Elektronska vinjeta

erikson

Guru
25. avg 2007
21.408
5.386
113
Mnogi novi avtomobili se sicer oglašajo preko wifi in/ali bluetooth vsem v okolici.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.229
2.057
113
SV SLO
Torej se vse mimovozeče tablice skenirajo, (z reg. številko, časom in krajem) podatki se shranijo in potem primerjajo z bazo plačanih tablic.
Torej drži, da se bo zapisovalo gibanje vseh tablic (ki so vezane na lastnika). Kar je sledednje državljanov, kje kdaj in kam se vozijo.


Ko bodo te sledilne kamere postavili še na navadnih cestah, boste pa rekli, da ti itak sledi že google, pa tudi na AC ti sledijo, pa korejci in Kitajci tudi sledijo....pa kolk je fajn, ker si ni treba vzet 10min na leto, ko praskaš vinjeto dol.
po celem avtocestnem križu imaš kamere. Pri uvozu na avtocesto ti piše VIDEO NADZOR. Kaj ga serješ. Če se ti do zdaj ni nič zgodilo se ti tudi v bodoče ne bo. Če boš delal vse po zakonu. Kolikor sem jaz obveščen bo sistem preveril tablico in če je vse OK bo sistem to pozabil, če ne bo vinjete pa te bo vodil v evidenci dokler ne plačaš kazni in kupiš vinjeto potem te pozabi. KAJ ZA VRAGA TI NI JASNO. ZAKAJ MORAŠ POVSOD ISKATI TEORIJE ZAROTE???

Pa greš po ulici pa te snemajo z vseh vzornih kotov, pa na navadnih cestah imaš kamere, celo aplikacijo na mobilnih napravah kjer to spremljaš V službi si pod videonadzorom, da šef v vsakem trenutku ve ali delaš ali afne guncaš. Daj preseli se v prazgodovino in nehaj nabijat s tem nadzorom. Če živiš v enaindvajsetem stoletju pač nadzor sodi sem. Od vseh alterašev maš samo ti problem z nadzorom se ti ne zdi da tukaj nekaj ne štima pri tebi???
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-203
113
Ane vsepovsod smo snemani, ko bom pa js kamero ven potegnil, boste pa takoj našli neupravičeno snemanje, pa nimam 100 dovoljenj in privolitev da snemam, da ne rečem kaj bi rekli, če bi kdo v banki snemal. Pa na banki tudi na vratih piše videonadzor.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.229
2.057
113
SV SLO
Ane vsepovsod smo snemani, ko bom pa js kamero ven potegnil, boste pa takoj našli neupravičeno snemanje, pa nimam 100 dovoljenj in privolitev da snemam, da ne rečem kaj bi rekli, če bi kdo v banki snemal. Pa na banki tudi na vratih piše videonadzor.
Spet bluziš, ker ti snemaš, da potem lahko na posnetke samozadovoljuješ , država snema iz drugačnih razlogov predvsem varnostnih.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-203
113
Smo si očitno različni, nekateri ste radi stalno pod nadzorom, navijate za višjo represijo, policiji bi dali še več pooblastil, nekateri bi pa raje zaživeli svobodno, imeli zasebnost.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-203
113
Takim, ko si ti nemoreš dat svobode, ker vam niso jasne stvari v družbi.....
Zakaj pa potem tako že od vsega začetka ne poveste. Da nam je treba svobodo omejit, pa demokracije imamo tudi preveč, pa jo je treba zmanjšat, in nas spravit pod totalitaren nadzor, kazni pa zvišat..

Ne pa da bluzite, kako se vladi smilim, ko praskam dol vinjeto, da je zapravila miljone da mi ni več treba letno vzet 10min, da spraskam dol.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.097
858
113
Smo si očitno različni, nekateri ste radi stalno pod nadzorom, navijate za višjo represijo, policiji bi dali še več pooblastil, nekateri bi pa raje zaživeli svobodno, imeli zasebnost.

Mozak, doma imas zasebnost, mislim da te tam nihce ne snema ali se motim? Cesta je pa javna povrsina, vsec tebi ali ne. Ko ti bo kak pijani model povozil otroka ali kaj, bos pa tulil kje so kamere...