Dober ergonomski pisarniški stol

22. jul 2007
12.798
1.313
113
123
a ima sploh kater stol ločeno nastavljiv sedalni in hrbtni del? Kot recimo v avtu? Da si lahko sedalni del nagnem nazaj, hrbtišče imam pa pokonci.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Danes sem ga gledal v Ikeji Graz, odlično se sedi edino ti stranski ročaji so piravi, nekvalitetno delujejo. Je v izboru...
 

dugi

Fizikalc
2. sep 2011
214
43
28
ljubljana
Tudi jaz iščem nek stol na kolesih, sicer za doma, ne bo se ravno sedelo ure in ure gori tako da silnih denarjev za to ne mislim dajat. Rad bi da je usnjen ali vsaj dobro tehnično usnje. Pa ta kolesca, fino bi bilo da mi ne zvozijo parketa (krtačen oljen). Sem že iskal pred časom pa me je vrglo na eno našo spletno stran kjer oglašujejo neka super duper kolesca iz silikonske gume, ki jim ni para. A pozna kdo to? Strošek ravno ni nek...

Take kolesca imam doma,da ne uničujem parketa.
Po dveh letih uporabe nobenih sledov na tleh.
Kupil preko Ebaya v Nemčiji za slabih 30 evrov za 5 kosov.
Prišlo v parih dnevih.
Priporočam zadevo.
 

Zanzibar

Majstr
16. sep 2007
1.061
122
63
ima kdo tega?

 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
ima kdo tega?


Ja, vrhunski za sedet. Edino vcasih manjka naslon za glavo. Drugace z lahkoto sedim več ur.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Zanzibar

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.474
862
113
Tudi sam imam takšna kolesa, kupu na Amazonu za okol 25€. Jih tudi sam priporočam, tudi lepše se vozi stol napram tistim plastičnim.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.113
2.469
113
Tale je kar precej soliden, že nekaj časa sedim na njem.
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja, vrhunski za sedet. Edino vcasih manjka naslon za glavo. Drugace z lahkoto sedim več ur.

A se zafrkavaš? Danes sem ga imel priliko testirati. Pravzaprav ga je moja prva opazila in rekla: glej frizerski stol. No, stol je vrhunsko narejen, lepo izdelani detajli (za ta denar) ampak... ta kratek hrbtni del? Kako lahko ure in ure na tem sediš? Ok morda sem pri svojih 190cm res prevelik za ta stol. Ko sem iz tega stola presedel na JÄRVFJÄLLET sem mislil da so se mi prikazala nebesa. Nevem? Ali pa jaz kaj narobe delam? Ne znam sedeti ali ga prav uporabiti?
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.737
2.098
113
A se zafrkavaš? Danes sem ga imel priliko testirati. Pravzaprav ga je moja prva opazila in rekla: glej frizerski stol. No, stol je vrhunsko narejen, lepo izdelani detajli (za ta denar) ampak... ta kratek hrbtni del? Kako lahko ure in ure na tem sediš? Ok morda sem pri svojih 190cm res prevelik za ta stol. Ko sem iz tega stola presedel na JÄRVFJÄLLET sem mislil da so se mi prikazala nebesa. Nevem? Ali pa jaz kaj narobe delam? Ne znam sedeti ali ga prav uporabiti?
Ko se moja usedla na ta stol sem tisti dan sel iz trgovine s stolom... zgleda nekaterim ful pase ta frizersku mislim
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.322
951
113
Take kolesca imam doma,da ne uničujem parketa.
Po dveh letih uporabe nobenih sledov na tleh.
Kupil preko Ebaya v Nemčiji za slabih 30 evrov za 5 kosov.
Prišlo v parih dnevih.
Priporočam zadevo.
Še to vprašam, kaj pa sledi od gume? Ali pušča kaj sledi od gumijastih koleškov po tleh?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
A se zafrkavaš? Danes sem ga imel priliko testirati. Pravzaprav ga je moja prva opazila in rekla: glej frizerski stol. No, stol je vrhunsko narejen, lepo izdelani detajli (za ta denar) ampak... ta kratek hrbtni del? Kako lahko ure in ure na tem sediš? Ok morda sem pri svojih 190cm res prevelik za ta stol. Ko sem iz tega stola presedel na JÄRVFJÄLLET sem mislil da so se mi prikazala nebesa. Nevem? Ali pa jaz kaj narobe delam? Ne znam sedeti ali ga prav uporabiti?

Morda si res previsok za ta stol. Meni je zelo udoben. Mi pa manjka naslon za glavo. Zato stol uporabljam pri mizi, ki se lahko dvigne na stojno visino in tako razbijem monotonost sedenja. Glede na to kaj nekateri ljudje razumejo kot udobje, sem ze zdavnaj sprejel, da mora vsak zase ugotoviti kaj mu najbolj pase.

Imam tudi tega pa ga ne morem pohvaliti, ceprav so ga hvalili bližnji in daljni. Enostavno me po določenem času začne boleti hrbet. Se moram še poigrati z nastavitvami.

 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Morda si res previsok za ta stol. Meni je zelo udoben. Mi pa manjka naslon za glavo. Zato stol uporabljam pri mizi, ki se lahko dvigne na stojno visino in tako razbijem monotonost sedenja. Glede na to kaj nekateri ljudje razumejo kot udobje, sem ze zdavnaj sprejel, da mora vsak zase ugotoviti kaj mu najbolj pase.

Imam tudi tega pa ga ne morem pohvaliti, ceprav so ga hvalili bližnji in daljni. Enostavno me po določenem času začne boleti hrbet. Se moram še poigrati z nastavitvami.


Te razumem. Jaz sem pač dobil občutek ko sem se naslonil nazaj da mi zadaj nekaj manka in če nebi bilo Jarvfjaletu tistih piravih naslonov za roko bi šel z menoj. A ta Ergovision Office ima svoj salon? Jih lahko preizkusiš?