Nakup otroškega kolesa 20col

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Kakšna je parkirna tačka? Tole smo vzeli (druge za 20col niti ni bilo):

Screenshot 2023-03-12 at 07.55.51.png


Screenshot 2023-03-12 at 07.56.31.png
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Če smo že pri opremi, upam, da ima kakovostno čelado prave velikosti... :zmaga:
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.397
964
113
Obišči stran
Strinjam.se s tabo, internet se pa z nama ne strinja. Oziroma vsaj meni so govorili pred desetletjem da je nakamura samo se en navaden kitajski bicikel. Ki ze takrat ni bil narejen na kitajskem.
Mi amo sedaj "vsi" na nakamurah ;)

No recimo razlika med Nakamuro in Specialized. Tamali sem 2l nazaj po sili razmer kupil Nakamuro, prej pa je imela vse Specialized. In sedaj ko se peljemo skupaj recimo se samo njenega sliši, ko se ne poganja: tk tk tk tk.... Pa niti nima tako slabe opreme.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.673
829
113
No recimo razlika med Nakamuro in Specialized. Tamali sem 2l nazaj po sili razmer kupil Nakamuro, prej pa je imela vse Specialized. In sedaj ko se peljemo skupaj recimo se samo njenega sliši, ko se ne poganja: tk tk tk tk.... Pa niti nima tako slabe opreme.
Ne vem če je temu nakamura kriva.
Imam Trek-a s solidno opremo....pa mi zadnje čase tudi nekaj ruži, ko dam na tamal zobnik spredaj.


PS
Včasih smo jugurtov lonček nastrigli in pripeli s ščipalko, da je ropotalo ko se je kolo vrtelo......danes zgleda uredijo da je to serijsko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
pametno polde, drugo leto pa menjava ker ga bo prerstel in toliko kompliciranja. Rbljeno 20ko bi kupil za te dve sezoni, tako pa..spet krč drugo leto.
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Glasna račna je zvok prestiža.
Zdaj pa čisto resno: stari Giant (gorski fully) je čisto tiho ko ne goniš in se pelješ, novi Giant pa račna ruži ko hudič. Pa vprašam kolega, ki jih prodaja in tudi vozijo malo bolj resno bicikle pa pravi točno tako kot pravi jello bolj ruži (cestak) večji frajer si.

Meni pa gre to ruženje na živce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Račna najlepše ruži na karbonski disk feltni. Pejte si en krononeter v živo pogledat. In poslušat.
 

Success

Fizikalc
5. sep 2010
532
164
43
Še moje zadnje mnenje:

Danes smo dobili kolo. Slučajno je mali doma, ker je še zmatran od vročine, zato ga je lahko poskusil.

Kolo sploh ni tako zelo lahko, kljub temu, da je aluminij in zares sem hvaležen, da se nisem odločil za jekleno (in še večje 24" kolo).

Vozne lastnosti so super, prestave sva osvojila takoj.

Še celo 20" kolo mu je zaenkrat za mišjo dlako preveliko, tako da bi bilo škoda kupiti še večje kolo.

Mislim, da sem se z vašo pomočjo pravilno odločil!

V glavnem, hvala, smo zadovoljni! :zmaga:

Lp, SSS
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.252
113
Iskajoč brata
Vozne lastnosti so super, prestave sva osvojila takoj.

Še celo 20" kolo mu je zaenkrat za mišjo dlako preveliko, tako da bi bilo škoda kupiti še večje kolo.
Jaz sem se čudil nakupu 24, ker imam približno enakega puba doma in mu je 20" trenutno res ulita. Pa mogoče bo še za naslednjo sezono. Bomo videl kako bo rastel.

Se pa ponovno pokaže forum kot zelo nezanesljiv vir informacij (vsi nategujejo 10tke in vozijo +100k avte).... Mislim moreš vse vzeti malo z rezervo in iti na teren raziskat..
 

vogel

Majstr
1. sep 2007
1.466
227
63
Če se lahko malo "uštulim" - za tamaladva bi rad kupil števce za kolo - bolj zaradi "u števec imam" kot kaj bolj resnega. Šele pred kratkim ugotovil da sedaj obstajajo tudi brez "žice do sprednjega obroča". Torej, kakšen predlog za budget varianto?