Dinotti WTF

erikson

Guru
25. avg 2007
21.969
5.843
113
Uf, koliko hejta.

_sandras_way: "Omajgad kaj sem jaz zdej slisala , jaz takim ki imajo leta tega “gospoda in gleda punce 13,14,15,16 let recem prdi€&@….
….
Ocitni mas rad mozolje in vonj po študenckem švicu in mlade naivne ker te kakšna malo bolj “stara” nebi zraven spustila sto faco in panetjo "
sneaker_stalker44.04: Dinotti♀️ti si propao ze zdavni, kaj mas ti v glavi kuratz, ker razmisljas že tako, a teb je @Challe Salle pisal intervju, ker to kar ti govoris je tak bullshit.. Btw a ti si mel zensko v zadnjih 5,10 let ali to si prek interneta izvedel.. O Bože upam da se te mater sramuje, kaksnega degenerika je na svet spravila... Hvala ku.cu da nismo vsi takšni retardi k ti.
ana_dimi3jewitch: ‍♀️
luckiica_: Oooo moj bog ... A si normalen ????? Pa kdo si sploh ti ... Butl !!! ‍♀️♀️♀️
nika.britovsek: K r e t e n
sneaker_stalker44.04: @tomazgorec ej buhtl temu se reče samozavest in da se dobro pocuti v svojem telesu, ta degenerik Dinotti pa tak razmislja kot nekdo k ima zelo prizadet ego kot tudi ti, klasicna deca k nimata z ženskami veliko izkušenj in potem prodajate meglo tkole, ta dino to je nivo primitivca ali recimo nekoga k verjetno ima mummy issue in seveda custveni invalid, tko kot ti.. Iskreno včasih je bolj bit tiho, ampak glupi govorijo pametni zase zadržijo. DVA DEBILA NIC DRUZGA.
sneaker_stalker44.04: @cimermanka to je Challe Salle varijanta
_rebiceva_: PREPRIČANA PA SM DA JE SREČNA VSAKA K TE ZGREŠI. #ostanisam !!
karmeeenca: Amen!!!
kajamarcen: ‍♀️♀️♀️♀️
sabinaminx: Idiot od cloveka.Pol je sam za odpisat me smo pa v 30 v najboljsih letih a je tko punce❤️❤️❤️
e_hrib: Bro what is this
plibersekmateja: Kam pa si sebe uvrstil?
dervich_505: ubij se mutavac
evahrvatin: To je reklama za bodečo nežo?
carmesitka: Kolko je toti star? Ker že dalec čez pogreb.
marcel.shock: Da vas ni sram objavit tega ? ☠️
mateja.hocevar24: Vse za slavo...zelo bolno, zelo. Dosegli smo dno.
evycaa: ‍♀️
romihmaja: Kdo je ta kreten?
tajda.kuster: Pa se tebi @snemalecdavid no zdelo niti malo narobe sploh objavit tega cloveka?
tajda.kuster: @tajda.kuster ni*
doloreslazic: Verjetno izhaja iz izkušenj s svojim IQ, ker glede na njegovo starost in njegove besede, po 40.letu ne obstaja več. Vse jasno
doloreslazic: @kristijan.arts Odvisno kok je stara dojka
tatjana_bulog: @miha_krec
katja.kreitner: Ker idiot je tole ? Razumem, da ima svoje mnenje, naj ga govori doma med štirimi stenami mami, sestri, punci, ženi, lubici…no tisi, ki ga gleda…če ga sploh lahko kera.
ljudmila.mercnik: In potem se moski cudijo zakaj bi raje izbrale medveda kot moske ‍♀️
lina.hankic: zato si pa sam.
ursajakelj:
andrejkanadelsberger: Bedak
aljazdimec: Ce bi sebe v špegu pogledu mislim da ti ze do 25ga leta krščen duš ni vec stau...kak retard ...
aljazdimec: @tomazgorec njemu krščen duš do 25ga ni stau, še tist mehki ć v priimku ga izda...kak retard
sandramarinovic: Odvratno, da se kaj taksnega sploh objavi! Ne vem kdo je hujsi, intervjuvanec, sprasevalec ali ta, ki je to objavil. Odvratni!
nininininaaaa: Važno, da je on Brad Pitt.
miha_vintar: "DAME IN GOSPODJE
