Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

rainbow

Pripravnik
18. avg 2007
606
8
18
Ljubljana z okolico.
Sorry za zamudo.

Pisarim iz grskega cybra. Vsega threada nimam casa prebrat. Noker, dobis PM, da ne smetim tule.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik westie pravi:
zmenjena sem že z/s: skorpy, grisbi, floki, chao ren, gretzky, grobo, turbobitch

5 zvezdic za dobro voljo in hvala za furanje naokrog za evrčke.
roza.gif

Pohvale pa tudi vsem ostalim
zmaga.gif


Bi lahko potem izvedeli, koliko bomo nabrali? Jaz sem sicer dal "samo" 10€, ampak sem mnenja da bolje malo kot nič.
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Evo, mal je še zgodaj, ampak kasneje bo bolj malo časa.

Hvala vsem, ki ste že darovali. Ko utegnem, vsakemu posebej odgovorim, kako je z nakazili.

Chao Ren, ne obremenjuj se z zneski, dal si več, kot 99% alterjevcev tu gor. Že to, da si se priključil akciji, je pohvale vredno. In seveda, na koncu bom ( bova, z Westie) poročala o tem, kolikšen znesek smo zbrali.

Naj še enktrat sporočim, da smo se odločili pravilno, saj smo materi samohranilki z dvema otrokoma vsaj začasno prevzeli prehudo breme stroškov šoloobveznih otrok.

LP in še enkrat hvala vsem !!!!

(takoj, ko utegnem, se oglasim in poročam o delnih rezultatih akcije)
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
OK.

Sem VEDEL, da ne boš pozabila na nas .... občutek me ni varal.

cheer.gif


lp
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Evo, sem preveril račun:

zaenkrat sem dobil nakazilo le od KARANTANKE (odlično, tudi znesek
cheer.gif
).

Če ste mogoče že nakazali, preverite, če ste to storili pravilno ...

lp
 
Nazadnje urejeno:

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Evo mene z 14dnevnega dopusta.
Noker ti pošljem ZS.

Aja sem pa iz Lj oz okolice
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
47
Moje nakazilo bi tudi moral dobiti. Nakazala sem 15 evrov. Upam, da bo zadostovalo.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
enega stotaka bi lahko stisno + provizija za mirkota in westie za kavo pa deci soka, ko bosta šla v ajnkauf
grims-1.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
daš kolikor pač lahko ... pa če je to 1 € je 1€ (to je že en zvezek) - ne obremenjuj se z zneskom, že to, da si se odločil kaj donirati, je pohvale vredno
wink-1.gif


Chao Ren, sorry ker sem te glih med delom zmotla
redface-1.gif


danes se dobim še s PNG, Floki bo nakazal, grube in grobo pa prideta na vrsto jutri - potem je LJ regija "zrihtana"

ob zaključku akcije boste vsi obveščeni o zbranem znesku, prav tako pa vam bodo poslani skenirani računi kupljenega materiala
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik westie pravi:
daš kolikor pač lahko ... pa če je to 1 € je 1€ (to je že en zvezek) - ne obremenjuj se z zneskom, že to, da si se odločil kaj donirati, je pohvale vredno
wink-1.gif


Chao Ren, sorry ker sem te glih med delom zmotla
redface-1.gif


danes se dobim še s PNG, Floki bo nakazal, grube in grobo pa prideta na vrsto jutri - potem je LJ regija "zrihtana"

ob zaključku akcije boste vsi obveščeni o zbranem znesku, prav tako pa vam bodo poslani skenirani računi kupljenega materiala

Nič hudega. Poletnega lenarjenja je konec in zdaj bi vsi kar naenkrat imeli vse takoj narejeno. Upam, da se kdaj srečamo, ko bo več časa in v bolj prijetni atmosferi.
smile-1.gif


Še enkrat kapo dol zate in mirkota, ki sta tole zorganizirala "v nulo".
zmaga.gif
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
hvala tudi PNG in Grisbi

ravnokar sem prišla iz trgovine. kupila sem: 2x nahrbtnik (za fanta in punco), nalivnik 2x, šilček, lepilo, edigs, čopič, set ravnil, barvice, tempere, škarje, markerje, radirki, flumastre, voščenke, paleto za mešanje barv, barvaste kulije, puščico za fanta (ker nisem vedela, kaj potrebujejo otroci v 4.razredu, sem kar eno mamo vprašala, ki je s hčerko kupovala potrebščine, pa sta mi rekli, da rabijo tudi voščenke, tempere, škarjice,... - zato je toliko kupljenega)
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.