Dončič - NBA

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.450
4.549
113

Apocalypse Hellfire 6×6​

bazira na Jeep Gladiatorju:

V bistvu avto za "reveže" 250.000 $
Najboljše mi je ko dajo ključ enemu tipu tam, ki mora to parkirat. Moraš biti že malo majster, da znaš vse to peljat, kar fantje pripeljejo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
4.801
1.738
113
No saj v portfelju avtov vrednim 25M$ je tudi kaj bolj ljudskega. ;)


If Doncic makes an All-NBA team in 2023-24, he will earn a contract that can reach $367.5 million. If he does, he will be the first player in NBA history to make $80 million in a single season. Doncic's car collection amazes with a $25 million net worth, so it will be interesting to see what he will purchase with that Supermax contract.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
12
48
Murska Sobota
No saj v portfelju avtov vrednim 25M$ je tudi kaj bolj ljudskega. ;)


If Doncic makes an All-NBA team in 2023-24, he will earn a contract that can reach $367.5 million. If he does, he will be the first player in NBA history to make $80 million in a single season. Doncic's car collection amazes with a $25 million net worth, so it will be interesting to see what he will purchase with that Supermax contract.
Kako pa sede v zastavo 750 :)

V normalnih avtih se težko pelje, zato razumljivo, da ima džipe
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
ni, je pa lepo dostavljal, da so se crne kite lahko izživljale. Ker pa vem da maš rad statistiko - Mavsi so danes sesuli letošnji rekord o številu zabijanj na eni tekmi. 18 komadof. :rockon:

Eh, to so nekaj statistiko zafrknili, če pa Luka asistira samo na neke bedne trice ... Zdaj pa te kar 18-krat "šnaucer zicer koš/kuc"? :O
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.676
12
48
Murska Sobota
ni, je pa lepo dostavljal, da so se crne kite lahko izživljale. Ker pa vem da maš rad statistiko - Mavsi so danes sesuli letošnji rekord o številu zabijanj na eni tekmi. 18 komadof. :rockon:
skupinska statistika ni pomembna :) samo od solerja je


tole sem pogledal, zanima me, ali so na začetku akcije Lukcu šteli rebound-skok (ja od tal se je žoga odbila, preden jo je pobral, še sklonit se je moral)

saj pol ni čudno, da je taka statistika