Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik cbb pravi:
Jaz tudi dam, ni panike. Pod pogojem, da dobi SLOVENEC ali SLOVENKA. Da ne bi slučajno tole šlo kakšnim revežem ciganom ali podobnim...

LOL
hysterical-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Po eni strani je super, da bi mogoče kakšne račune plačali, ampak vseeno to nekomu, ki je lačen, ne more pomagat plačana položnica za štrom itn. Pa ne rečte, da v Sloveniji nihče ni lačen, samo vse je skrito pod tepihom.
 

KekecPasteta

Pripravnik
25. jun 2008
48
0
6
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Po eni strani je super, da bi mogoče kakšne račune plačali, ampak vseeno to nekomu, ki je lačen, ne more pomagat plačana položnica za štrom itn. Pa ne rečte, da v Sloveniji nihče ni lačen, samo vse je skrito pod tepihom.

Se strinjam s tabo
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Citat:
Uporabnik tinekr pravi:
Po eni strani je super, da bi mogoče kakšne račune plačali, ampak vseeno to nekomu, ki je lačen, ne more pomagat plačana položnica za štrom itn. Pa ne rečte, da v Sloveniji nihče ni lačen, samo vse je skrito pod tepihom.

In, ko je v trgovini naj si zraven kupi še litrico in čike? Ja pa kaj še. In kaj z nakupom hrane rešiš? Neplačane položnice ostanejo, rubeži lahko pridejo, ipd.. Če je pa res hrana problem lahko pa tudi hrano kupimo (diskont) in se jim jo dostavi. Če se pa misli dajati denar pa me pač ni zraven - sem bil že prej dosti jasen.
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Pred nekaj leti se je preko tv isto nekaj zbiralo za neko družino,pa so ata in mamo pokazali ko sta oba kadila pred kamero,pa tudi o pivu je tista ata nekaj govoril,pa avto so tudi imeli(kar danes NI nujno zlo)Po reportaži so pa še izvedli da družina prejema kar lepo vsoto cekinov pomoči.Za reveže rad kaj prispevam in še bom,za takšne prej opisane(v mojem postu,da ne bo nesporazumov) pa sigurno NE!...
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Saj lahko se gre kupit. Zbere družino, kasneje denar, škorpijinka ali pač kdo drugi grejo v nabavo, se dostavijo stvari in pa potrebščine za šolo šoloobveznim otrokom. Malo se pofotka, da vemo, da nismo zastojn devali denarja in da je res pomoč šla v prave roke in je to to. Še za portal je lahko dobra reklama.
 
Nazadnje urejeno:

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Saj tako ne bo nič iz tega.

Mi smo v družinskem krogu zbrali denar in kupili barvno televizijo enmu ki si je ni mogel kupiti sam.

Oblačila in obutev tudi dobi od nas pa še kdo ki pozna situacijo kdaj kaj pusti zanjga.
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Jaja, valda, tak se dela. Na koncu rečeš zakaj bi sploh komerkoli pomagal, saj ni nobene koristi od tega, pa greš dalje.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Kaj je sedaj s tem?

Pred časom je dal nekdo idejo, da bi bila lahko prva akcija v v stilu šolskih potrebščin. Šola je pred vrati... Al bomo pa sam govoril in nič naredil? Ok... glede zadnjega stavka priznam, da sem trenutno čisto brez časa, da bi jaz kaj zorganiziral a en bo moral poprijeti. Potem pa kdo drugi, pa tretji ipd. Kdo se javi?
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Citat:
Uporabnik tis pravi:
Kaj je sedaj s tem?

Pred časom je dal nekdo idejo, da bi bila lahko prva akcija v v stilu šolskih potrebščin. Šola je pred vrati... Al bomo pa sam govoril in nič naredil? Ok... glede zadnjega stavka priznam, da sem trenutno čisto brez časa, da bi jaz kaj zorganiziral a en bo moral poprijeti. Potem pa kdo drugi, pa tretji ipd. Kdo se javi?

danes sem prvi dan po dopustu ... bom probala malo okrog poklicat, če kdo pozna kakšno družino s šoloobveznim otrokom, pa lahko potem začnemo
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Tenforest,
namenoma smo počakali, da se končajo dopusti, pa da Westi pride nazaj
cheer.gif
, zdej pa končno lahko začnemo !

Torej, s predlogi na dan, če kakšen koga pozna.

Ker če nihče nikogar ne pozna, nikogar, ki bi potreboval pomoč, potem akcije seveda ne bomo mogli izpeljat, saj, kot smo že poudarili, ne bomo zbirali za tiste, kateri so že medijsko izpostavljeni.

Torej ?
 
Nazadnje urejeno:

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.686
510
113
41
povsod malo
A nima Nedeljec neke dobrodelne akcije ali pa Slovenske Novice in Sklad Ivana Krambergerja.
Oba sta zaupanja vredna in bi šlo verjetno v prave roke.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Če bi prebral celoten post, ne bi spraševal takih stvari.
Tu ne gre za donacije "znanim" osebam (v smislu javnosti), temveč v smislu tega, da če kdo pozna koga, ki bi mu lahko pomagali, da se to stori.
Tisti, ki so tako rečeno medijsko že izpostavljeni pa dobijo dovolj pomoči iz drugih virov (iz skladov).
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
sem dobila na CSD gospo Bavčar in je rekla, da naj jo v sredo ob 9h pokličem, ker bo jutri govorila z direktorjem. je pa rekla, da imajo na centru dosti takšnih, ki bi jim pomoč v obliki šolskih potrebščin prav prišla.

bomo videli
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.