Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Eh jaz sem dal kar mi je hotela vrnit od položnic in me prav zanima kako eni lahko z dohodki plačajo osnovne položnice (komunala, elektrika, plin oz gretje in zavarovanje) s kaj pa vem 500€ plače saj jim res nič ne ostane.
Že mene stisne ko imam za 150€ nujnih položnic (brez mobitela, interneta in podobnega)
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Mater se pa mudi
smile-1.gif

Ja jaz upam da bom uspel nakazat do 12tih ker sem v nočni pa bom moral na banko skakat ker me neki tale jebeni klik zajebava. Poleg tega pa če ti zjutraj preko klika nakažem do 12tih verjetno še ne boš imel nakazanega
redface-1.gif

Vglavnem se bom probal prebrcat do banke, mal je smotano ker se ponavadi ob 8ih odpirajo, po 10 urni nočni mi pa ne paše prav veliko slabi 2 uri čakat da se mi vrata odprejo
rolleyes-1.gif
Bom pa probu neki izvest.
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
jeeee 5 po vrsti sem največ dal
cheer.gif

Brez skrbi, vse bomo zapisali, tudi vsoto (no, zdej že lahko povem, da ni majhna, več kasneje !!!)
cheer.gif


lp
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
nisi napisal mojega direktorja na seznam
tongue-1.gif


danes sem dobila še od Grubeta in Grobota
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
za naslednjo akcijo bi bilo dobro da damo vsi te banerje v podpis, ker 3/4 folka stikije spregleda. Jaz ga recimo niti opazil nisem, dokler mi mirko ni povedal da je akcija v teku
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
Steve, naslednja akcija steče že naslednji teden ... prejela sem namreč prošnjo, če bi lahko pomagali eni družini - več o tem naslednji teden

še en anonimni je prispeval, hvala tud njemu
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
za naslednjo akcijo bi bilo dobro da damo vsi te banerje v podpis, ker 3/4 folka stikije spregleda. Jaz ga recimo niti opazil nisem, dokler mi mirko ni povedal da je akcija v teku

Sm ga že dal....kaj pa sprednja starn..bi se lahk tud kkšn članek dal...
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Super ste!

sam tolk za zdele, moram ureditspiske do konca... pol pa poročam...

ja,ja, tudi o zbrani vsoti, ja
grims-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Copy/paste od včeraj + novi donatorji na koncu spiska:
______________________________________________________________________________________________________

Na tem mestu bom objavil VSE, ki ste nakazali ALI meni ALI Westie. Zneski v tem primeru niso pomembni ...

Napisani ste po NAKLJUČNEM vrstim redom, tako kot ste napisani na mojem listu papirja. Naj poudarim še enkrat, niste vpisani po zneskih, temveč naključno !!

In sicer ste to:

WESTIE
+ direktor gdč. Westie
SKORPY
PNG
GRISBI
FLOKI
CHAO REN
GRETZKY
TURBOBITCH
GRUBE386
NOBODY
FRANCI
TIS
GS 1422
TINEKR
MALA_PUNCKA
STEVE
PATRIOT
KARANTANKA
SONICK
TENFOREST
DrM007
MTEY
CHIMAY
FUTURISTIC
SANCO
NOKER
+ moj prijatelj, ki pa ga (še) ni na alterju.
GROBO
RAINBOW
TORQUE
PISATELJ

Znesek so obljubili, morda tudi nakazali (vendar še ne vidim nakazila) tudi

DKIVI (osebna predaja jutri v LJ)
PAKUL ?
GAS ?

Ni pa nobenega glasu od

MIMMY
MSENJUR
CBB

VAGINKO
ALCYX
GATTO (kje si, prijatelj ????)

p.s.
če kdo opazi kako nepravilnost (napačne osebe itd.), naj me prosim o tem obvesti. Vse morebitne napake so nastale zgolj zaradi moje nepazljivosti, zato se vam že vnaprej opravičujem za morebitne nenamerne nepravilnosti . Hvala !
________

lp
 
Nazadnje urejeno:

vejca

Pripravnik
Najprej oprostite ker tole sicer ne spada sem ampak v oglasih pač verjetno nihče ne vidi.
Nujno prodajam 1 leto staro Nokio 6288, zelo lepo ohranjeno, z vsem kar spada zraven in garancijo. Aparat deluje na omrežju Simobil.
Mogoče komu pride prav. Prodajam ker moram hčeri kupiti vozno karto za novo šolsko leto in ker imam en nepredviden strošek.
Upam da ne boste preveč jezni ker sem napisala še tule, lahko pa zbrišete.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
V levem zgornjem kotu imaš rubriko