————->. Dinotti"
tamarabivsek: Kaj je to?
ulasotensek:
taraurbancic: @lisagrdadolnik @laraaslabe @saravicic Dobr da mam na 1. nov rojstni dan, bomo zdruzl 30ko pa pogreb ✌
ninchaaa: @taraellina tip nima sreče v lajfu. Oženu se pri 15ih, pri 30 je že ženske naveličal. That's why.
monchy_83: Kje najdeš take idiote... dej rajši zaključi s telimi podcasti...
lisagrdadolnik: @taraurbancic komentarji for the win
berkut9831: @pajekneza je napisala zenska k ma u opisu da je rodila psa
masa_vidervol: fakkk ti si pogreb v glavi...mislmm....bruha se mi.
tajdapacnik: @klemkopaco ja nc, zgleda tej grema pogreb planirat al kaj
masa_vidervol: @masa_vidervol uzev iz jezika bolano res
nives.lederer: verjetno starejših kot to ne more dobit
saskavaupo: Ma daj.... navadno tele pa še tele je stokrat lepše in boljše ...ti si že v procesu gnitja pod zemljo...‍♀️♀️ idiot.. očitno imaš rajši moške... bedak od bedaka...
anicanovak55: Dinotti Prvo, koji si ti k***?? Drugo pa svašta majka rodi - ta ista majka, k praviš, da po 25 začne propadat. Mene bi blo sram tebe verjetno ni, ker maš IQ nekje tam kot ima mleko mlečne maščobe. ‍♀️
mercator3333: @neuporabno123 samski od skos
m_ichbin3: David čist preprosto ti povem,dobro razmisli v prihodnosti čeprav nisi istega mnenja kot so gosti,dobro razmisli koga povabiti v podcast. Res ne vem kaj je s tvojimi gosti zadnje čase.? Predvsem sem zgrožena in ne nisem še nič novega naučila.
mercator3333: @tomazgorec realni in samski..nihce ne govori o 50letnicah..un bedak trobi da zenska zacne propadati po 25-em..
mel_anie_mm: Bolnik!!! Ocitno si pedofil.
tjasafrancelj: O moj bog...
nikitaavbersek: Za bruhat
leasusec: Ogabno ni drugih besed
jernejmilar: Ni nic razmislil, preden je zacel bombandirat z neumnostmi, floskolami.
evacernevsek: @_sandras_way
pecho883: ZATO SI GA ON PRI 40ih NA ROKE MEČE k ma take izjave
saravodeb_:
remsak7: a to je zdj kaksna moda, da se sirni sloveniji pokazes, da si debil? Aja, pa se en navet za voditelja…mal si poglej par drugih snovalcev podcast vsebin v SLO, sam tok, da ne bos prevec skrenu iz poti, ker tale gost ponos moškim
nastjahostnik: Kdo je ta človek z, pri 40+, nerazvitim frontalnim režnjem?
suzi_hrovatic:
karinchy1107: @tomazgorec Dinotti Me zanima ali imata vidva doma ogledalo??? Sta dalec od popolnosti, ali priblizek temu, da bi vidva lahko komentirala ženske. Saj ne en ne drug od vaju ni nek višek lepote.
nikitaavbersek: @katarinakat._ ja prosim
karinchy1107: @tomazgorec Dinotti plus to da vama več kot očitno manjka veeelik del možganov. Žalostno res, kaj hodi po našem svetu okoli...svasta majka rodi samo para nece, da bo Dinotti bolje razumel.
vikibuzan: Po intervjuju pa k svoji večno mladi mami se malo podojit pa nest usrane gatke prat
speloocy:
5ra854: Prizadet za bruhat
tanja.merlak: Kdo je ta majster blagor uni k ga nima, sam to bom rekla.
marssina: Eni bi za 5 minut slave naredili vse…
karinchy1107: @berkut9831 se en ki mu je iq na vrhuncu
karinchy1107: @ninas_professionalists to je to ko ti gre v zivljenju tok slabo, da si mores delat reklamo na podlagi takih bolnih izjav. In pa za povrh to komentira nekdo, ki ni nek presezek lepote. Da se lepo izrazim. Upam, da nima zenske...lepotan pa tak res. Ocitno doma niso mel denarja za ogledalo.
