Dončič - NBA

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Dončič svoje vedno da in še 2x več. Problem pri porazih so po navadi njegovi soigralci v napadu, ker ne zadevajo odprtih šutov. Dončič bo žogo vedno nesebično podal, ko bo kdo na poziciji odprtega šuta ampak kaj ti koristi, ko te podaje niso izkoriščene. Primer zadnjega poraza je recimo Jones, ki je metal 6/0 za tri in vsakič je imel popolnoma odprt met..Enako Hardaway, ki serijsko meče trojke, tudi iz neizdelanih položajev. In seveda se pozna odsotnost nekaterih ključnih igralcev, trenutno so zelo zdesetkani. Da Hardy dobiva tako minutažo, to res vse pove.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.636
1.339
113
:p

Zajeta slika.PNG
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador in aljoman
5. apr 2015
1.385
710
113
Zato, ker ko mi nekdo reče Jordan is the best, vedno dodam ja pippen rodman kerr jackson ... torej sam tudi ne bi uspel toliko, če ne bi mel takega supporta, in seveda obratno.. dončić je pač zaenkrat u kiti v tem dallasu, naj že zamenja lebrona počasi pa bo prstanov..., hvala bogu da tu vsaj nabije statistiko in seveda posledično večkrat zaradi tega in drugega zmagajo..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Ador

Majstr
7. avg 2019
836
464
63
Zato, ker ko mi nekdo reče Jordan is the best, vedno dodam ja pippen rodman kerr jackson ... torej sam tudi ne bi uspel toliko, če ne bi mel takega supporta, in seveda obratno.. dončić je pač zaenkrat u kiti v tem dallasu, naj že zamenja lebrona počasi pa bo prstanov..., hvala bogu da tu vsaj nabije statistiko in seveda posledično večkrat zaradi tega in drugega zmagajo..
Točno tako, pa tudi Jordan v Dončićevih letih tudi še ni imel prstana.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.507
1.055
113
Titograd
Danes klasična tekma, ki pokaže kak se bo Dončič skuril in kaki šrot so brez njega. Sedi komaj par minut, pa ne samo da pušnejo prednost, še 6 točk zaostanka so pridelali. Pride tip nazaj in iz klopi očitno prinese ostalim še malo cojones.

V takem tempu bo kmalu poškodba, niz lažjih poškodb in padec njegove, še bolj pa Dallasove statistike.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ador

Ador

Majstr
7. avg 2019
836
464
63
po tem je šlo samo še navzdol
Ti dam prav! S takimi soigralci ki jih ima Dončić je vsaka uvrstitev na bilo katero prvenstvo fantastičen uspeh. Samo slovenske klube poglej kakšno imamo bazo igralcev pa ti bo takoj vse jasno. Vsakega mladega igralca uničijo na samem začetku. Verjetno bi bilo ravno tako z Dončićem če ne bi odšel v Madrid.
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.702
36
48
Valparaiso
Ti dam prav! S takimi soigralci ki jih ima Dončić je vsaka uvrstitev na bilo katero prvenstvo fantastičen uspeh. Samo slovenske klube poglej kakšno imamo bazo igralcev pa ti bo takoj vse jasno. Vsakega mladega igralca uničijo na samem začetku. Verjetno bi bilo ravno tako z Dončićem če ne bi odšel v Madrid.
ep smo pa le dobili, dončić ni veliko prispeval...

pri nas so centri problem
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Pepe