Dončič - NBA

15. jan 2019
3.459
1.085
113
V bistvu te nisem razumel.

Si pač vnet navijač Dončića in imaš svoje poglede in pretiravanja.

Jaz sem svojo oceno dal, zaenkrat se dosti nisem zmotil, predlagam da po sezoni spet ocenimo in vmes.
 
  • Haha
Reactions: XXXL
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ti bi bolje, bi mu mogel it malo pokazat.

Neumni argumenti. Kot npr. če te vprašam, al si ga ti učil košarke...

Fanatični navijači pač nočete videti dejstev.

Poleg tega še smešna nba statisika. Reboundi, hja, si mišiš, model hara pod obroči in pobira žoge kot za stavo.

Ja pobira jih :) spet v tistem videu, žoga se odbila do njega na trojko, lol in to je rebound.

Tako pač je in ne vem, zakaj ne bi smel komentirati tega.
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
865
113
Neumni zakompleksani stajerec brez admin statusa spet gnoji? Povej naslov pa ti za novo leto posljem enga velikega crnskega tica (XXL for U), da se bos lahko natikal nanj. Black pauwaaa rulz :)

Doncic pa zakon, na stavnicah kar MVP :)
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
Tole je današnji prvi naslov v športni sekciji NewYork Timesa :
An N.B.A. Christmas Gift: LeBron, Steph and Luka in Action
With LeBron James, Stephen Curry and Luka Doncic playing, there’s something for everyone. If you haven’t kept up since last season, here’s everything you need to know.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
Vsaka tekma je biznis zase in jo je treba dobro oglaševat.

Danes bo Dončić pokazal, da je prišel čas za menjavo generacij.
Kako bo pokazal, sej ga ni več, pojeden, pozabljen, izničen...
Poglej, da ne nadaljujem vsak post enako, kot ti... tele si, in to veliko... lahko drkaš na Luka kolikor časa hočeš, pač napovedal si, da ne bo uspel, pa je mali uspel, zdej te pa boli, pa samo čakaš na vsak njegov spodrsljaj... če drugega ne, bo čez recimo 10 let nehal igrati, pa boš takrat prišel na svoj račun pa rekel vsem: no, evo, nič ni iz njega, zaključil je...
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kako bo pokazal, sej ga ni več, pojeden, pozabljen, izničen...
Poglej, da ne nadaljujem vsak post enako, kot ti... tele si, in to veliko... lahko drkaš na Luka kolikor časa hočeš, pač napovedal si, da ne bo uspel, pa je mali uspel, zdej te pa boli, pa samo čakaš na vsak njegov spodrsljaj... če drugega ne, bo čez recimo 10 let nehal igrati, pa boš takrat prišel na svoj račun pa rekel vsem: no, evo, nič ni iz njega, zaključil je...

V bistvu ni uspel, še ni prstanov. Mediji so ga prepolni, pisanje takšno kot da gre za dve stopnji nad Jordanom.

Dragića kot da ga ni, ko ga j... da o drugih sploh ne govorimo, niti pasice.

Kaj pa je dejansko? to hočem povedat...

Kje ima hibe sem povedal in zaradi tega ne bo "Jordan" in nikoli ne bo letel iz vrha rakete, preskakoval in trgal.

Tele si pa ti, ki očitno ne zmoreš neke normalne komunikacije. A sem jaz začel z žalitvami, al vi fanatični navijači.

Piši o Dončiću in NBA, če zmoreš.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.116
865
113
Snecer: pejt bitcoin lovit, tam mas vec sans s pasjimi bombicami. Mimogrede, star si ze, nonstop iste prozorne fore. Tud najedniki niso vec kar so bli. Penzija klice.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ishtar007
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Neverjetni fanatični navijači.

Zanimivo je tudi, da ob porazih praktično ni komentiranja, razen morda čez sojenje in seveda stresanje jeze na druge.

Sem gledalec in bom komentiral še naprej, če pa koga to moti, njegov problem.