F1 2022

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.749
357
83
Vipavska dolina
Zame ni nič kaj dosti šolal. Zame je danes dobro odpeljal George, z gumami starimi koliko, 53, 55 krogov je peljal bolje kot rdeči kanti, se dobro boril pa če bi dež prišel kakšnih 5-6 krogov prted koncem bi verjetno imel najlepšo šanso za zmago..
Če bi pa rdeča startala na rdečih in potem dvakrat rumene bi pa mogoče celo imeli šanso biti na stopničkah. Ampak potem ne bi bilo nekaj v redu. Sicer pa je Ferrari tudi na zmagovalnem odru, in to 4x.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.355
9.097
113
Nekega šolanja ni bilo, dosti je bilo rešeno v prvih krogih, ker je pač rb stroj, potem pa se načelno sprehodil. Je pa Maxa v top formi ni kaj.

Vidi pa se kolk je Perez povprecn.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Sem pogledal zdaj, bogi Čarli, kako se ga je šolalo.

Pa kaj delajo pri Ferrariju, neko svojo pamet furajo z gumami :)

80 prednosti

to še kaka zmaga, dve pa je počasi konec zgodbe
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

FB_IMG_1659283582206.jpg
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.295
6.528
113
Letos nemogoce, max ze ima naslov. Skoda edino da se je merc tako hitro prikljucil in to zgleda z avtom ki bolj ustreza blm
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.295
6.528
113
Aja, pa max je vecino dirke vozil s tezavami, oz ni bil avto na maksimumj…a oni blm/toto bluzi o zmagi
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
V 10 dirkah nadoknaditi 80 točk zaostanka... če ne bo šlo pri Maxu nekaj hudo narobe, je to praktično nemogoče. Ferrari se mora zresniti, sicer jih bo še Mercedes prehitel v konstruktorjih (in mogoče tudi pri šoferjih).

Edit: v bistvu je samo še 9 dirk do konca, ker je Rusija odpovedana.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.291
1.061
113
res je... dejansko lahko ded samo kruza do prvenstva....
ferrari se bo itak še parkrat sam ustrelil v koleno
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Najboljsi komentar dneva pod youtube posnetkom, ko leclerc sprasuje po radiu zakaj so sli na hard gume..

Charles: I am in the lead
Ferrari strategist: Hold my beer
 
  • Všeč mi je
Reactions: kemb in darjan

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.854
349
83
Res upam da se pri fiatu mal po glavi počohajo pa brcnejo stran tega klovna binotta. V preteklosti se ni toleriralo takih bedarij pa tok slabih sezon. Bi že po dveh slabih sezonah odletel, ta ma pa še kr šiht. Lohk da ma kakšne kočljive fotke od vodilnih pri fiatu, da lohk bedarije počne in ni posledic.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.295
6.528
113
Ampak, če smo pošteni, tudi če bi šel lerk na rdeče, vprašanje če bi zmagal? Ker poglejte kako je blm poownal sainza na koncu.

Pa tudi lerka so morali poklicat v bokse, ker je max zadaj letel na novih...

jaz bi rekel da so enostavno bili prepočasni za zmago, ob idealni taktiki bi bili res višje rangirani, ampak zmaga pa ne.
Edino, če bi ob štartu lerk prišel v vodstvo in si nabral dovolj prednosti pred maxom
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ferrari najboljše dela na medium gumah, sploh v primerjavi z ostalimi. Tako na rdečih kot na belih imajo drugi prednost. Sploh trde so za Ferrari neugodne. Ferrari bi moral začeti na soft, nato medium in spet medium. Začeti z soft, ker je bi bilo nujno, da dobi track advantage na štartu proti Russlu, predvsem na takšni progi. Glede na to, da ga je LEC skorajda pihnil z rumenimi, sem 100% prepričan, da bi tako LEC kot SAI z rdečimi švignila mimo. Nato se lahko z taktiko "igraš."

Edina razlaga, ki jo imam je ta, da je Ferrari pričakoval dež. Medium medium za kar največjo prednost na stezi in nato na inter. Ker dežja ni bilo, so morali LEC dati hard gume, ker je bilo prehitro za rdeče. Čeprav bi zdržale do konca...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.854
349
83
Točno tako kot je rekel gargy. Ferrari začet na soft, pa potem medium medium. Včeraj je blo bolj tko da je Ferrari izgubil kot pa RbR zmagal.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
V Alpinu nima več podpore. Je opaziti že nekaj časa, čeprav je boljši, kot Ocon.
Nekaj denarja bo dobil, nekaj časa bo še vozil, potem pa zaključi z F1.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.295
6.528
113
Škoda je alonsa, pomoje je še vedno hitrejši od nekaterih "wannabe" zvezd ala lerk, norris, russel, ipd...verjetno sta samo max in lujz boljša voznika.