Skiro za prosti slog

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Pred nekaj meseci ste mi bili v zelo veliko pomoč pri nakupu kolesa za svojega sina, zato se ponovno obračam na vas.

Tokrat bi malemu kupil skiro. Sicer že ima tistega navadnega, ki se zloži, za cca 20€, vendar mu seveda ni več zanimiv.

Ker smo zares veliko zunaj, predvsem na pumptracku in ostalih igriščih, bi mu rad privoščil malo boljši skiro, ti. skiro za prosti slog (s katerim se skače in dela vragolije).

Fant ima cca 125cm in 25kg. Na kaj gledati pri nakupu novega skiroja, da ne brcnem v temo?

Zaenkrat gledam predvsem skiroje v Decathlonu, ker pač zaupam trgovini. Nekaj takega:

Povezava: https://www.decathlon.si/p/313415-115290_skiro-za-prosti-slog-mf500.html

Screenshot 2023-05-30 at 10.55.52.png
Ali so ti skiroji ok, ali bi dobil kje kaj boljšega?

Če ne bi kupil v Decathlonu, katero blagovno znamko naj gledam?

Hvala že vnaprej za vašo pomoč!
 

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Pred nekaj meseci ste mi bili v zelo veliko pomoč pri nakupu kolesa za svojega sina, zato se ponovno obračam na vas.

Tokrat bi malemu kupil skiro. Sicer že ima tistega navadnega, ki se zloži, za cca 20€, vendar mu seveda ni več zanimiv.

Ker smo zares veliko zunaj, predvsem na pumptracku in ostalih igriščih, bi mu rad privoščil malo boljši skiro, ti. skiro za prosti slog (s katerim se skače in dela vragolije).

Fant ima cca 125cm in 25kg. Na kaj gledati pri nakupu novega skiroja, da ne brcnem v temo?

Zaenkrat gledam predvsem skiroje v Decathlonu, ker pač zaupam trgovini. Nekaj takega:

Povezava: https://www.decathlon.si/p/313415-115290_skiro-za-prosti-slog-mf500.html

Poglej priponko 68163Ali so ti skiroji ok, ali bi dobil kje kaj boljšega?

Če ne bi kupil v Decathlonu, katero blagovno znamko naj gledam?

Hvala že vnaprej za vašo pomoč!

Zelo dober skiro za trike in skoke, dobri ležaji in kolesa. Zelo slab za pumptrack-e (prenizek), tudi zavora je bolj za hec zraven...
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Nisem zaključil teme..

Pisal sem G-sportu, vendar so kasneje odgovorili šele čez kakšen teden ali dan več. Tudi ponudbe v tistem času niso imeli taprave. Oz ni bilo nič takega, kar bi imeli.

Vmes sem najprej kupil skiro z baje dobrimi ležaji in kolesi v Lidlu za 49,90€ (kao znižano iz 69,90€), vendar to ni bilo to.. glasen, ni lepo tekel, enostavno ni bilo primerljivo.

Ker je bil skiro vožen 3 minutke in je bil še brez praske, smo ga vrnili v trgovino.

Naslednji dan sem šel v Decathlon in kupil tale skiro, ki je top:

Screenshot 2023-06-20 at 11.36.15.png


Naš ga praktično vsak dan matra po pumptracku in je še vedno kot nov.

Koliko časa bo zdržal težko rečem, definitivno javim.

Zaenkrat smo z nakupom zadovoljni.

Tako.. upam, da tema še komu pride prav.