Faaker see 2011

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Včeraj so menda imeli Harleyaši en tak žur pred glavnim dogajanjem na Faaku. Sem skočil do Louisa, pa jih je res že polno paradiralo okoli jezera. Sem se pa moral malo nasmejati enemu suhecu s 50 kg na Fat boyu.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
mi bomo šli gor se mal nasmejati enodnevnim bajkerjem verjetno v soboto
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Sem se smukal okoli Bada - Turracherja, Celovca ta vikend in je že polno HD-ejevcev vse naokoli.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

To majo 10.09.2011 a ne
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ker še nisem bil, me zanima mnenje znalcev, kaj je tam takega za videt oziroma kje je tam "magnet" za pi.ke
smile-1.gif


Oziroma kako bi nekomu razložil zakaj naj gre tja.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Greš zato, da ne čepiš doma.
smile-1.gif

Spiješ eno pivce, si pogledaš kaj folk dela za ene umetnine z motorji. Pač narediš en izletek. Pogledaš kakšne hude bejbe in obenem opraviš še kakšno fletno turo do tja in nazaj.

T
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ker še nisem bil, me zanima mnenje znalcev, kaj je tam takega za videt oziroma kje je tam "magnet" za pi.ke
smile-1.gif


Oziroma kako bi nekomu razložil zakaj naj gre tja.

parada kiča in lažnega ponosa.
vse skupaj je zanimivo že zaradi opakih fac, ki enkrat letno svoje ljubljenčke dajo na prikolice in jih pripeljejo na srečanje. zanimivo jih je gledati kako iz naftalina izvlečejo oblačila, ki so podobna enim drugorazrednim holivudskim packarijam. tipi se ponavadi oblečejo v usnjene hlače na resice nabace 14dnevne tatooje babe pa škornje na visoke petke, dopičnjak in usnjen modrc ki komaj zadrži tisto meso. poglej si fotografije iz par HD weeksov na www.cricek.si
priporočam splača se!
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
ghibli... tisto o enodnevnih bajkerjih, he-he. Ko boš gor, se ustavi pri Bike-shuttlih in si poglej, od kod so jih pripeljali in kam gredo. Kar precej jih ima končno postajo razklada Munchen. Pa to niso ravno neke predelave, večinoma normalni Harleyi. Mislim, da je za enega Road kinga ali pa Electro prava žalitev, da se motor da prepeljati na Faak.
Kaj je gor pametnega za videti? Predelave Harleyev, na pol nage babe (verjetno bo ona črnka spet z zizami opletala povsod), dogajanje pač.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
ghibli... tisto o enodnevnih bajkerjih, he-he. Ko boš gor, se ustavi pri Bike-shuttlih in si poglej, od kod so jih pripeljali in kam gredo. Kar precej jih ima končno postajo razklada Munchen. Pa to niso ravno neke predelave, večinoma normalni Harleyi. Mislim, da je za enega Road kinga ali pa Electro prava žalitev, da se motor da prepeljati na Faak.
Kaj je gor pametnega za videti? Predelave Harleyev, na pol nage babe (verjetno bo ona črnka spet z zizami opletala povsod), dogajanje pač.

Nono videl oz srečal sem tut švede gor. Take ne imenujem in ne štejem med une "opake" bajkere. Mi je žal če ste me narobe razumel. Nisem hotel nikoga užaliti. Rekel sem samo kaj je meni zanimivo predvsem pa smešno. Baba od cca 55+ let zgoraj brez
shocked-1.gif

Pa un ata ki že leta ima najboljše dunajce ob cesti je zakon. Dunajc kot LP plata pa za đabano
zmaga.gif
v primerjavo z unimi, ki imajo štante v villagejih.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Sem se pa 2009 peljal nazaj za enimi Rusi, to pa so bajkerji. Tisti, ki pa si da iz Munchna prepeljati motor.., no ja.
Ja, upam da bom za vikend naredil kakšno sliko, pa pripopam gor.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, kar lepo slike prilimat
smile-1.gif
mene ne bo tam, hehe.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nisem tak na tekočem z motozoologijo
smile-1.gif


Sem pa prejšnji teden videl beloglave orle, hehe.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Nisem tak na tekočem z motozoologijo
smile-1.gif


Sem pa prejšnji teden videl beloglave orle, hehe.

ne mešaj alkohola in zdravil
smirk-1.gif

ta privid izgine čez nekaj časa
zmaga.gif