gregacvetko: Model...kot prvo ti punce nit povohu nis, ce pa si slucajno ksno povohu, jo pa po tem intervjuju zih ne bos. Tip dej poglej se v spegu?! Da ne govorimo o tvojmu glasu. Kva je tebe picl oz. kva si potegnu da si drznes s takim glasom in izgledom bit tko pametn o bejbah‍♀️prou KMETAVZ ne kmet, da ga ze doug nism vidu.
ingridvodebzmavc: Se dobr da tale gospod zgleda vrhunsko vrjetno je cez 30 in po njegovo pokopan
cebela27:
nniikkiicca: Ma kdo je ta majmun?‍♀️
ninciii: Ne ves kdo je slabsi. Gostitelj al gost.
mirtil_la: "Wau. K naletis na domače Andrew Tate-e in spodaj v komentarjih njegove podložnike. Pedofilija, šovinizem, tokisčnost.
zgoraj desno - report in block, v življenju pa skrit hčere pred njimi in upat, da ne pride s samostrelom."
tobi.schmidt32: @primozsiter Baba je žaba, žaba pa ni človk! .
amoreay: @minty_______ yeah
maruskabajzelj: Bolnik!
rhymegod187:
skoberne.ana: Za kuzlatkaj ta zemlja nosi‍♀️♀️
gregoric_nika: Tole je pa zelo žalostno. Slava in prepoznavnost ti nič ne koristita z takimi vrednotami in nizkim IQ-jom. Ti kdorkoli že si najprej poglej sebe v ogledalo.
aleks_bl: Dajte prosim prijavit to vsebino in njegov profil. Hvala
anacolja: Ogabnez
sarcimemon97: tudi ti si ovenel, mentalno
anacolja: @tjasa_tc hahahahah bravo
klavdijamehle:
d_teych: Who the fu*k you are btw? Sram me je v imenu tvoje mame, ki je vzgojila taksno osebo. Ker po tvoji definiciji je gospa zdaj ze fosil! Še dobro, da je tvoja “slava” takšna, da noben nima pojma kdo sploh si, ker si ne predstavljam, da se vse, ki smo nad 20 (btw ponosna na svojih 37) oglasimo pri tebi in ti pokažemo cesa smo zmozne.
ksenijakaloper: @voj_erre neznam koja? Ocigledno ona, koja je u njegovim ocima vec propala .
spelaaaj: @rapzor77 ne mislim tega napadalno samo a mi lahko razložiš korelacijo med tem, da rečeš, da ženskam z leti vrednost pada in pol v istem stavku, kako smo ženske dar, kako nas cenite itd.?
nina_cufer: Sory sam ti se pa nikol nisi razvil....revež...prav smiliš se mi
matejaos: Kreten!!!
mmaja.amaj: @tjasa_tc *prirojen in pridobljen
denisrampre: Konj bolj ličiš da gledaš moške pa otroke zato pa so ti ženske nezanimive. Da je za tebe od 13 do 20 let punca top je čisti dokaz da si profil pedofila. Kaj pa se takim sploh daje pozornost na spletu ? Tudi vsi ki imate podcaste pa takim dajete prostor in pozornost ste skrenli s poti. In kažete to da za svoj trenutek slave bi šli tudi čez trupla. Ki vam je morala, etika in spoštovanje ? Ta konj ki pa to govori pa je brjetno pozabil da ga je rodila ženska ... torej za svojo mamo ima mnenje da je že gotova in za pogreb. Debilizem od človeka
divadollz123: Hahahaha kdo je ta model? 40letnik, ki gleda za najstnicami a kaj? Hahaha brukeee hahahha
naaati18: Pedofilcic Dincic
misarudolf: Revcek! Upam da te ksn ornk nalom k boš za punčkmai gledou! Sigurn si pa to gledal doma in poslusal Revcek
taraellina: @ninchaaa sigurno... kdo take ljudi v podkaste vabi vse poved tudi o tem gostitelju.
 
