Dealextreme zeloo poceni, mnenje

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.434
788
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nekaj takega sem imel zadnjič na mizi..Nimaš kaj bit pameten, vse kable imaš priložene. Navigacija (iGO8) je na SD kartici, lahko ga sam nadgradiš na Primo. Deluje brez problema. Senzor oz kamera se namesti na zadnji odbijač oz pod registersko tablico in se z enoto poveže preko priložene wi-fi antence. Simpl. Kako ti dejansko izgleda na avtomobilu, pa si sam predstavljaj..
grin1.gif
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Nekaj takega sem imel zadnjič na mizi..Nimaš kaj bit pameten, vse kable imaš priložene. Navigacija (iGO8) je na SD kartici, lahko ga sam nadgradiš na Primo. Deluje brez problema. Senzor oz kamera se namesti na zadnji odbijač oz pod registersko tablico in se z enoto poveže preko priložene wi-fi antence. Simpl. Kako ti dejansko izgleda na avtomobilu, pa si sam predstavljaj..
grin1.gif
Ni mi najbolj jasno.. Tole ni navigacija ampak monitorček za rear kamero.. Se da uporabljat tudi kot navigacijo očitno?
confused-1.gif

Kam pa priklopiš monitor? Ne bi rad vložil 60€ pa potem ugotovil, da ne gre zvezat.. Avto je pa Astra F.

Povej mi še nekaj; sem gledal tudi kamere za snemanje vožnje danes pa še dobro, da sem pogledal kako zgleda to na youtubu, groza. Neka 1080p kamerca za 40$ skoz spušča neko brnenje, tudi slika je daleč od dobre, se očitno le bolj splača kupit kje pri nas, pa če ni ok nazaj neseš. Ali priporočaš kakšno preverjeno kvalitetno?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.434
788
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
sdpa
sory za zmedo, vzemi moj post kot brezpredmeten...nisem natančno prebral specifikacije a na videz se mi je zdela popolnoma enaka zadeva kot tista, ki sem jo imel doma..seveda me je zavedlo tudi dejstvo, da si to vprašanje naslovil v GPS sekcijo foruma, zato se mi je zdelo samoumevno, da gre v prvi vrsti za GPS napravo.