eKolesa

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.164
509
113
kranj
ngc2392
Imam neko noro idejo, da bi sel v Velenje na "Strekno" potem pa zalutal na nek "dogodek" na Urslji gori.
Pa vidim da sta zadnja dva km precej pasja.
Bo slo pa pes, tako kot je sla avstrijska golica pred vec kot 15 leti.
jest predlagam, da se z kravo in tabo zmenmo pa gremo enkrat nardit eno turco...en tak tdf....turca debelih frajerjev®©. ne ravno 572 kilometrov, ampak tkole, laganini nekam v en hrib pa je. glavn da je pir na vrhu :)
da nauš nekej zdej soliral kot tamaupogi, heh
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: krava in Hanzi

Ador

Majstr
7. avg 2019
748
384
63
jest predlagam, da se z kravo in tabo zmenmo pa gremo enkrat nardit eno turco...en tak tdf....turca debelih frajerjev®©. ne ravno 572 kilometrov, ampak tkole, laganini nekam v en hrib pa je. glavn da je pir na vrhu :)
da nauš nekej zdej soliral kot tamaupogi, heh
A je že kdo slišal za Razore pri Podlipoglavu? Vražje strm klanec, kar je pa najhujše je pa to da je povrhu še makadam. Na gor sem ga zvozil, navzdol je bila pa kar kriza. Imaš občutek da te bo vrglo na glavo. Pa prsti začnejo boleti od stiskanja zavor.
 

ngc2392

Guru
4. okt 2007
2.164
509
113
kranj
A je že kdo slišal za Razore pri Podlipoglavu? Vražje strm klanec, kar je pa najhujše je pa to da je povrhu še makadam. Na gor sem ga zvozil, navzdol je bila pa kar kriza. Imaš občutek da te bo vrglo na glavo. Pa prsti začnejo boleti od stiskanja zavor.
sem pogledal na komoot. od podlipoglava gor je nekje 14% klanec, drgač pa v povprečju 10...kr fajn :)
1722278217160.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.809
6.149
113
pri taščici
Sem za kak pircek na pol poti.
Tezko se spravim na kolo "brez cilja" oziroma za "rekreacijo". Veliko lazje grem z nekim namenom.
Zato grem zdaj do staršev, tašče, nekajkrat v sluzbo...
Aja, na ursljo sem mislil iti z mojokprijekt za njo, ker letos se se ni vsedla na kolo), ampak ko gledam koledar, bo tezka ta...laskega bo gor v "neomejenih" kolicinah (Gremo v hribe, Lasko...).
Ampak bo treba po pameti, ce hocemo celi dol priti...