Dober Wellness na Madžarskem?

MUC

Majstr
4. sep 2007
1.729
100
63
Slišal sem, da je na Madžarskem, blizu naše meje nekaj dobrih wellnessov 4* ali 5* in zelo poceni.
Morda kdo ve kaj bolj natančno kje bi to našel oz. lahko pove iz prve roke? Cenovni limit je nekje 150 EUR za dve osebi za vikend 2N - polpenzion..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hevis je takšen kraj, kjer je biotermalno jezero, zelo urejeno, nebroj hotelov.
 

Goran_r

Pripravnik
18. okt 2007
165
0
16
Citat:
Uporabnik mamomu pravi:
Sem bil tam! Priporočam.
In kaj imajo tam? Na netu ni nič uporabnih fotografij ... kak wellness je to (kako velik bazen, gneča,...)? Kaj več info iz prve roke bi bilo dobrodošlo
wink-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Mamomu hvala za informacijo. Bova šla z mojo pogledat, konec koncev nimaš kaj za izgubit... Mogoče malo spremembe v primerjavi z našimi termami...

Lp
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Hevis je takšen kraj, kjer je biotermalno jezero, zelo urejeno, nebroj hotelov.

Oj. Sem ful iskal tole temo!
grin1.gif
Midva sva se ful napalila, da bi šla v Heviz. Ali lahko poveš kaj več v smislu, kako si šel tja, kje si bil, kakšne so kaj cene, kaj se še posebej izplača videt, itd.

Hvala vnaprej!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Jaz sem bil lani v Hevizu, http://www.hotelpalaceheviz.com/

Kaj ti naj rečem? Eden boljših počiitnic v mojem življenju... Se bom še rade volje kdaj tja vrnil. Bil sem marca, izven sezone. Hrana odlična, cene smešne, okolica prijetna... Sicer v hotelu ni nek velikanski Wellness center ampak je solidno. Vsekakor priporočam
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Že nekaj časa nazaj.

Tale hotel, poceni in nič posebnega
smile-1.gif
(šefu je mislim da Franc ime in da spanje brez računa)
http://www.napsugarhotel.hu/english/index.htm <--- N46 46.945 E17 11.187

Kopat se pa hodiš "dol" v termalno jezero, po katerem je Heviz znan.

Cene so normalne, vzamejo tudi evriče. Lepo urejeno je tam.

Kaj je za videti? Ja, jezero Balaton npr. in dvorec Festetics (Kesthely) <--- N46 46.239 E17 14.622

Pa bivši Blatnograd, to je ob poti (ruševine, cerkev). <--- N46 39.634 E17 08.300

Pa zvečer se da mogoče "kaj" videti
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No ta hotel ko ga je dal AvtoFun je še bližje jezeru, pač počekiraj cene, če ti to tudi veliko pomeni.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
No da se bomo razumeli, tam ni nič takega da bi rekel da tja prideš in si šokiran
smile-1.gif
Morda je v sezoni bolj živo ampak meni je všeč tam. Morda mi je ravno to fajn da je mir... so pa ljudje zelo zelo prijazni pa hrana je dobra.