Elektronska vinjeta

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
A imaš kakšen vir za tole?
Je bil tu že naliman, ko je darsovc zahebaval nekoga par minut čez polnoči na mejnem prehodu karavanke. Tam vinjeta ni obvezna, ker plačaš tunelnino. Obvezna je šele od izvoza hrušica dalje. Bom probal poiskat, če je ta sramota še kje objavljena.

Edit:
Sem našel link, samo ne dela več, vsaj meni ne.
 
Nazadnje urejeno:

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Sem ga že parkrat nalimal, ko je darsovc zahebaval nekoga par minut čez polnoči na mejnem prehodu karavanke. Tam vinjeta ni obvezna, ker plačaš tunelnino. Obvezna je šeli od izvoza hrušica dalje. Bom probal poiskat, če je ta sramota še kje objavljena.
OK, amprej najprej poišči prijatelja, ki je bil 14 dni na intenzivni. Polno cepljen.
 
  • Ljubezen
Reactions: Ginginova

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
OK, amprej najprej poišči prijatelja, ki je bil 14 dni na intenzivni. Polno cepljen.
Kje sem pa napisal, da je bil na intenzivni? ti pa to najdi.
Sem napisal, da je bil 14-dni v bolnici, 2x cepljen, s kovidno pljučnico, sprva na testu celo negativen.

Mislim dobro so vam oprali možgane, še kar ne verjamete, da polno cepljen lahko pristane v bolnici zaradi kovida. Zdej smo decembra, zbudi se, spomladi so nas šopali, da cepljen ne more zboleti - pa do do takrat, ko je ministrica zbolela za težjo obliko bolezni. Zdej že vemo, da lahko polno cepljeni tudi umrejo.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: tony in ales85

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
109
9
18
Ok zdej pa se vprasanje, koliksna je 'pokritost' ac omrezja z nadzornim sistemom? Je to vsak uvoz/izvoz na ac/hitro cesto al samo ponekod? Da vem ce so kaksne crne luknje ☺
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

sondey

Pripravnik
15. mar 2010
109
9
18
Ne vem, sem pa zasledil da so rekli da naj bi bili kamera portali, ki jih uporabljajo za tovorni promet, tudi del sistema za vinjete. Samo teh je bolj malo..
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.218
3.369
113
Za tiste ki boste portale šteli, imajo tudi v kombijih vgrajene kamere, in ga bo pač kje ob AC sparkiral ,pol pa študiraj kje je.