  • Wow
Reactions: brane_new

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.885
2.601
113
1721076526387.png
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.337
2.629
113
v lokalni ostariji
Živimo v času, ko to kar je povedal ni politično korektno. Pač tega se ne sme javno govoriti. Sej, večina moških ki lahko izbira (premožni) izberejo mlade frajle ne pa starejših. Le zakaj?

Takole na roštilj je tudi boljši piscancji bederc kokr od stare kure. A ne?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.120
9.781
113
aaaa, prizadet že moras bit da slediš takim osebam, potem pa se še pofockajo...
vecina pa ićić... tole mamo.
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
7.165
3.473
113
Zanimivo, koliko ljudi je tako nesamozavestnih da jih en naključnež tako razkuri. Meni je ok, da ne skriva kaj misli, v tem času in prostoru je biti javno nekorekten kar izziv. Tudi če gre za tvojo osebno preferenco.

Žalosti pa me da imamo toliko nestabilnih in nesamozavestnih oseb, ki tudi nimajo težav s tem, da se pofočkajo. Dejansko mu v faco govorijo, da je nedonošen otrok, debil, idiot, itd...

woman-yelling-cat-meme-u4mpgty9v32a4jw3.webp
 
  • Všeč mi je
Reactions: sixpower

sixpower

Guru
22. sep 2011
3.026
2.590
113
Lublana
Obišči stran
A se je temu modelu čisto sfuzlal?? Poglejte podcast od Snemalecdavid na YouTube. Nekaj takšnega kot Pangeršičeva.:bonk:Tole se rola tudi po Tik Toku. Aja pa upam da je punco že spustil iz omare.
https://vm.tiktok.com/ZGetX9wVd/

Še vedno ne razumem zakaj z deljenjem povezav delate reklamo takšnim osebkom, ki jih ne marate? Kdaj boste dojeli, da tik tok, youtube, instagram... "attention whores" z vašo pomočjo postanejo znani in vi jim priskrbite lajke in sledilce ter posledično celo kakšen zaslužek ali posel...
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.254
5.888
113
blizu močvirne prestolnice
Tist mujo je povedal samo to, kar dela naš cenjeni član JTFC :evil: Razlika je le,da ima raje tiste pod 18 let pa suhe kot prekle morajo biti :evil:
Drgač je pa Alkoholik lepo napisal. Ja vsi se staramo ampak ženske še bolj, vsaj kar se tiče kože. Ni razen če gre k mehaniku.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.885
2.601
113
Sem ti že parkrat povedal, ni penezov.... pogledam pa raje kako mlado meso. lol babice so za dom upokojencev....

1721102245541.jpeg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.146
2.453
113
...
ki ga mlajša generacija pozna pod imenom Dinotti, ostali pa po katerem izmed filmskih likov, kot je Aco iz filma Čefurji raus! ali Peši iz filma Šuplje priče...
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.409
299
83
34
A ni zanimivo kako te influencerke po igju skrivajo svoje tipe? Pomoje je to prometa polno, samo kaj bos s tako babo, tu se je zdaj res pokazalo kako so nesamozavestne. Da bi bla situacija obratna in bi ena govorila cez deca bi se spet vse pofockale, mi pa bi si odprli pir in prdnili. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: BuDi in sixpower