Dinotti WTF

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.884
2.599
113
I don't give a rats ass, kar se tega tiče, ampak gledajo mlajše in bolj dovzetne generacije, zato bruh....:bruh:

1721066899580.png


Prihajajo zanimivi časi... incili in kurbe, za prihodnost nam ni treba skrbeti.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.842
2.687
113
Ker mi gre kot ženski ob takšnem mnenju na bruhanje, pa upam, niste vsi moški takšni moški šovinisti, kot omenjeni osebek.
Ko bereš določene teme tukaj se kar čudiš kakšna so določena razmišljanja. Ena zadnjih je čaletu saletu kjer določeni komentirajo v smislu sama je hotla. Nekateri tu kažejo velik prezir do ženskega spola. Sedaj zakaj je temu tako je pa že druga debata.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

jest5

Guru
18. avg 2007
25.511
-8.408
113
Ko bereš določene teme tukaj se kar čudiš kakšna so določena razmišljanja. Ena zadnjih je čaletu saletu kjer določeni komentirajo v smislu sama je hotla. Nekateri tu kažejo velik prezir do ženskega spola. Sedaj zakaj je temu tako je pa že druga debata.
Bolj so podobni muslimanom, kot si upajo priznati :evil:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.726
9.389
113
Ker mi gre kot ženski ob takšnem mnenju na bruhanje, pa upam, niste vsi moški takšni moški šovinisti, kot omenjeni osebek.
Sicer bom očitno tvegal, da sem šovinist, ampak temeljito poslušaj ta TikTok, ki si ga nalepila. Na začetku govori, da ženska začne propadati in se potem direkt navezuje samo na zunanjost. Pač puhlo enači žensko z zunanjostjo in zato potem takšno mnenje. Tisto kar je opisal glede zunanjosti je pa dejansko res. Če se pogledaš pri 25 in potem pri 35, koža pač ni več taka. Drži?
Je pa to isto, kot če bi ti rekla, da moški začne pri 20ih propadati, ker mu ne stoji več vsako noč, tako kot pri 15ih. A se je smiselno s tako puhlico ukvarjati? Ni, si mu pa s tvojim linkom dala lepo reklamo :).
Hkrati pa potem nadaljuje, da tiste, ki pa skrbijo zase in so starejše v ''top stanju'', da z njimi pa nočeš biti. Očitno je pač on slovenski Leonardo Di Caprio. Se mu bom smejal? Se bom zgražal na netu? Ne, ker mi dobesedno dol visi zanj. Če si želi skakati po 20 letnicah, kar naj si privošči.
In ne, ne strinjam se z njegovim mnenjem, sploh v današnjem svetu, ko je precej mladenk milo rečeno okroglih, se pa naokrog podi kar nekaj MILFIC pri 30-40ih, ko se oko z veseljem ustavi na njih. Sedaj ali so res cele dneve na fitnesu in štejejo kalorije ter jedo solatke, pa ne vem. Ampak rezultat je :srce:.
Tak da, naj se kateri od mnogih Alterašev zjasni, kak te njihove manekenke geštel držijo. Če seveda niso na 20letnicah.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.406
297
83
34
Meni je vseeno priceless, ko se na igju pod tem video javljajo slo influencerke, ki so cele popravljene in mu grozijo s prijavo na policijo. :valjamse:

 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.884
2.599
113
Meni je vseeno priceless, ko se na igju pod tem video javljajo slo influencerke, ki so cele popravljene in mu grozijo s prijavo na policijo. :valjamse:

gold-bullion-gold.gif


Komentarji lol.... od znucank.

To je še boljše od omare :D
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.406
297
83
34
Za eno, ki se oglasa prav vem, da je hodila z enim plasticnim kirurgom, ki jo je zastonj stimal, zdaj ma pa otroka z enim drugim nesrecnezem ocitno. :valjamse:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.884
2.599
113
Za eno bivšo alterko vem, da ni hotela z mano na kavo ko je bila top(tudi pljuva na insta). Sedaj, pa jaz ne bi šel, ko sem videl sedanje slike.

Kaj se bo še pofočkalo :D Možno, da je bil še sux tisto.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.884
2.599
113
a tole, ki sem omenu?

Nič ne bom limal profilov.... verjetno je 40 ali bliz 40, brez otrok pa pofukala pol evrope, tatuji in kajenje pa tudi checked :p . Če se gremo že Andrew Tata. Pa na tinderju sem jo tudi vidu pred leti, kadar je domov prišla....

Torej... po mojih kriterijih nop. Še na šihtu imam boljše , čeprav grejo počasi že čez 30.