EP v nogometu 2024

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.126
3.816
113
Ljubljana
hmpg.net
Srbski komentar:
1719348921084.png
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.981
780
113
Nobeden ne omenja Šeškota... Mogoče ne vidim dobro, ampak se mi zdi, da se mu totalno ne da igrat.
Vem, da rabi žogo za igro, ampak ne opazim neke borbenosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.127
-1.420
63
Tole včeraj je bilo težko gledljivo. V tekmo smo šli, "samo da ga ne dobimo" miselnostjo. Upam, da bo naslednja tekma bolj napadalna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
5.202
1.942
113
Nobeden ne omenja Šeškota... Mogoče ne vidim dobro, ampak se mi zdi, da se mu totalno ne da igrat.
Vem, da rabi žogo za igro, ampak ne opazim neke borbenosti.
Že proti srbom je bil bolj "medel" na igrišču in potem izvemo, da so ga krči. Ne vem no, od čudežnega dečka SLo fucbala sem pričakoval VELIKO več!

K sreči je Kek včeraj spoznal, da je treba po 60. minuti osvežit ekipo, pa magari s "penzičem" Jojotom, ki pa je vsaj dvakrat pokazal kako se je treba borit!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.379
723
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Tole včeraj je bilo težko gledljivo. V tekmo smo šli, "samo da ga ne dobimo" miselnostjo. Upam, da bo naslednja tekma bolj napadalna.
No ja, proti angležem je težko biti realen in pristopit z bolj ambiciozno miselnostjo, kjer se vsaka napaka hitro kaznuje. To je bilo lepo lepo demonstrirano ob na srečo razveljavljenemu golu. Bolj napadalna igra bi pomenila večji riziko. V drugem polčasu, ko so otočani prestavili v višjo predstavo pa se je videla razlika na terenu, saj naši niso mogli/znali zadržati niti ene žoge o čimer priča tudi posest žoge. Mislim, da je bil to edini pravi in realno možen pristop za dosego cilja. Kapo dol!
 
27. jan 2022
5.202
1.942
113
Ti bi verjetno tudi bil bolj "medel", če bi imel tako dolgo sezono brez počitka:bonk:
Enega takega čudežnika smo že zgubili ker mu je pač regeneracija in počitek več vreden kot igra za reprezentanco.

Jaz mu nič ne očitam, ampak vtis je, da na zadnjih dveh tekmah ni pokazal B od Benjamina Šeška iz ligaških tekmovanj.

In kot rečeno, ko selektor vidi, da je moštvo utrujeno, pač mora menjat - hvala mu, da je včeraj to naredil.
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in aljoman