Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
ti si tut ena lepa zvezdica
wink-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
nisem mogla prej poklicat, zdaj sem govorila z gospo Bavčar iz CSD Šiška in mi je rekla, da je bila ravnokar pri njej gospa, ki je samohranilka, ima dva šolo-obvezna otroka in bi bila zelo vesela, če bi ji lahko pomagali s šolskimi potrebščinami ali pa cunjami za otroke. sin je osnovnošolec, 10 let, hčerka pa srednješolka, ki ima tudi zdravstvene težave (anoreksija,...), mama pa ima tudi neke zdravstvene težave.

se vam zdijo primerna družina ali počakamo na koga drugega?
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Veš kaj, meni se zdijo kar primerna družina.

Ker, če ne bomo pohiteli, pa če bomo čakali, bomo zbirali za potrebščine za drugo leto, ne pa za letos ...
rolleyes-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Torej? Če nihče ne bo nasprotoval v naslednjih 24 urah, lahko začnemo z zbiranjem sredstev.

A si (WESTIE) že kaj zvedla kako? Se da odpret kak račun, da bi gor nakazoval, a kako? Če maš idejo povej, drugač se bomo moral še pozanimat, kako in kaj. A kot sem že rekel, bomo pa zbirali po regijah, če ne gre drugače, pa se potem nekja zbrali ... in tako naprej.

Ideje? Anyone ?
confused-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
za račun je tako kot sem napisala, en ga bi moral odpreti, pa mu gre potem v dohodnino. odgovora od pravnikov pa nisem dobila. sem bila na dopustu, tako da se tudi za sestanek z njimi nisem dogovorila.

mislim, da bi bilo najmanj komplikacij in najhitrejši način, če bi pobrali po regijah. ker če bomo zdaj čakali na sestanek, pa potem ustanavljanje neke dobrodelne organizacije ali karkoli podobnega, bo trajalo in bomo res lahko samo za naslednje leto zbrali denar.

dobila sem tudi telefonsko številko te mame, tako, da se potem z njo zmenimo kaj vse potrebuje oz. kakorkoli

moj predlog: regijsko zbiranje
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
meni je vseeno kako samo povejte komu naj dam denar......v LJ lahko mu pa tudi na OS račun nakažem...to ne gre v dohodnino
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik westie pravi:
za račun je tako kot sem napisala, en ga bi moral odpreti, pa mu gre potem v dohodnino. odgovora od pravnikov pa nisem dobila. sem bila na dopustu, tako da se tudi za sestanek z njimi nisem dogovorila.

mislim, da bi bilo najmanj komplikacij in najhitrejši način, če bi pobrali po regijah. ker če bomo zdaj čakali na sestanek, pa potem ustanavljanje neke dobrodelne organizacije ali karkoli podobnega, bo trajalo in bomo res lahko samo za naslednje leto zbrali denar.

dobila sem tudi telefonsko številko te mame, tako, da se potem z njo zmenimo kaj vse potrebuje oz. kakorkoli

moj predlog: regijsko zbiranje

Sem ZA ! Gorenjska je (lahko) moja
cheer.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
boš dopolnil seznam?

jaz pa potem lahko napišem telefonsko mame samohranilke, pa naj jo pokliče tisti, ki ga zanima če je Slovenka, ker jaz tega nisem vprašala in tudi ne mislim
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
WESTIE, GRISBI, PNG, RAINBOW, KARANTANKA, TINEKR, MIMMY, ŠKORPY, MALA_PUNCKA, GROBO, GRETZKY, MTEY, STEVE, MSENJUR, FLOKI, GATTO , SONICK , PAKUL, VAGINKO, CHAO REN, GRUBE386, DrM007, ALCYX, PATRIOT, TURBOBITCH, TENFOREST, TIS, CBB, GAS, NOKER .
Skupno 30.

Zdaj pa napisane prosim, da me obvestite, iz katere regije oz. kraja prihajate.

NOKER, GATTO - Kranj
ŠKORPY - Logatec
WESTIE - Ljubljana
TENFOREST - Radovljica
FLOKI - Ljubljana
CHAO REN - Ljubljana
GAS - Jesenice (Kranj)

Za ostale pa ne vem ...

Aja, šefica je rekla
cheer.gif
, da je najbolje, da se pobere po regijah. Jest sem tud za to varianto !!!

lp,
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
A nimamo tukaj gor eno osebo, ki mogoce rabi pomoc. Z eno plačo in 500 eur je res težko preživet.

Drugače sem jest tudi zraven
 
Nazadnje urejeno:

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Citat:
Uporabnik noker pravi:
NOKER, GATTO - Kranj
ŠKORPY - Vrhnika (al pa logatec )
WESTIE - Ljubljana
TENFOREST - Radovljica

Za ostale pa ne vem ...

Aja, šefica je rekla
cheer.gif
, da je najbolje, da se pobere po regijah. Jest sem tud za to varianto !!!

lp,
pozdrav.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik gas pravi:
A nimamo tukaj gor eno osebo, ki mogoce rabi pomoc. Z eno plačo in 500 eur je res težko preživet.

Drugače sem jest tudi zraven

Si že dodan na spisku, povej še kraj bivanja.

Glede zgornjega stavka sem bil že obveščen, se že iščejo dodatne uporabne informacije ...

lp
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
WESTIE, GRISBI, PNG, RAINBOW, KARANTANKA, TINEKR, MIMMY, ŠKORPY, MALA_PUNCKA, GROBO, GRETZKY, MTEY, STEVE, MSENJUR, FLOKI, GATTO , SONICK , PAKUL, VAGINKO, CHAO REN, GRUBE386, DrM007, ALCYX, PATRIOT, TURBOBITCH, TENFOREST, TIS, CBB, GAS, NOKER .
Skupno 30.

Zdaj pa napisane prosim, da me obvestite, iz katere regije oz. kraja prihajate.

Gorenjska:

NOKER, GATTO - Kranj
GAS - Jesenice (Kranj)
TENFOREST - Radovljica

Ljubljana in okolica:

ŠKORPY - Logatec
WESTIE - Ljubljana
FLOKI - Ljubljana
CHAO REN - Ljubljana

Štajerska:

TINEKR

Nadaljujmo ...
 
Nazadnje urejeno:

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Citat:
Uporabnik gas pravi:
A nimamo tukaj gor eno osebo, ki mogoce rabi pomoc. Z eno plačo in 500 eur je res težko preživet.

Drugače sem jest tudi zraven

če kdo rabi pomoč, naj pove (lahko tudi na ZS, če komu ni do tega, da bi pisal sem)... saj si sam videl, da sprašujemo če kdo koga pozna, da bi mu pomagali.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.