16. mar 2008
33.962
9.640
113
kot kavč komentator, ki mu je vseeno za fusbal..mi je bilo jasno da bo nekak tako, sreči nismo izgubili. Komentator je začel zadnjih 20 minut s scenami, kako je potrebno zdržat, sam da ga ne dobimo... "zmagovalna mentaliteta"... takoj je bilo jasno, da je gotovo.... že prej pred koncem. Škoda.

63
Nisem spremljal prvega polčasa, kar pa sem videl v nadaljevanju, je bila pa želja in dobra igra, dokler se niso začel branit in nabijat žoge od svojega gola. Niti niso poskušali več, škoda.

113
Večino prvega polčasa Srbi niso vedl kje so. Fantje so mladi in to vse so izkušnje za naprej. Manj bi bolel, če bi šla Srbom ena prej not, sam tko je. En je zamudu za par desetink in žoga je padla na napačno glavo. V nogometu videno že neštetokrat. Bistvo vsega je, da so ekipa in da so kvalitetna ekipa. Zdej pa tko k sm reku, nej grejo po skalp od Angležev.

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Slovenci … smo svetovni prvaki v izgubljanju praktično že dobljene tekme.
Ni to nič novega tud za Nemce recimo..... spomni se Bayerna proti Unitedu, ko so Angleži v sodnikovem podaljšku počli dva gola in obrnil finale. Včerajšnja tekma pa ni bla niti približno že dobljena. To bi lohk rekl za 2:0, saj so mel Srbi svoje šanse.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.890
695
113
Hrvati so ga tudi dobil v 95 minuti. Ni kej to je šport. Delček nezbranosti ali pa sreča na drugo strani. Boli sigurno ni pa kaj za očitati. Jst sm reku pred prvenstvom, da glavno je da se borba in to delajo tako, da ni kaj za očitati. Pogumno še v zadnjo tekmo pa kar bo bo.

Planet zemlja
Evo, javljam se iz Munchna, kjer sem že cel teden. Bo treba počas domov. Vzdušje na obeh tekmah fenomenalno, sploh včeraj proti srbom je bilo noro. Rezultata tekem in sama igra odlična, taka je pač naša realnost. Sicer pa tudi samo dogajanje tukaj super, sploh s Škoti smo se odlično razumeli, ko si jim omenil, da igramo še proti angležom, so se jim napele vratne žile, naredili pest in zavpili: Fuck them!!!
V glavnem, super, ampak naporno.

aljoman

Majstr
2.126
-1.415
63
Kaj pa pivo, niti z besedico ga nisi omenil ;)
A je res, da ima manjšo vsebnost alkohola zdaj?

Če si me že izzval..
Na tekmah in v Fan coni res bolj voden, cena 7€+kavcija 3€. Pili smo v glavnem v pivnicah, kafičih in trgovinskega. Cena superce 13€, v trgovini 1€. Sem vložil v sebe pravo bogatstvo, sploh v torek in sredo, ko je padla gajba... :p