EP NEMČIJA 2024

Oakey

Majstr
3. feb 2016
839
501
93
Šele zdajle sem videl, da je brane new odprl identično temo kot jaz!!!??? Za koji K.urac rabimo dve temi o EP? Naj mi to nekdo objasni!!! :obesise: :obesise: :obesise:


0041589_persen-forte-20-kapsul_550.jpeg
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.902
703
113
Ma saj je to ista zgodba vedno. Doloceni so se iz navijačev v trenutku pretvorili v pljuvače.
Prav tako se vsi " vžigajo" na Ronaldove solze. Za mene pa to pomeni, da igra res z srcem za drzavo. Vsak lahko reče, da je samovšečen samo kar se tega tiče je pa dec na mestu. Ves dnar sveta in 39 let bi lahk kamot reku dost mam pa se sami jebite.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Success

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
Ma saj je to ista zgodba vedno. Doloceni so se iz navijačev v trenutku pretvorili v pljuvače.
Prav tako se vsi " vžigajo" na Ronaldove solze. Za mene pa to pomeni, da igra res z srcem za drzavo. Vsak lahko reče, da je samovšečen samo kar se tega tiče je pa dec na mestu. Ves dnar sveta in 39 let bi lahk kamot reku dost mam pa se sami jebite.
To je res, sam učer ga je blo lepo videt jokat ;)
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.062
9.712
113
nisem, ampak tisti 3 penali so odločili tekmo. Pa obrneš kak češ. Razen če so naši šli na počitnice v DE. Vmes še malo v legoland. Pol je druga zgodba.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
nisem, ampak tisti 3 penali so odločili tekmo. Pa obrneš kak češ. Razen če so naši šli na počitnice v DE. Vmes še malo v legoland. Pol je druga zgodba.
Včas pa en penal odloči tekmo...in? Več kot očitno ti ni jasno popolnoma nič, pa obrni kak češ. S to tekmo so pa dokazali, da niso šli na počitnice in mal v Legoland, ampak so šli igrat. Cela EU to vidi, sam tam na Štajerskem vam mal megli možgane in sanjate o Legolandu. Edino kar je, je mal škoda, ker so si fantje zaslužil nagrado za eno boljših, če ne najboljšo predstavo Slovenije v nogometu, pa je žal mal zmanjkal. Penal, trije penali nima veze, so bli že vrhunski in dosti bolje plačani nogometaši, ki so pomembne penale pošiljali na tribuno, čeprav so v pol noči zbujeni iz spanja znal poslat iz svoje polovice čez pol igrošča žogo pred gol na konec kopačke nekomu, ki je v trenutku udarca žoge začel šprintat s sredine, naši penali so šli korektno v okvir vrat. Tega nogometaša so doma uničli zarad tega penala........razlog zakaj še nikol niso bli prvaki.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.982
9.179
113
No, pa realizira. Bolje?
Ja lohk bi Iličič strelu v drugo stran, pa un norc prve ne bi branu. Pol bi pa Ronaldo udaru v štango, ker je hotu udart mim Oblakove rokavice pol pa.... To so penali. Edin kar bi res lahko blo, je to, da bi Šeško zabil eno od dveh šans k si jih je prpravu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mr_