F1 2022

tomi

Guru
1. sep 2007
18.425
9.760
113
40
MB
Čestital in to je to, ne tak ko ti, iskal izgovore, FIA, Top dirkalnik, Pirelli dela za Mercedes...itd. Isto čestitam Hamiltonu za osvojene naslove, čepravi bi raje imel Vettla na tem mestu.

Je pa letos FIA delala za RBR glede motorja in razvoja. RBR je jokal pri FIA, da ne more prevzeti Honda motorja, hkrati pa še slediti razvoju, saj bi bili preveliki stroški. Seveda jim je FIA ustregla in sprejela zamrznitev razvoja motorjev do 2025. Potem se je Honda odločila, da ostane v F1, po sprejemu tega sklepa. A niso dober FIO nategnali?
Sej pa so pocakali en mesec preden so to objavili.

vse cisto. :evil:
 
  • Haha
Reactions: H19ED

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.844
2.220
113
Ne vem no, blmja ne moremo primerjat z nikomer, ker je vedno bil v top dirkalniki. Opral ga je sicer tako button kot rosberg, tako da ne vem ce je to ravvno goat material?

Še en znak, da nisi malinovc v F1, ampak butl od navijača. Sorry ampak tako se obnašaš, jaz ne bi moral tako sovražiti nobenga dirkača kot ti Hamiltona. Iščeš pa iščeš same stvari proti Hamiltonu. Pa gremo mal po tvoje pisati: Kakšen dirkalnik je imel letos Max? Top dirkalnik, tako da ga ne moremo primerjati za kakšen goat materialom, z takšnim dirkalniku je lahko vsaka opica prvak (to je bila tvoja izjava v preteklosti).

Kakšen dirkalnik je imel lani? Spet ga ne moremo primerjati za goat, saj je g. direktor Masi posegel in podaril naslov. Katero sezono je Max naredil največ nesreč na eno sezono? Drži še tale neslavni rekord. To bi morali Maxovi navijači vedeti.


Če hočeš, lahko vedno najdemo nekaj proti Maxu.

Pa še mal zgodovina, enim ne bo škodlo.

uil6xmocvby91.png
 
Nazadnje urejeno:

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ne vem no, blmja ne moremo primerjat z nikomer, ker je vedno bil v top dirkalniki. Opral ga je sicer tako button kot rosberg, tako da ne vem ce je to ravvno goat material?

Prov vidi se da si hinavc da ni večjega. Ne zmoreš niti pikice objektivnosti. Zato pa trosiš take bedarije. Kdo je pa šumlo vse opral v f1? Aja sam šumi je bil takrt to pa uno pa zvezde niso ble kul, pa glih scat ga je tišal..... Sej jst sm pa tut bedak ker se sploh še ubadam s tabo, ampak ker take bedarije trosiš da je kr grozn. Mislm da bolš da se kakšnih drugih športov držiš, ki jih mogoče celo malo vsaj poznaš.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
In to vsa leta, ko sta bila skupaj. V pikah in v qualyu.

No pa zdej pa začni z izgovori..... ampak, ampak
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.731
6.910
113
Namerno spregledano da sem napisal top avto?
Pa takrat je bil MS star 41+
Koliko pa je bil star hamilton ko ga je rosberg opral, al pa button?
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Namerno spregledano da sem napisal top avto?
Pa takrat je bil MS star 41+
Koliko pa je bil star hamilton ko ga je rosberg opral, al pa button?

Pojma nimaš. Grasping for straws.

Kaj ima veze top avto? Premagan je bil v istem bolidu. Nej bo to mecka ali haas. Nima veze. Rosberg ga je nascal.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ah lepo te prosim no. Ko mene moj teammate naščije ne morem pridt s takim izgovorom lol. Samo še sramoto si delaš z svojimi izjavami.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ti ne moreš nič primerjat. Oziroma ti nebi smel nič primerjat. Pusti F1, ne gre ti.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Kdo rabi izgovore? Ti si polhn izgovorov? Jst ne rabim nikogar zagovarjat. Samo hotel sem dokazat, da si bedak, ki nima pojma o dirkanju. Mission accomplished
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.731
6.910
113
Jaz nimam izgovorov, so samo facti

ps, MS je imel probleme z vidom, zaradi nesrece z bajkom