F1 2022

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
baje 25 mio na leto, za ta denar bi šel tudi v willamsa, zdaj baje dobi 15. Siroteki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
Jst sm še vedno mnenja, da sta lerc in russell hitrejša od Crashstappna. Sta razturala v nižjih kategorijah medtem k so maxa scat peljal pa je zarad imena še vedno v F1 pršu.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A še isces? Sej ko bosta onadva imela naslov svetovnega prvaka se bo najbrž kaksen nasel.
 
  • Haha
Reactions: novaa

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Dvojna odmicna ima sreco, da zivi v dobi kjer se lando, russell, max in leclerc pa verjetno se kdo redno udelezujejo spletnih tekmovanj v dirkanju. Tako, da lahko vsak tekmuje z njimi, ce hoce. Zdaj nihce nima vec izgovorov, da ni denarja za motosport in kaksna krivica se mu godi, ker si za en set slicksov v twingo pokalu doma sestavi cel dirkalnik, trenira celo leto pa ga en norris se zmeraj v belgiji pusti vec kot 5s zadaj.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
pa toliko mnenj imaš. .... tudi v drugih temah. Uf. lep pljunek v lastno faco. :evil:
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
A še isces? Sej ko bosta onadva imela naslov svetovnega prvaka se bo najbrž kaksen nasel.

Vidim da nič ne gledaš ostalih kategorij. Crashstappna je takrat Ocon scat peljal v F3. Mali drekač je velikokrat svoje tekmece v steno pošiljal in v travo. Posledično tudi sam velikrat odstopil. In ta drekač mentality je še v F1 prinesel. Škoda da mu kimi ni zobe vn zbil po tistem kar mu je v Spa-ju naredu. Drekač mali. Pol je bil pa še dogovor da bo Gasly prišel v F1 ker je bil boljši od malega drekača ampak so pal gaslya nategnil in je mali drekač pred njim prišel v F1, čeprav je bil slabši od vseh svojih kolegov v nižjih kategorijah. Posnetke si pa kar sam poišči, sam sem preveč tega že videl v živo tako kot tudi po TV.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Primus

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.320
9.059
113
ja mali drekač je dorasel, verjetno je imel čez zimo 2022 konkretne mentalne treninge in izpiranja možganov. Zdaj se vsi vozijo naokoli in bog ne daj da bi se kdo dotaknil koga .... Tako da...tale sozona bo očitno kar s tega tiče čista kot suza. Pomaga tudi precejšnja dominanca RBja in nesposobnost ostalih, tako da do pravih dvobojev sploh ne rabi prit. Maxa ne rabi niti se več trudit. Niti branit, ker je zadevo načelno že osvojil.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.259
6.521
113
Lani je začel dirty play ravno hamilton in ne max. Saj če bi se kdo zaletaval v maxa in ga rinil ven pri 250+kmh, bi se verjetno spremenila pravila igre tudi pri njemu.

Če bi ime kaj pomenilo (oz priimek), potem micka sedan ne bi gledalo v HAASu, in koliko je videt, vprašanje če ga bomo sploh dolgo še gledali v F1...
 
  • Haha
Reactions: sajkek

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.184
3.179
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
A ni to ravno tisto, kar se dela v času kislih kumaric?
A so kisle kumarce ti, ki so "kavč potatoes" in nikoli niso peljali avta več kot 200km/h?
Mislim, da so vsi, ki se usajajo tu...
Najlažje je bit pameten...
Pa naj oni vozijo,pa da koga kje vidim v F1...
Zdaj bo spet padalo po meni, ampak, dajte mir, sralci, noben ne zna niti speljat F1 avta, kaj šele ostalo...
Ah, jaz sem peljal krog v Imoli, fajn se imejte...
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.853
349
83
So se tapravih dirty tricks od Ferrarija naučil. Škoda k se še od njihovih strategov nič ne naučijo