Dončič - NBA

henkl

Fizikalc
18. nov 2019
427
236
43
To je bistvo nba-vse ostalo je postranska stvar.
Tudi prodaja majic z imenom Luke Dončića je zelo dobičkonosna, saj so jih prodali za 20 milijonov dolarjev, klub Dallas Maverics pa je zaradi sponzorskih pogodb, ki vključujejo Luko, po poročanju revije Marketing Magazin pridobil dodatne štiri milijarde dolarjev.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.176
881
113
Ja car je. Gledas tekmo pa vsi Mavsi (fani) s 77 majco. K da drugih ni, ne obstajajo. Jebiga, mali je fenomen.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
622
325
63
S tem Dončićem pa res ni več nič, še 30 točk ne doseže več!
Šalo na stran, danes je igral res zelo dobro edino na začetku mu ni šel met preveč dobro. Drugače pa podaje in skoki bp! Dober je! Amen.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
S tem Dončićem pa res ni več nič, še 30 točk ne doseže več!
Šalo na stran, danes je igral res zelo dobro edino na začetku mu ni šel met preveč dobro. Drugače pa podaje in skoki bp! Dober je! Amen.
Igrajo dovolj dobro, da premagujejo povprečne ekipe in ob tem, da je Phoenix izgubil proti obupnemu San Antoniu, je to zelo ok. Žal Kingsi tudi zmagujejo. Tole bo šlo na nož za 6 mesto. Nimam pa občutka, da lahko konkurirajo top ekipam, kot, da bi nekaj manjkalo. Glavni dvojec deluje odlično, ostali pa dajo svoje sigurne pike, nihče pa ne preskoči kakšno stopničko višje, da bi lahko redno konkurirali najboljšim. Seveda se lahko še vse obrne v katerokoli smer. Dokler se zmaguje, ni panike.
Pa še to. Kidd dejansko nima pojma. Igrajo B2B, ne držiš glavnega playmakerja v igri 41 minut, če za to ni potrebe, ker bo jutri umrl. In potrebe ni bilo, bi ga lahko že prej dal ven. Samo očitno ne zaupa ekipi brez njega, da bodo zdržali.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Brez njega so rang Detroita ali San Antonia.

Ekipa je za prvi krog playoffa, za kaj več pa ji manjka to, kar manjka že skozi... en hud visok igralec. Lively je še prezelen, bi pa znal v prihodnosti on biti to.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.327
948
113
Titograd
Lakersi bi z njim lahko bili title contenderji, ravno na njegovi poziciji so tanki, visoke pozicije imajo dobro pokrite. Ampak to so sanje, vprašanje če bi ga oni sploh videli pri sebi in kaj bi, zaradi salary capa, mogli zanj žrtvovati...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.176
881
113
Po moje mal preoptimisticno. Pa tud Cuban ma najbrz se hude plane z njim (beri se ni zasluzu kokr bi si zelu). Osebno bi mi sicer blo TOP, da konca v Lakerjih in pobere prstan, dva. Kolk je realno je pa druga.
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
622
325
63
Bi bilo prej ene par bolj perspektivnih ekip kot Lakersi kamor naj bi šel. Samo James naj preneha pa bodo Lakersi še precej slabši od Dallasa. "Odpadek" iz Dallasa naj bo ekipa za prstan? Dinwiddie, Wood...!?!?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.176
881
113
Seveda ne mislim, da bi to kar avtomatsko pomenilo, da pride in pobere prstan. Velik stvari bi se moralo poklopt, najbrz misija nemogoce. Lakerji zato, k smo vcasih bedel pa navijal za njih. TV Koper, 30+ let nazaj. Basket k sus... Pistonsi, Lakersi, Kelti... pokalo k 100 mater (za nas smrkavce) :nazdravje:
 

Ador

Majstr
7. avg 2019
622
325
63
Seveda ne mislim, da bi to kar avtomatsko pomenilo, da pride in pobere prstan. Velik stvari bi se moralo poklopt, najbrz misija nemogoce. Lakerji zato, k smo vcasih bedel pa navijal za njih. TV Koper, 30+ let nazaj. Basket k sus... Pistonsi, Lakersi, Kelti... pokalo k 100 mater (za nas smrkavce) :nazdravje:
Kanta za nabijanje sta bila pa Golden state pa Clippersi......
 
  • Všeč mi je
Reactions: Viper_XxL

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113
Danes imajo zelo malo možnosti. B2B tekma s potovanjem in napiljeni Kingsi, ki enako hočejo rešit pozicijo na lestvici.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji