Dober ergonomski pisarniški stol

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Zdravo. Ima kdo kakšne izkušnje z boljšimi pisarniškimi stoli? Steelcase, Herman Miller itd...?

Moj "Dober" stol https://www.silverstore.si/stoli/pisarniski-stoli/pisarniski-stoli/stol-wau je po šestih letih mu mesh mrežica popustila in pritiska rebra na mehanizem plastični pri hrbtu, tak da klinc.

Ker imam pogosto probleme s hrbtom iščem res dober stol, ki mi bo služil 10 let in bo 10 let služil dobro. Za ležišče in stol mi ni težava se skeširati, ker sem na teh dveh vsaj dve tretjini lajfa. Eni dajo pa 2k za TV, jebiga...

Če ima kdo izkušnje kakšne z boljšimi stoli? Je tujina cenejša kot SLO in kje se splača pogledati?

Hvala.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Jest sem vzel Humanscale freedom.
Noro dober stol.

Pri nas jih prodaja tudi Donar, jest sem pa drugo pot ubral.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.234
54
48
Ko sem se vsedel na njega ( z zelo bolecim hrbtom) me je dal podporo ravno tam kjer jo rabim. Naslonjala za roko so se prilegala telesu. Pac pasal mi je.

od spinalisa vse (zadnjih 15 let sem imel razlicne spinalise), pa Markusa, pa ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ynos

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
steelcase so baje top, malce bolj dostopni, kot herman miller. sicer pa s slednjim ne mores falit.
 

PreserenFrance

Zelenc'
4. dec 2018
11
1
3
Zdravo. Ima kdo kakšne izkušnje z boljšimi pisarniškimi stoli? Steelcase, Herman Miller itd...?

Moj "Dober" stol https://www.silverstore.si/stoli/pisarniski-stoli/pisarniski-stoli/stol-wau je po šestih letih mu mesh mrežica popustila in pritiska rebra na mehanizem plastični pri hrbtu, tak da klinc.

Ker imam pogosto probleme s hrbtom iščem res dober stol, ki mi bo služil 10 let in bo 10 let služil dobro. Za ležišče in stol mi ni težava se skeširati, ker sem na teh dveh vsaj dve tretjini lajfa. Eni dajo pa 2k za TV, jebiga...

Če ima kdo izkušnje kakšne z boljšimi stoli? Je tujina cenejša kot SLO in kje se splača pogledati?

Hvala.
Jaz sem vzel kar preko interneta. Najlažje pa tudi ugodno za kakšne popuste. Probaj salonpohistva.si, če rabiš kvaliteten stol. Majo različne dobavitelje, pomojem se kej najde tud zate. Če rabiš takoj, je to najboljša izbira, jst sem svojega dobil po treh dneh. Izbiraš pa lahko med veliko različnimi stoli. Ne vem, jaz sem kr zadovoljen, se splača pogledat.
 
  • Haha
Reactions: Davidoff

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem potem nabavil Steelcase Leap v2 z naslonjalom za glavo. In mi ni žal, na boljšem stolu še nisem delal. Problem je ko delam od doma, se opazi razlika.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
pri nas imamo 2 spinalisa, enega Basic, ki odgovarja moji zeni, pa enega Hacker, ki paše meni.
Sicer tezko primerjam z drugimi znamkami, ker kaj več od probavanja po trgovinah nisem izvajal, moram pa rečt, da so poprodajne storitve pri njih super; pri starem ene 10 let sem se odločil menjat oni amortizer za nižjega, ko so bili konec, so ga zasotnj dostavili domov, pa še oprali so ga, da je bil kot nov.
PA srečno.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Tudi jaz iščem nek stol na kolesih, sicer za doma, ne bo se ravno sedelo ure in ure gori tako da silnih denarjev za to ne mislim dajat. Rad bi da je usnjen ali vsaj dobro tehnično usnje. Pa ta kolesca, fino bi bilo da mi ne zvozijo parketa (krtačen oljen). Sem že iskal pred časom pa me je vrglo na eno našo spletno stran kjer oglašujejo neka super duper kolesca iz silikonske gume, ki jim ni para. A pozna kdo to? Strošek ravno ni nek...

 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.827
373
83
a ima sploh kater stol ločeno nastavljiv sedalni in hrbtni del? Kot recimo v avtu? Da si lahko sedalni del nagnem nazaj, hrbtišče imam pa pokonci.