Električni drag race motor

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38

predvsem konec je zanimiv ker očitno ni za vsazga 400 konjev
hysterical-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Tip je res [censored], na parkirišču gre terat, pa še brez vsake opreme...
bonk.gif
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Ojej.

Zgleda, da je prevečkrat pospešoval s tem motorjem in mu je iz glave zbilo pamet.
 

Tito

Pripravnik
2. sep 2007
37
0
6
Zanimiv zvok. Je pa tudi pravi [censored], da je na parkplacu zategnil na polno.
Glede na to, da je to njegov izum, bi lahko vedel kaj bo.
 

stilo

Fizikalc
19. jul 2007
599
133
43
Hotel se je malo považit in malo gume zakurit, ap mu motor ušel. Ne verjamem da bi na polno namerno štartal na takem malem parkingu. Razen če...
stupid-1.gif
 

m0d31

Zelenc'
26. sep 2007
7
0
1
mi lahko kdo prosim pove kako linkam youtube video sem. hvala.
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

sugardaddy

Ranjen'c
21. sep 2007
290
0
16
123
Sej ne vem sam pomoje uporabiš tisto markup kodo od "youtube video" , desno spodaj ko pišeš sporočilo.Noter pa prekopiraš uno drugo "embed"vrstico.

Drgač pa tle piše https://www.youtube.com/sharing

Mal probavi pa bo šlo, drgač pa url link prekopiri
smirk-1.gif



lp
 

TGV

Fizikalc
2. okt 2007
726
106
43
Še izjava potem:

Citat:
First off, I’m just a bit scraped up. Embarrassed of course. I had not intended the bike to move in the soapy water, just spin the tire.

Got it slowed down to about 20 mph. Front wheel is bent, as are front forks. Cowling is not nearly as pretty as it was.
Battery box took a hit from the front wheel. Almost certainly, some cells were shorted. No smoke. No fire. Ultra safe cells. Had these been anything but A123 Systems Nano-phosphate cells, shorts would have caused a serious fire.

No major damage. We will have it fixed in short order.

Important to note: Area in front of the bike was CLEARED of ALL PEOPLE. NO ONE was at risk but me. Concrete on both sides of area.

Yes, I am an [censored] for not wearing a helmet. :-/
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik stilo pravi:
Hotel se je malo považit in malo gume zakurit, ap mu motor ušel. Ne verjamem da bi na polno namerno štartal na takem malem parkingu. Razen če...
stupid-1.gif

Sej pa cel čas govorijo o burn outu.