Dončič - NBA

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Še za Jokića je govoril da nima za burek.

V bistvu lahko res njegove napovedi uporabiš za športne stave.... ravno kontra od tega staviš, garant dobitek
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.701
36
48
Valparaiso
Ovce ste se lepo zbrale skupaj, to mora biti res nek hlapčevski gen ali kompleks, da se tako bolano poveličuje mulca, medije pa pri nas razumem. Na ovcah in od ovc se sa lepo živet :)
 
  • Haha
Reactions: Najbolji

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.701
36
48
Valparaiso
Kaj bluziš nekaj, govoril si da ni igralec. Ded z lampičom pri 27 mvp in prvak lige, pred vsemi kitami. Pojma nimaš
licensed-image.jpeg


aha...

z doncicem sta ista hamburgerja ja, idealen dvojec bi to bil

joker ma srečo da ni shaqa in podobnih , ubili bi ga na parketu
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Dončić je priznali ali ne en največjih talentov in zvezdnikov trenutne zasedbe v NBA.
Prstana še nima, morda bo, morda tudi ne. Jordan je svojega prvega osvojil pri 28, tako da....

Glede na statistiko je en najboljših in najučinkovitejših, vsaj med trenutno zasedbo v NBA.... Statistika je sicer kurba in prikaže kar hočeš, ampak po večini Luka kar raztura. Kaj bo z njegovo kariero pa trenutno ne ve še nihče. Lahko bo legendarno pripeljal Dallas do drugega, tretjega, xyz prstana ali pa sploh ne.
Definitivno bo pa po "zaslužku" v top % vseh NBA igralcev.

Meni je Luka všeč in sem ponosen na njega, me pa prav nič ne boli, če ga kdo kritizira ali celo spljuva (upravičeno ali ne, me niti ne zanima).
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Grem stavit, da bo Luka naslednji klub izbiral glede na trenerja. V kak Miami k Spolstri ali kaj podobnega. Tole z Jason Kiddom je BV. Model menja prvi pick in Homesa za Gafforda potem pa igra Kleberja brez Livelyja in Gafforda 4/4. Gafforda je igral manj kot 10 minut. Če bi igrali brez Hardawaya bi imeli vec zmag kot z. Ampak ne, dajmo ga not sredi odličnega zagona, da nam nabije -20 v dobri četrtini. Če bo danes spet igral 20+ minut pol Kiddu ni pomoci. Pred par tekmami je govoril we got biiig, zdaj pa igra Small ball.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Včeraj res neverjetna tekma. Popolnoma brez energije, ogromno osnovnošolskih napak, ogromno izgubljenih žog, metov mimo obroča... Še čudno, da so izgubili samo za par pik...
Dončič pa..... Gledal sem celo tekmo, sem si mislil na koncu, fak, tokrat pa porazna statistika, malo košev. V resnici pa spet trojni dvojček in 38 pik. Le kdaj jih je dosegel, jaz jih nisem videl.... :cool:
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.499
4.619
113
Matineja (začetek 12.00) jim res ne gre. Že tako imajo veliko problemov, taka ura tekme pa je po pravilu poraz.
Preveč tekem, previsoke plače in premalo želje. V Evropi je manj tekem in vsaka šteje več, večja rivalstva in pripadnost, boljša atmosfera in temu primerno se vidi energija na igrišču. NBA je revija/matineja do playoffa, samo, da nekateri to vzamejo bolj resno. Mogoče je tu trener tisti, ki lahko kaj obrne, a Kidd ta trener sigurno ni.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Matineja (začetek 12.00) jim res ne gre. Že tako imajo veliko problemov, taka ura tekme pa je po pravilu poraz.
Preveč tekem, previsoke plače in premalo želje. V Evropi je manj tekem in vsaka šteje več, večja rivalstva in pripadnost, boljša atmosfera in temu primerno se vidi energija na igrišču. NBA je revija/matineja do playoffa, samo, da nekateri to vzamejo bolj resno. Mogoče je tu trener tisti, ki lahko kaj obrne, a Kidd ta trener sigurno ni.

Plus menda so šele ob 2h ponoči prišli nazaj v Dallas