Dončič - NBA

Schime

Guru
22. nov 2008
1.969
765
113
Danes se lahko izkažejo ostali, ko Dončić ne bo igral.

Kyrie še misli kaj igrati ali ma bralno pavzo spet za osebni razvoj? Kleber je pa tudi vsako leto več na listi poškodovanih, kot pa igra.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Denarja imajo itak vsi preveč, motivator da ti dan za dnem leta in leta švicaš pa pač samo denar ne more biti. Tako da mislim da hoče prstan čisto vsak osvojiti in to jih žene naprej. Pač, izziv.

Kemp niti v finalu ni igral, tudi Malone, Barkley, Mutombo, Ewing, Wilkins, Stockton ga nimajo. Elgin Baylor je 8 krat igral v finalu in vse izgubil, ko se je upokojil pa so Lakersi takoj postali prvaki. Ded je tam vseeno božanstvo.
 

simon_m34

Fizikalc
25. jul 2007
459
31
28
44
MB
Dober primer je Lebron pri 39 ded je osvojil vse kar se da ima milijardo na računu pa še noče nehati.. igra samo za prstan.. ker jih nima toliko kot največji asi ala Jordan..
Kyrie Irving tu pa nimam besed.. veliki talent pa še večji seronja.. jebe se njemu za klub pa navijače..
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Prenasičeno je vse to, 80 tekem+, to moraš biti hud fanatik, da gledaš, da se ne naveličaš.

V ozadju je samo pohlep, ki bo cel planet zjeb... če ga že ni.
 

henkl

Majstr
18. nov 2019
469
289
63
Dober primer je Lebron pri 39 ded je osvojil vse kar se da ima milijardo na računu pa še noče nehati.. igra samo za prstan.. ker jih nima toliko kot največji asi ala Jordan..
Kyrie Irving tu pa nimam besed.. veliki talent pa še večji seronja.. jebe se njemu za klub pa navijače..
Vsi igrajo zarad dnarja prstan je samo bonus,daj jim minimalni zaslužek pa boš vidu kok hitr bo konc kariere.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.474
1.847
113
na temni strani lune
Luka kot 7 najhitrejši v NBA zgodovini prebil mejo 10.000 točk.... Ja no... Ni slabo za belo kito...

Kljub nekaterim kritikom oz kritiku na tejle tabli, Luko veliko ljudi katerih mnenje v košarki nekaj pomeni, prišteva med velikane in bodoče hall of famerje. Luka ima trenutno 24 let, veliki MJ je prvi prstan dobil pri 28...še kar nekaj Luki manjka do 28 let.... Morda bo do takrat imel več kot samo 1, kdo bi vedel...

Morda bi z nekoliko boljšo ekipo dosegel veliko.....morda nič...košarka je ekipni šport, vendar priznati ali ne, Luka kar močno odstopa od povprečja in se enoatavno kosa z trenutno najboljšimi v NBA.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador in aljoman

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.822
10.503
113
kod Džej-Zija
Normalni to vidimo in vemo, paci(j)enti bodo nergali naprej po svoje. Ne razumem, zakaj se trudite prepričat prepričanega. Kot bi hamasovca prepričeval, da je Netanjahu nedolžen.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso

1705584615235.png

ati tudi do penezof prišel :)

"Zame osebno je to nekakšna potrditev, da sem v vseh teh letih po koncu profesionalne košarkarske kariere nekaj naredil prav. In to so očitno opazili na Košarkarski zvezi Slovenije. Predstavlja mi velik izziv. Vsakemu bi bilo takšno povabilo, sodelovanje s tako uspešno generacijo, nekaj, česar ne moreš zavrniti. Gre za veliko čast,"
1705584722959.png

staremu se morte zahvalit :)
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Navijača Phoenixa odpeljali iz dvorane, potem ko je razjezil Dončića
"Ko smo si nabrali 16 točk prednosti, smo popustili v obrambi. Booker se je razigral in nas uničil. Prvih 18 minutah smo igrali zelo agresivno, potem pa smo popustili. V tej ligi je treba igrati agresivno v obrambi vseh 48 minut, brez osebnih napak seveda," je na novinarski konferenci povedal Dončić, ki je bil zelo slabe volje.

Eden izmed navijačev Phoenixa v American Airlines Centru mu je glasno sporočil, da je zelo utrujen. Svetoval mu je, naj gre na tekaško stezo ob klopi Dallasa. Večkrat ga je provociral in zvezdnik Dallasa je zahteval, da ga odstranijo iz dvorane, kar so varnostniki tudi storili.

"Celoten prvi polčas me je provociral eden izmed navijačev in zahteval sem, da ga odpeljejo iz dvorane. Vem, da plačajo za vstopnice, a res sem ga imel dovolj. Ne bom ponovil besed, ki jih je izrekel," je pojasnil Dončić.
tožibaba :) LOL kake komedije, se vidi da nedorasel igrač
 
  • Haha
Reactions: BornSkeptic