Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

futuristic

geđet frik
Osebje foruma
13. jul 2007
7.873
622
113
Daj še meni pošlji potrebne podatke za nakazilo. In pa, če se že ve komu bo denar šel še malo o tem (res ne grem brat 14 strani).
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Jah no, ne morem reč, da nimaš prav, samo je šlo na začetku tko počas, zdej pa tko hitro, da včasih tudi na ZS ne morem sproti odgovarjat.
Še dobro, da sem prilagodljiv (al pa so drugi do mene
cheer.gif
).

Lahko pa podam končno informacijo:

jutri sva z Westie zmenjena, da se dobiva v LJ (če še kdo hoče zraven, naj mi napiše na ZS), pol pa greva (gremo) do gospe.

To omenjam predvsem zato, ker prosim, da tisti, ki bi, pa še niste nakazali, da to storite najkasneje do jutri, do 12.00 ure. Potem grem na banko, pa da dvignem ves nakazan keš ...

Hvala za razumevanje !

lp
 
Nazadnje urejeno:

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
z nobody-jem sva že zmenjena - hvala

ob 12 se dobim še s francijem - hvala tudi njemu
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
nekdo je predlagal, da če ostane kaj denarja, da se kupi hrana. Ni slabo, samo glede na to da so okusi različni, raje plačajte kake položnice in bo gospa sama razpolagala z prihrankom
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
40
Za vogalom
Mene skoraj že od samega začetka čudi, kako to, da ta tema ni bila pripeta v vse forume? Zdaj je že itak prepozno, mi je pa zanimivo.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
morda se ni nihče spomnil na to, bo pa naslednjič, ker je bolje, da se za vsako familijo, ko se bo zbiralo odpre nova tema. Podatki pa bi bili lahko posebi tema zaklenjena, pa naslov famlija-info al pa kej podobnega.

tisti pa k pravite, zakaj se omenja alter? kdo pa sestavlja alter? ravno mi, uporabniki.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Ja, tega pa ne krojim sam. Že to je bilo zame dovolj, da je tema sticky ...

Te pa vsekakor podprem !!!!

DOBRODELNI KOTIČEK na vstopni strani, kot je recimo ČVEK, pa bi blo ...

lp
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
ravnokar sem iz BTC-ja, kjer sva se dobila s Francijem - hvala za prispevek

kupila sem 20 zvezkov, beležko, preklopno mapo, peresnico za punco (včeraj niso imeli nobene primerne zanjo), 2x tehnični svinčnik, mince, šestilo - s seznama potrebnih stvari ostanejo le še šolski copati zanj in zanjo.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Huh a ni malo rizično kupovati material za punco iz 2. letnika? Ta je že na višku pubertete in ji sigurno "špila" tako, da po moje ne bo zadovoljna z roza barbie peresnico? Kaj bo šele če je deklina emo in ji bomo pokavarili trpljenje z našo donacijo?
grin1.gif


Upam, da si vzela kakšno črno s kakšnim satanističnim simbolom.
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ne vem ,po navadi so otroci iz takih razmer, kot jih imajo tu, malo bolj hvaležni za vsako stvar in se ne kujajo, če je peresnica roza,namesto zelena, ...vsaj kolikor jaz poznam te razmere
confused-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
joooj pa sej nism
bonk.gif
da bi ji kupla puščico z barbie. sem gledala, da bo vse dokaj nevtralno. tud satanisti niso bili na pohodu

ta material, ki sem ga danes kupila, bo plačal moj direktor, tako, da nam bo ostalo še več za naslednjo akcijo

danes dobim nakazilo še od uporabnikov grube386 in grobo, hvala tudi njima
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Egal! V vsakem primeru je bolje, da se eni deklini iz 2. letnika valja peresnica po predalu (ker ni po zadnji modi), kot pa da tisti denar vložim v pivo in ga zvečer spijemo. Moje ledvice bodo za plemenito dejanje hvaležne.
cheer.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Eh, bom kar danes.

Na tem mestu bom objavil VSE, ki ste nakazali ALI meni ALI Westie. Zneski v tem primeru niso pomembni ...

Napisani ste po NAKLJUČNEM vrstim redom, tako kot ste napisani na mojem listu papirja. Naj poudarim še enkrat, niste vpisani po zneskih, temveč naključno !!

In sicer ste to:

WESTIE
SKORPY
PNG
GRISBI
FLOKI
CHAO REN
GRETZKY
TURBOBITCH
GRUBE386
NOBODY
FRANCI
TIS
GS 1422
TINEKR
MALA_PUNCKA
STEVE
PATRIOT
KARANTANKA
SONICK
TENFOREST
DrM007
MTEY
CHIMAY
FUTURISTIC
SANCO
NOKER
+ moj prijatelj, ki pa ga (še) ni na alterju.

Znesek so obljubili, morda tudi nakazali (vendar še ne vidim nakazila) tudi

GROBO (menda je že urejeno z Westie)
RAINBOW (nakazala je njena prijateljica, prenos bo narejen jutri)
DKIVI (osebna predaja jutri v LJ)
TORQUE (nakazano, čakam na prenos)
PISATELJ (nakazano, čakam na prenos)
PAKUL ?
GAS ?

Ni pa nobenega glasu od

MIMMY
MSENJUR
CBB

VAGINKO
ALCYX
GATTO (kje si, prijatelj ????)

To je na "kratko" vse za danes ...

lahko noč vsem, več pa jutri ....

LP, Noker

p.s.
če kdo opazi kako nepravilnost (napačne osebe itd.), naj me prosim o tem obvesti. Vse morebitne napake so nastale zgolj zaradi moje nepazljivosti, zato se vam že vnaprej opravičujem za morebitne nenamerne nepravilnosti . Hvala !
 
Nazadnje urejeno:

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
k gledam tale seznam mi v glavi nabija komad od clawfingerjev:
bigger and the best
better then the rest
aplauz.gif


sem čisto za stvar da se take akcije sfurajo parkrat na leto..nekak takole mi je padla ideja

čez poletje se zbira za šolske potrebščine
jeseni za kako novoletno obdarovanje
spomladi pa recimo za 1 tedensko letovanje na debelem rtiču
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.