadje, moško striženje, žensko pedikuro in knauf, postrežete sendvič, proteine.si, zavarovanje in pranje in hura že smo na vrsti tisti, ki smo prišli na petrol tankat. Saj se spomnite, petrol, naftna družba se vam je včasih reklo.
A nima že wifija? Ima pa itak pulzmer tako da ga lahko spremljaš, ko v vrsti stojiš.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.658
3.543
113
Kolikor mi je znano, za plačilo goriva ni nujno vstopiti v bencinski servis. Obstajajo drugi načini.

Dej, mal večkrat tankaj pa ti bo znano tudi kolikokrat tista avtomatska zares dela. Pa vrečko daj na glavo da ti ne bo nerodno ko te bodo tisti za tabo gledal lej spet en lolek ko ne zna kartico vtaknit in pin vtipkat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AndrejEnej

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imam forerunnerja, vendar sem opazil, da čedalje bolj pogrešam zemljevid na uri. Naložim si gpx na uro, potem pa na terenu gledam še na telefon, ker lažje razberem v katero smer... Ni vedno tako hudo, ampak vidim, da bi bilo veliko lažje, če bi imel zemljevid na uri.

Kar me zanima;
kako dobri so že naloženi zemljevidi za eu?
Na telefonu so se mi dobro izkazal LoMaps (hike&bike) v Locus Maps aplikaciji. Je to primerljivo s tistim na uri?
Lahko na uro dokaj enostavno naložim kake druge zemljevide, ki so boljši za slo in hr?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Jaz imam fenixa 6X, karte niso slabe, saj je source, če se ne motim, vsaj v osnovi Open Street Map, kot pri večini teh outdoor zdev. Da se tudi naložit druge karte, amapak če res rabim še vedno raje gledam na telefon (Komoot app) že zaradi velikosti zaslona. Je pa res da uglavnem rabim na kolesu, kjer imam quadlock mount za telefonom na balanci.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Jaz imam fenixa 6X, karte niso slabe, saj je source, če se ne motim, vsaj v osnovi Open Street Map, kot pri večini teh outdoor zdev. Da se tudi naložit druge karte, amapak če res rabim še vedno raje gledam na telefon (Komoot app) že zaradi velikosti zaslona. Je pa res da uglavnem rabim na kolesu, kjer imam quadlock mount za telefonom na balanci.
Vsekakor na telefonu boljše vidiš... Meni osebno pa ni tolk praktično. Ravno zato sem kupil trenutno uro za začetek, da ne rabim telefona, super vidljivo na soncu, samo vozim/hodim, baterija držiiii...
Komoot poznam in uporabljam. Če pa želiš svoje tracke delat, sploh za hribolazenje pa je locus vsaj za mene dost boljš.

Hvala za info. Upam, da se še kdo javi.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Evo me, ce ste dosti na terenu pozabi na telefon ampak si omisli namensko napravo, v slabem vremenu, dezju, sneg pomoznosti z zunanjo anteno. Ne mores verjeti kaksna razlika.


Garmin-GPSmap-66sr-Hand.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Potem imava verjetno istega 60csx? Novejsi so precej hitrejsi med premikanjem po mapah in bolj user friendly userface. Meni na pamet ne pade, da uporavljam telefon. V gozdu je neuporaben, dez, sneg ga lahko pa samo v zep pospravis ali pa igrice igras
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N