Dončič - NBA

Schime

Guru
22. nov 2008
1.969
765
113
Jah tko je.
So pa Cavsi igral zadnjo tekmo v nedeljo. Mavsi pa vmes vsak drug dan tekmo. Pa jutri igrajo še s Timberwolvesi kar bo verjetno še en poraz, če se kaj čudežnega ne zgodi. Je pa škoda ja zgubit take tekme.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
827
113
Letos Kidda se niso lincali (presentljivo?). Gledam ostale trenerje - kolk enga mahanja, pa aktivnega vodenja tekme.. Kidd je pa gledalc (niso bile to enkrat njegove besede?)

Zadnji napad je bil cist zgresen - Lively pod kosem sam.. na Doncicu pa 2-3 kom.. bi se lohk prisel Lively na trico “drenjat”, glede na to da so rabili 3 pike..

onanirat na Doncica - “tamau” je dobr.. tud Jokic je dobr..smo pac po dusi se zmer “balkanci”.. zna bit pa zanimivo kaj bo tale prodaja Dallasa prinesla - pa kolk casa jim bo Doncic se dal.. konc koncev - tip je navajen in hoce zmagovat..
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic in Ador

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Letos Kidda se niso lincali (presentljivo?). Gledam ostale trenerje - kolk enga mahanja, pa aktivnega vodenja tekme.. Kidd je pa gledalc (niso bile to enkrat njegove besede?)

Zadnji napad je bil cist zgresen - Lively pod kosem sam.. na Doncicu pa 2-3 kom.. bi se lohk prisel Lively na trico “drenjat”, glede na to da so rabili 3 pike..

onanirat na Doncica - “tamau” je dobr.. tud Jokic je dobr..smo pac po dusi se zmer “balkanci”.. zna bit pa zanimivo kaj bo tale prodaja Dallasa prinesla - pa kolk casa jim bo Doncic se dal.. konc koncev - tip je navajen in hoce zmagovat..
v drugih ekipah dončić ne bo smel tako solirat
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Pa daj človek, pojma nimaš o košarki, nabijaš nekaj na pamet. V celotni ligi je 3. v povprečju asistenc in ima povprečje več kot 9 asistenc na tekmo :bonk: njegov trener, ki je bil kot igralec pojem asistenta, je imel povprečje v karieri 8,7
 
  • Všeč mi je
Reactions: guardy in aljoman

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
827
113
Pa daj človek, pojma nimaš o košarki, nabijaš nekaj na pamet. V celotni ligi je 3. v povprečju asistenc in ima povprečje več kot 9 asistenc na tekmo :bonk: njegov trener, ki je bil kot igralec pojem asistenta, je imel povprečje v karieri 8,7
S tem, da ce ne bi imel “hlode” okrog sebe - bi bilo teh se vec..
sej z letosnjimi okrepitvami - jim je kar ratal.. se najvecji dolznik je pomoje Williams (ce se primerja kolk zveneca okrepitev je - in kolk dejansko prispeva)
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Spet nabijaš, malo prej si rekel da je egoist, številke pa kažejo da je precej radodaren.

Kaj pa pravzaprav ni za gledalce? Za koga pa je?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Kvasiš neumnosti, zdaj je jasno da se ti je cajt ustavil, like 1975? Harlem globetrotters, res ali kaj? Cirkus, ne pa basket :bonk: Nisem takrat gledal košarke in verjetno še marsikdo tukaj ne, ker je nisi imel kje. Sem pa jo v 90ih, ki je bila verjetno zlata doba basketa, nba in v evropi.

Vseeno, luka ni egoist z preko 9 asiatencami na tekmo. Brez njega bi letos Dallas bil nekje na nivoju Spursov, ti pa hejtaj koliko hočeš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in Ador

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
FB_IMG_1703788496188.jpg

ai mi to vrgel ven
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
Bedak je kreten prve klase in hater vseh uspešnih slovenskih športnikov. Kaj več od čefurja, ki reprezentanci reče repka, niti ne moreš pričakovat. Žal je moderatorjem čisto vseeno in puščajo tole bruhanje še naprej.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Bedak je kreten prve klase in hater vseh uspešnih slovenskih športnikov. Kaj več od čefurja, ki reprezentanci reče repka, niti ne moreš pričakovat. Žal je moderatorjem čisto vseeno in puščajo tole bruhanje še naprej.
Pogačar, Janja ... ne pride jima niti blizu
Roglič pogojno, Debevc ...

prstane v NBA imata Beno in Sašo, morda še kateri, aja čancar

brez prstana ni nič, to bo moral Lukec prvo prnest, ne pa nabijat statistike za ovce
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.500
4.619
113
Pogačar, Janja ... ne pride jima niti blizu
Roglič pogojno, Debevc ...

prstane v NBA imata Beno in Sašo, morda še kateri, aja čancar

brez prstana ni nič, to bo moral Lukec prvo prnest, ne pa nabijat statistike za ovce
Torej košarkar, ki sedi na klopi ko ekipa osvoji prstan, je več vreden in boljši od enega najboljših košarkarjev v Nba, ki nima prstana. Saj si še večji kreten kot sem mislil. In obupen trolček.