Moj forum
(klikneš)

Potem greš pod

Osnovne nastavitve, elektronski naslov, geslo, itd.

klikneš UREDI

in tam vneko polje vpišeš svoj "podpis"

ekola ...

lp
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ura je 11.55, kdor je nakazal, je, kdor pa ni (kateri je pač obljubil) pa ni. Vsak zase najbolje ve.

Zdaj pa moram uredit celotno stanje,potem pa vam podrobno poročam o vsem.

Počakam še Westie, potem pa objavim uradne rezultate akcije (btw: meni se ne zdi slabo
cheer.gif
)

lp
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Poglejte si zgornji spisek, ta je zdaj pravi. Če niste na njem, mi sporočite !

Prav tako naj mi sporoči tisti, ki je mogoče že nakazal, pa prenos še ni bil izveden.

lp
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Sej bodo dal pa naslednič. Tist predlog par postov nazaj da bi zbiral 3x na let se mi zdi prou fajn.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Turbo
zmaga.gif


Sledi poročilo:

v zadnjem, 23.krogu lota so bile izžrebane naslednje številke: 2, 5, .... ajoj, to ni pravo poročilo !!!
hysterical-1.gif


Pravo poročilo je tu:

v tem tednu se vas je kar nekaj odzvalo akciji v dobrodelne namene materi samohranilki z dvema šolobveznima otrokoma.
Vseh darovalcev, ki sodelujejo na forumu Alter.si je bilo 31, od teh je nekdo želel ostati anonimen, ostali pa so:
Westie, Skorpy, Png, Grisbi, Floki, Chao Ren, Gretzky, Grobo, Turbobitch, Grube 386, Nobody, Franci, Tis, Gs 1442, Tinekr, Mala_puncka, Steve, Patriot, Karantanka, Sonick, Tenforest, DrM007, Rainbow, Mtey, Chimay, Futuristic, Torque, Pisatelj, Sanco, Noker , ter nealterjevca, en moj frend in direktor gdč. Westie
cheer.gif


Napisani ste po naključnem vrstnem redu.
Čakam še na osebni prevzem Dkivija
cheer.gif
danes popoldan !

Izračun pa pokaže takole:

najmanjši darovan znesek je bil 5 EUR, največji pa kar 200 EUR (ta dva podatka bosta ostala anonimna !)
Povprečno darovan znesek je v višini 25,60 EUR, kar na koncu pomeni, da smo zbrali

845 EUR

cheer.gif


Manjši del tega denarja je Westie že porabila za nekaj zvezkov, peresnice, copate in podobno, ostalo pa nam je še cca. 90 % celotnega zneska.

Zdaj, kako točno bo, boste izvedeli najkasneje v ponedeljek, samo z Westie sva mnenja, da se z zneskom v tem primeru, ko ni tako malo, pomaga tej gospe, pa še kakšnemu. En kandidat je že izbran, lahko povem samo to, da nama lahko zaupate, sicer pa boste o vsem skupaj ZAGOTOVO obveščeni. To vam lahko obljubim ! Če ste mi zaupali doslej, ne vidim razloga, da mi (nama z Westie v bistvu) ne bi še naprej? Imam prav?

Sicer pa, če kdo hoče it z nama (nami) k tej gospe, naj mi napiše, da mu pošljem telefonsko, da se zmenimo (okrog 16.00 v LJ)

LP

več pa kasneje ....
 

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.518
14
38
37
Dolenjska
Odlično, me veseli, da se je zbralo nekaj denarja. Upam, da se s prispevkom tej družini vsaj za malenkost olajša začetek novega šolskega leta.

Pohvala obema organizatorjema - NOKERju in WESTIE -> za spodbudo dobita oba od mene še po 5*
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.