Dober ergonomski pisarniški stol

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Te razumem. Jaz sem pač dobil občutek ko sem se naslonil nazaj da mi zadaj nekaj manka in če nebi bilo Jarvfjaletu tistih piravih naslonov za roko bi šel z menoj. A ta Ergovision Office ima svoj salon? Jih lahko preizkusiš?
Imajo. Dolgi most, Ljubljana, smer Primorska. Drugace zelo prijazni in uslužni. Brez pripomb na storitev.
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Edino kar gledam, ti stoli so v celoti tekstil. Jaz bi vseeno rad neko usnje, lahko v kombinaciji s tekstilom, da izgleda bolj "edel". Ne bom pa jaz imel to za ure in ure posedanja. Max. 45min v povprečju vsak dan. Škoda da mi ta tvoj ne sede, je res dobro in lepo skupaj narejen.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.878
1.328
113
Edino kar gledam, ti stoli so v celoti tekstil. Jaz bi vseeno rad neko usnje, lahko v kombinaciji s tekstilom, da izgleda bolj "edel". Ne bom pa jaz imel to za ure in ure posedanja. Max. 45min v povprečju vsak dan. Škoda da mi ta tvoj ne sede, je res dobro in lepo skupaj narejen.

Ta je bil malo bolj eksluziven. Pokliči jih. V salonu so imeli tudi nekaj takšnih z usnjem. Lahko, da imajo se vedno.

 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
Kako dolgo pa že imaš ta kolesa? Berem malo ocene in mnogi pišejo da so v štartu odlična po mesecih pa menda postanejo sranje?
sem jih nabavil, da vidim, kaj je to za ena fora. imam uvi elegant stol in ja, lepše se furajo, malce so višje od original koleščkov (2 cm). ampak, imajo pa eno hibo...težišče je verjetno premaknjeno in ko se obrneš na stolu, jih lahko "zabiješ", da se ne zavrtijo v smeri vožnje (ne vem, kako tole tehnično povedat :) na dolgi rok lahko pride do zvijanja kovinske zvezde (nosilcev).
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
sem jih nabavil, da vidim, kaj je to za ena fora. imam uvi elegant stol in ja, lepše se furajo, malce so višje od original koleščkov (2 cm). ampak, imajo pa eno hibo...težišče je verjetno premaknjeno in ko se obrneš na stolu, jih lahko "zabiješ", da se ne zavrtijo v smeri vožnje (ne vem, kako tole tehnično povedat :) na dolgi rok lahko pride do zvijanja kovinske zvezde (nosilcev).

Saj pravim, v osnovi ne rabim neki magic kolesc, ne bi pa si rad novega parketa zvozil a klasičnimi gumiranimi kolesi...
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
poj pa nabavi...tistih 30 eur na nekaj let (če pride do zvijanja oziroma, če si light katergorija potem ni panike :) ker dejansko je lepši, tišji in mehkejši premik.
 

ngc2392

Majstr
4. okt 2007
2.109
485
83
kranj
ustav konje, nimam ikeinega stola. in mišljeno je bilo glede teh koleščkov, da morda skrivijo ležišče...
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Saj pravim, v osnovi ne rabim neki magic kolesc, ne bi pa si rad novega parketa zvozil a klasičnimi gumiranimi kolesi...
Gumirana kolesa ne bodo poškodovala parketa. Imam tudi sam oljen krtačen pa "navadna" gumirana kolesa pa je povsem ok. Sem tudi gledal za tistimi "rolerji" kolesci pa so mi odsvetovali češ da so preveč gibljiva in je težko sedeti na mestu (stol se ti cel čas premika nazaj).

Jaz imam tega (v usnju in brez naslona za glavo): https://www.ergoles.si/products/pisarniski-stol-genidia