Do Soluna z avtom

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Konec junija planiram dopust do Soluna z avtom, pa bi prosim za kakšen nasvet. V samem Solunu ne potrebujem, ker se bom priključil dvema družinama v enem kampu. Bolj me zanima ali naj grem zaradi napete situacije namesto čez Makedonijo ez Bolgarijo in kje bi lahko prespal, da ne bi v enem šusu vse prevozil. Lahko je to mesto, lahko kamp, važno je, da je nekaj življenja.

Edit: falil podforum.
 

JosipBroz

Fizikalc
10. sep 2007
1.324
0
36
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Konec junija planiram dopust do Soluna z avtom, pa bi prosim za kakšen nasvet. V samem Solunu ne potrebujem, ker se bom priključil dvema družinama v enem kampu. Bolj me zanima ali naj grem zaradi napete situacije namesto čez Makedonijo ez Bolgarijo in kje bi lahko prespal, da ne bi v enem šusu vse prevozil. Lahko je to mesto, lahko kamp, važno je, da je nekaj življenja.

Edit: falil podforum.

Čez Makedonijo je popolnoma varno. Tako vsaj poročajo srbski turisti, ki grejo na Sitonijo (novica je stara 2 tedna).
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.495
886
113
Po mojih podatkih ni panike v Makedoniji. Če te je pa strah pa prespi recimo v Nišu in potem šibaš naslednji dan čez Makedonijo.
Sam sem pred dvema letoma šel do Aten, prespal v Skopju, naslednji dan naprej. Če te zanima hotel v Skopju ti ga lahko priporočim.
 
Nazadnje urejeno:

masevc

Guru
2. sep 2007
3.495
886
113
Pogledal tudi pot cez Bolgarijo. Od Niša do Soluna samo 20 km razlike in 1 uro več.